Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

  • Mysleli sme si, že Zem je naša. Bola to chyba... Deň, keď sa zastavila Zem 15:50 Deň, keď sa zastavila Zem film
  • Splníme Vaše sny o bývaní. Každý týždeň jeden pár alebo rodina a tri možnosti nájsť si nové bývanie. Nové bývanie 18:20 Nové bývanie relácia
  • Schmidt a Jenko pracujú v policajnej akadémii. Ale namiesto zbraní sú vyzbrojení školskými batohmi. PREMIÉRA: 21 Jump Street 20:30 PREMIÉRA: 21 Jump Street film
  • Pôvodne chceli spáchať lúpež bez zbraní, bez násilia. Všetko sa však niekde zvrtlo a teraz sú z nich vrahovia. PREMIÉRA: Než diabol zistí, že si mŕtvy 23:00 PREMIÉRA: Než diabol zistí, že si mŕtvy film

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI.
  • 06:45Scooby-Doo
  • 07:35Tom a Jerry
  • 08:00Kung Fu Panda I.
  • 08:25Tučniaky z Madagaskaru
  • 08:45Skautky Beverly Hills
  • 10:55Križovatka smrti
  • 12:40ZOH 2014 SOCHI: FINÁLE V HOKEJI
  • 16:55Lara Croft - Tomb Raider
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15POČASIE
  • 20:30Salt (HD)
  • 22:25Nezvratný osud
  • 00:15Lara Croft - Tomb Raider
  • 01:55Wild Wild West (HD)
  • 03:30Salt (HD)
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:20Inga Lindströmová: Svadba môjho muža
  • 08:25Šéfkuchár bez čapice
  • 09:00Veštiareň
  • 10:00V siedmom nebi I.
  • 11:15Stratená duša I.
  • 13:25Pochybná starostlivosť
  • 16:00Doktorka Zoe I.
  • 17:50Extrémne premeny: Druhá šanca na život
  • 20:00Láska na druhý pohľad
  • 22:10Skutočný príbeh: Za život mojej dcéry
  • 00:10Post mortem - Vrah prostitútok
  • 01:55Skutočný príbeh: Za život mojej dcéry
  • 03:25Aniela: Príbeh zakázanej lásky
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 06:40Akčná výhra
  • 08:10Walker, texaský ranger IV.
  • 09:15Zajtrajšie noviny I.
  • 11:15Sila búrky
  • 13:30112
  • 14:10NCIS: Los Angeles II.
  • 15:00NCIS: Los Angeles IV.
  • 16:00Top Gear - NOVÉ ČASTI
  • 18:05Walker, texaský ranger IV.
  • 19:00NINJA KORYTNAČKY
  • 19:30KUNG FU PANDA
  • 19:55TUČNIAKY Z MADAGASKARU
  • 20:15STRÁŽCA PORIADKU 9-10/13- PREMIÉRA
  • 22:10ARTAKUS: POMSTA 7/10 - PREMIÉRA
  • 23:20Beowulf - vikingská legenda
  • 01:10Nezvratný osud
  • 02:30Strážca poriadku
  • 03:50Spartakus: Pomsta
  • 04:40Top Gear
  • 05:35CRAZY TV
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 06:20Tron: Povstání I: Identita
  • 06:50Mickeyho klubík III: Mickeyho kosmické dobrodružství
  • 07:20Dokonalý Spider-Man I: Venom
  • 07:50Apokalypsa II. světové války: Spojení
  • 09:10Prima SVĚT
  • 09:40Synové a dcery Jakuba skláře: Vandrovník - 1899
  • 11:00Partie
  • 11:45Receptář prima nápadů
  • 12:55Jak se staví sen
  • 13:45Big Ben II: Vražda vidlemi
  • 15:45Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy
  • 18:00Ženy na cestách: Srí Lanka a Maledivy
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15Smrtonosná past 4
  • 23:10Narušený život
  • 01:05Policejní bažanti I: Břímě uniformy
  • 01:50Apokalypsa II. světové války: Spojení
  • 02:45Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy
  • 04:30Nikdo není dokonalý
  • 06:05Teleshopping
  • 06:40Vychovávat Hope I
  • 07:10Vítejte doma V
  • 08:00Dobyvatelé ztracené pravdy III: Duchové Černobylu a Salawa
  • 08:552012: Tajemství zániku světa
  • 09:55Chuck IV: Chuck a státní převrat
  • 10:55Vítejte doma V
  • 11:55Proroctví
  • 14:35Top Gear 2010
  • 15:40Simpsonovi XV: Takoví jsme nebyli
  • 16:10Simpsonovi XV: Nepřátelé státu
  • 16:40Jak přežít...: Jak přežít... Hurikán
  • 17:40V utajení IV
  • 18:30Simpsonovi XV: Válka s molochem
  • 18:55Simpsonovi XVI: Speciální čarodějnický díl
  • 19:30Simpsonovi XVI: Ve válce sporáků je vše dovoleno
  • 20:00Neprůstřelný mnich
  • 22:10American Horror Story: Asylum: Jsem Anna Franková
  • 23:10Spartakus: Krev a písek: Stínohra
  • 00:15Simpsonovi XV: Válka s molochem
  • 00:40Za kačku svlíkačku
  • 01:45Neprůstřelný mnich
  • 03:20American Horror Story: Asylum: Jsem Anna Franková
  • 04:00Americký chopper I
  • 04:50Poslední chlap: Strom sváru
  • 06:00Taková moderní rodinka III
  • 06:20Taková moderní rodinka III
  • 06:40Perfektní pár: Perfektní lži
  • 07:05Nejúžasnější hotely světa I: Pouštní hotely
  • 08:05Kouzla filmových maskérů II: Variace na Burtonovskou strunu
  • 09:00neohroŽENY
  • 09:55Prolhané krásky III: Když trpět, tak všichni
  • 10:55Paličatá Kate II: Na hranici
  • 11:50Džungle rtěnek I: Kapitola třetí: Růžový jed
  • 12:50Chůva k pohledání I
  • 13:20Closer II: Policajtská krev
  • 14:20Čas snů
  • 16:25Dallas
  • 17:20Jamie vaří super rychlovky: Hovězí steak a makrela
  • 17:55Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym I
  • 18:55Zlatý holky III: Svatební koordinátorky
  • 19:25Jak jsem poznal vaši matku III: Totální výprodej
  • 19:50Chůva k pohledání I
  • 20:15Vraždy podle Grimmů
  • 22:25Chirurgové IX: Utíkej, holka, utíkej
  • 23:20Tráva VI
  • 23:55Closer II: Policajtská krev
  • 00:55Weeds VI
  • 01:20Džungle rtěnek I: Kapitola třetí: Růžový jed
  • 02:05Volejte Věštce
  • 04:05Pravá tvář vášně
  • 04:50Hříšná láska
  • 06:05Dinofroz
  • 06:35Batman: Odvážný hrdina
  • 07:00Chima
  • 07:25Jak vycvičit draky
  • 07:55Víkend: Na ostří nože
  • 08:45Velká rána
  • 10:25Dnes v jednom domě: Obtíže sicilské obrany
  • 12:10Mezi námi kluky
  • 14:10Scooby-Doo: Prokletí nestvůry z jezera
  • 15:50Kate & Leopold
  • 18:10Rozpaky kuchaře Svatopluka: Omáčka
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Doktoři z Počátků: Velká deziluze
  • 21:30Střepiny
  • 22:10Vzorec pro vraždu
  • 00:26Na vlastní Soči
  • 00:30Dnes v jednom domě: Obtíže sicilské obrany
  • 01:55Novashopping
  • 02:25Volejte Novu
  • 02:55Výměna manželek
  • 04:10Áčko: Panická hrůza
  • 04:50Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:00Teleshopping
  • 06:35Chytrá horákyně
  • 07:35Doktor T a jeho ženy
  • 09:30Dívka v modrém
  • 10:55Teleshopping
  • 11:15Koření: Všechny vůně světa
  • 12:00Zakletý v čase
  • 13:55Danielle Steelová: Přístav bezpečí
  • 15:55Captain America: První Avenger
  • 18:10Vražedná čísla V
  • 20:00Klub vyděračů
  • 21:55Údolí stínů
  • 00:25Charlieho andílci
  • 01:10Teleshopping
  • 01:30Údolí stínů
  • 03:40Charlieho andílci
  • 06:00Svět Nova Cinema
  • 07:50Soči Expres
  • 08:00ZOH 2014 - běh na lyžích
  • 10:55ZOH 2014 - boby
  • 12:55ZOH 2014 - lední hokej
  • 15:30BC Nižnij Novgorod-ČEZ Basketball Nymburk ReLive přenos basketbalového utkání VTB United League
  • 16:50Soči Expres
  • 17:00ZOH 2014 - závěrečný ceremoniál ZOH
  • 19:30Soči Expres
  • 19:40HSG Wetzlar - THW Kiel
  • 21:05Rio Open
  • 23:00Oklahoma City Thunder-Los Angeles Clippers
  • 01:00Soči Expres
  • 01:10ZOH 2014 - běh na lyžích
  • 04:00Videotext
  • 07:05Přestávka ve vysílání
  • 08:00Outdoor
  • 08:25World of Freesports
  • 08:50Rio Open
  • 10:55European Poker Tour 2014
  • 11:40Nejlepší sporťáky Ameriky
  • 12:25Teleshopping
  • 12:35Bravados
  • 14:10Hvězdná brána: Hluboký vesmír II
  • 14:55Teleshopping
  • 15:05Extrémní nebezpečí
  • 15:50Teleshopping
  • 15:55Vězněm v cizině IV: Marihuana v Mexiku
  • 16:50Nekonečné léto 2
  • 18:45FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
  • 21:00Revoluce
  • 21:45Nikita II
  • 22:35Hotel Lolita
  • 00:00Milénium III
  • 00:50Městečko South Park XV
  • 01:20K.O.Night
  • 02:10Revoluce
  • 02:50Milénium III
  • 03:35Nikita II
  • 04:15Městečko South Park XV
  • 04:40FC Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav
  • 06:00SMÍCHOV SI HRAJE
  • 08:15Oggy a Škodíci
  • 08:25Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka.
  • 08:55Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
  • 09:20Flintstoneovi
  • 09:45Spongebob v kalhotách
  • 10:10Shaggy a Scooby-Doo na stopě
  • 10:35Franklin a Bash I
  • 11:15Moje nesnesitelná puberťačka
  • 11:40Jsem do tebe blázen IV
  • 12:00Teleshopping
  • 12:10Aj múdry schybí
  • 12:55Dámy, nedámy
  • 13:40Plný dům V
  • 14:10Sám doma a bohatý
  • 15:50Franklin a Bash I
  • 16:40Moje nesnesitelná puberťačka
  • 17:05Dámy, nedámy
  • 17:50Plný dům V
  • 18:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
  • 18:45Flintstoneovi
  • 19:10Spongebob v kalhotách
  • 19:35Shaggy a Scooby-Doo na stopě
  • 20:00Policejní akademie 7: Moskevská mise
  • 21:25Mr.GS
  • 21:55TELE TELE
  • 22:25Stahovák
  • 22:55Mr.GS
  • 23:25TELE TELE
  • 23:55Stahovák
  • 00:25Aj múdry schybí
  • 01:15Jsem do tebe blázen IV
  • 01:35SMÍCHOV SI HRAJE
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:30Góly - body - sekundy
  • 06:50Počasie
  • 07:00Ahoj,braček!: Dajte vajce maľované
  • 07:10Požiarnik Sam: Požiar v stodole
  • 07:20Franklin: Franklin ide do školy
  • 07:35Flipper a Lopaka: Zrkadlo, zrkadlo...
  • 08:00Flipper a Lopaka: Na pokraji zániku
  • 08:25Garfield II.: Blues čierneho kocúra
  • 08:40Zázračný ateliér
  • 09:05Megamozog: Pes najšikovnejší priateľ človeka
  • 09:35Autosalón
  • 10:05Čarovné miesta Zeme II.: Belize
  • 11:05Slovensko v obrazoch
  • 11:25Svet v obrazoch
  • 11:55O 5 minút 12
  • 13:00Občan za dverami
  • 13:30Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku
  • 15:15Zlatá klasika: Smrť šitá na mieru
  • 16:45ZOH 2014 Soči: ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:20Kolonáda
  • 21:15Sprisahanie strelného prachu
  • 23:00Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku
  • 00:45O 5 minút 12
  • 01:50Sprisahanie strelného prachu
  • 05:15Góly - body - sekundy
  • 05:35Počasie
  • 05:40Sila lásky VI.
  • 07:10Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 07:20Živá panoráma
  • 07:45ŠTÚDIO ZOH
  • 08:00BEH NA LYŽIACH - 50 km s hromadným štartom (muži)
  • 10:30ŠTÚDIO ZOH
  • 10:45BOBY - štvorboby (3. a 4. jazda)
  • 12:00Futbal: Žreb kvalifikácie ME 2016
  • 13:00ŠTÚDIO ZOH
  • 13:10BOBY - štvorboby (3. a 4. jazda)
  • 14:00ŠTÚDIO ZOH
  • 14:10VRCHOLY ZOH 2014 - BIATLON + KLAS. A ZJAZD. LYŽOVANIE
  • 15:10ŠTÚDIO ZOH
  • 15:20VRCHOLY ZOH 2014 - OSTATNÉ (mimo krasokorčuľovania)
  • 16:30Folklórny festival Východná: Čardáš ! Tango z východu
  • 17:30Anjeli strážni: Anjeli strážni Laca Décziho
  • 17:55Dnes večer hrám ja
  • 18:356 miliárd názorov
  • 18:40Večerníček: O panenke Apolienke
  • 18:50Hurvínkov rok: Hurvínkov šibák
  • 19:00ZOH 2014 Soči: ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL
  • 19:30ŠTÚDIO ZOH
  • 19:50Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:00Divadlo nás baví
  • 20:10Čertice
  • 22:15Svojsky mladí
  • 23:10Správy RTVS "N"
  • 23:55Počasie
  • 06:00Zajímavosti z regionů
  • 06:25Kde bydlely princezny
  • 06:40Okouzlení III
  • 07:35Příklady táhnou
  • 09:00Polopatě
  • 09:45Kalendárium
  • 10:00Toulavá kamera
  • 10:30Objektiv
  • 11:00F. . Věk
  • 12:00Otázky Václava Moravce
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Drátařík a hruška moudrosti
  • 13:55Čarodějky z předměstí
  • 15:20Elektrický jezdec
  • 17:20Můj brácha má prima bráchu
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:44Branky, body, vteřiny
  • 19:57Losování Sportky a Šance
  • 20:00Piknik
  • 21:25168 hodin
  • 21:54Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 21:55Báječná léta pod psa
  • 23:35Ti, co vraždí: Zlá krev
  • 01:05Bydlení je hra
  • 01:25Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba
  • 01:35Království za koně
  • 01:55Pod pokličkou
  • 02:15Zahrada je hra
  • 02:40Jak se vede, sousede?
  • 03:20Chalupa je hra
  • 03:45Na návštěvě v rodném městě
  • 04:1513. komnata Pavlíny Jíšové
  • 04:45Všechnopárty
  • 05:30Zajímavosti z regionů
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Raníček
  • 06:10Veselá zoo
  • 06:20U nás na farmě
  • 06:40Malý princ
  • 07:00Mikulášovy patálie
  • 07:15Garfieldova show II
  • 07:30Studio Kamarád
  • 09:00Československý filmový týdeník
  • 09:15Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech
  • 09:35Mladí lvi
  • 12:15Postřehy odjinud
  • 12:25Národní klenoty
  • 12:50Tajemství nerezivějícího sloupu
  • 13:25Nebezpečí z hlubin
  • 14:20Království divočiny: V líhních rybek Nemo
  • 14:50Přežít!
  • 15:40Tajemství Titaniku
  • 16:30Až na kraj světa: Staré libyjské válečné vozy
  • 17:25Tučňáci ve městě
  • 18:20Na plovárně s Danny DeVitem
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Pravěk útočí IV
  • 19:40Příběh poustevníkova lože
  • 20:00Čtyři v tom II
  • 20:50S kuchařem kolem světa: Senegal
  • 21:45100 000 dolarů na slunci
  • 23:45Dokumentární klub
  • 00:45Hon na svatého Maura
  • 01:45Postřehy odjinud
  • 01:50Slezský ráj to na pohled
  • 02:45Výpověď osamělého pěšáka
  • 03:15Dlužím, dlužíš, dlužíme
  • 03:40Přísně tajné vraždy
  • 03:55Pod nebem
  • 04:15Hranice bez hranic
  • 04:40Sabotáž
  • 05:10Pravěk útočí IV
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Vrcholy her
  • 07:40Studio Soči
  • 07:50Klasické lyžování: 50km
  • 10:30Čtyřbob: týmy
  • 12:50Hokej: finále
  • 16:002. týden her
  • 17:00XXII. ZOH Soči 2014 - Slavnostní zakončení
  • 19:35ČEZ Point - rozhovory s českými olympioniky
  • 19:50Vrcholy her
  • 06:00Zlatí olympionici
  • 06:00Události v regionech
  • 06:26Zajímavosti z regionů
  • 07:00Studio 6 víkend
  • 11:00Zprávy
  • 11:05Hyde Park Civilizace
  • 12:00Otázky Václava Moravce
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Otázky Václava Moravce 2. část
  • 14:00Zprávy
  • 14:30@online
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Historie.cs
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:32World Stories
  • 17:00Zprávy
  • 17:29DW - European journal
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:29Retro
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:42Sněhové zpravodajství
  • 19:44Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Horizont ČT24
  • 21:00Zprávy
  • 21:05Euromaxx
  • 21:31Film 2014
  • 22:00Zprávy
  • 22:05Retro
  • 22:31@online
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:27Události v kultuře
  • 23:45Nový občanský zákoník přinesl velké množství změn.
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Otázky Václava Moravce
  • 01:10Otázky Václava Moravce 2. část
  • 02:05Zajímavosti z regionů
  • 02:30Zajímavosti z regionů
  • 02:55Události v regionech
  • 03:21Zajímavosti z regionů
  • 03:46Zajímavosti z regionů
  • 04:11@online
  • 04:36Události v regionech
  • 05:02Zajímavosti z regionů
  • 05:27Zajímavosti z regionů
  • 05:59Studio 6
  • 07:00Správy
  • 07:30Správy
  • 08:00Správy
  • 08:30Správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00V politike
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Portrét Ľubomíra Pauloviča
  • 13:00Správy
  • 13:30Showbiz
  • 14:00Správy
  • 14:3013. komnata
  • 15:00Správy
  • 15:30Týždeň vo filme
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Týždeň v kultúre
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 17:45Svet technológií
  • 18:00Správy
  • 18:20Dokument Euronews
  • 18:30Hlavné správy
  • 18:55Šport
  • 19:00Počasie
  • 19:05Správy
  • 19:30Cestujeme bez hraníc: Sardínia
  • 20:00V politike
  • 21:00Správy
  • 21:30Týždeň
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 23:30Dokument Arirang
  • 00:00Svet 24/7 (zahraničný súhrn týždňa - premiéra)
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 08:00Jezdectví
  • 10:00Motorky
  • 10:45Motorky
  • 11:15Motorky
  • 12:00Fotbal
  • 13:00Plochá dráha
  • 14:00Cyklistika
  • 14:30Cyklistika
  • 16:00Plochá dráha
  • 17:00Motorky
  • 17:45Motorky
  • 18:30Box
  • 20:00Olympijské hry
  • 20:30Motorky
  • 21:15Motorky
  • 21:45Motorky
  • 22:30Olympijské hry
  • 23:00Cyklistika
  • 00:00Box
  • 01:00Olympijské hry
  • 01:30Závěr vysílání
  • 08:00Televizní nákupy
  • 10:00Fotbal
  • 12:00Fotbal
  • 13:00Zlaté okamžiky
  • 13:15Fotbal
  • 14:15Zlaté okamžiky
  • 14:30Fotbal
  • 16:30KO TV
  • 17:00Fotbal
  • 19:00Fotbal
  • 21:00Fotbal
  • 23:00Fotbal
  • 01:00Fotbal
  • 02:00Fotbal
  • 04:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Fotbal
  • 10:00KO TV
  • 10:30Televizní nákupy
  • 12:30Lední hokej
  • 15:00Lední hokej
  • 17:30Lední hokej
  • 20:00Box
  • 23:00Box
  • 03:00KO TV
  • 03:30Býčí rodeo
  • 04:30Poker
  • 05:30Lední hokej