Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Zajac Bugs a priatelia
  • 06:05Scooby-Doo a 13 duchov
  • 06:25Pták Ohnivák
  • 08:00Jak dostat tatínka do polepšovny
  • 09:30Neserte nám Popolušku
  • 10:55Sheena, kráľovná džungle
  • 12:55Mr. Bean
  • 13:20Pásla kone na betóne
  • 14:50Pelíšky
  • 17:05Nejkrásnější hádanka
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15POČASIE
  • 20:30Líbáš jako ďábel
  • 22:30Podnájomník
  • 00:15Poseidon
  • 01:50Neľútostný zabijak
  • 03:20Podnájomník
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Zajac Bugs a priatelia
  • 07:10Santa hľadá manželku
  • 08:55Baby boom
  • 10:45Štyridsiatka na krku
  • 12:30Malé ženy
  • 14:45KONCERT KARLA GOTTA
  • 16:25Teraz a potom
  • 18:05Anna zo Zeleného domu I.
  • 20:00Tanec ulice
  • 22:00Tanečná horúčka
  • 23:30Tanec ulice
  • 01:25Štyridsiatka na krku
  • 02:50Koncert Lucie Bílej
  • 04:00Máša
  • 05:40Na streche
  • 06:00Ľudský terč II.
  • 07:30Top Gear: Polárny špeciál
  • 08:25Lovec krokodílov
  • 10:10Fantóm
  • 12:05Kliatba zlatého kvetu
  • 14:10Teória veľkého tresku IV.
  • 15:00Honba na ponorku
  • 17:25Poseidon
  • 19:00TEÓRIA VEĽKÉHO TRESKU IV.
  • 20:00MATRIX
  • 22:25MINORITY REPORT
  • 00:50ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 01:00Teória veľkého tresku IV.
  • 01:40Matrix
  • 03:45Blackjack
  • 05:30112
  • 06:00112
  • 06:05Anastázie
  • 07:40Roboti
  • 09:20Tři muži ve sněhu
  • 11:10Útěk na Horu čarodějnic
  • 13:00Novoroční projev
  • 13:15Mach a Šebestová k tabuli!
  • 14:40Přednosta stanice
  • 16:15Dvojčata
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15Percy Jackson: Zloděj blesku
  • 22:30Bláznivá svoboda
  • 00:25T.M.A.
  • 02:15Přednosta stanice
  • 03:45Autosalon
  • 06:25Fifth Gear XI
  • 06:55Fifth Gear XI
  • 07:20Takoví normální mimozemšťané VI: Strach a hnus v Rutherfordu
  • 07:45Hvězdná brána VII: Inaugurace
  • 08:30Polda a polda: Temný rytíř
  • 09:10Teleshopping
  • 09:30Ztraceni IV: Konstanta
  • 10:10Takoví normální mimozemšťané VI: Dick je indiskrétní
  • 10:35Těžká dřina
  • 11:05Kdo přežije: Fidži: Finále
  • 11:55To nejlepší z Top Gearu
  • 12:50Akta X VIII: Poustevníci
  • 13:40Star Trek: Vesmírná loď Voyager VII: Vlastní krev
  • 14:30Simpsonovi XII: Muž, který věděl příliš mnoho
  • 14:55Simpsonovi XII: Podfuk za všechny prachy
  • 15:20Bořiči mýtů III
  • 16:20Hvězdná brána VII: Ztracené město
  • 17:10Jmenuju se Earl IV: Krycí jméno "Otec"
  • 17:35Ztraceni IV: Druhá žena
  • 18:25Simpsonovi XII: Skinnerova zkouška sněhem
  • 18:50Simpsonovi XII: Homr
  • 19:15Bořiči mýtů III
  • 20:15Předvečer války: MacArthurova vysoká hra
  • 21:15Teorie velkého třesku III: Bozemská reakce
  • 21:40Lovci duchů VI: ... A pak nezbyl nikdo
  • 22:30Rodinka na tripu
  • 00:10The Big Bang Theory III: The Bozeman Reaction
  • 00:35Těžká dřina
  • 01:00Lovci duchů VI: ... A pak nezbyl nikdo
  • 01:40Star Trek: Vesmírná loď Voyager VI: Hádanky
  • 02:25Rodinka na tripu
  • 03:55Top Gear USA II
  • 04:40Lovci lebek: Mstitel
  • 07:25Mňam aneb Prima vařečka
  • 07:45Teleshopping
  • 08:00Sabrina - mladá čarodějnice I
  • 08:25Will & Grace IV: Pravidla zasnoubení
  • 08:45Teleshopping
  • 09:00Provdám svou ženu
  • 10:25Kantor Ideál
  • 12:00Prolhané krásky II: Skrz nebezpečí, nástrahy a pasti
  • 12:50Nouzové přistání II: Kdo dostane právníka
  • 13:15Will & Grace IV: Jak utěšit Grace
  • 13:35Deník zasloužilé matky IV: Reba, realitní agentka
  • 14:00Diagnóza vražda V: Je strašné zabít mima
  • 14:50Ally McBealová IV: Dospět k přesvědčení
  • 15:45Ošklivka Betty II: Něco zlého ťuká na dveře
  • 16:35Dallas
  • 17:30Ricardovy recepty X
  • 17:55Vítejte doma VIII
  • 18:45Máte doma uklizeno? USA I
  • 19:15Jak jsem poznal vaši matku I: Limuzína
  • 19:40Deník zasloužilé matky IV: Květiny pro Vana
  • 20:05Sherlock Holmes: Jak prosté: Sněžní andělé
  • 20:55Sběratelé kostí III: Závodník v bahně
  • 21:50Sex ve městě II: Nedostatky
  • 22:20Sex ve městě II: Líbilo se ti to?
  • 22:50Dobrá manželka III: Martha a Caitlin
  • 23:35Volejte Věštce
  • 01:40Sex ve městě II: Nedostatky
  • 02:05Sex ve městě II: Líbilo se ti to?
  • 02:35Pravá tvář vášně
  • 03:15Hříšná láska
  • 04:00Spravedlnost v krvi: Modrý templář
  • 04:45Dobrá manželka II
  • 06:15Jen počkej, zajíci!
  • 06:25Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích
  • 07:40Mr. Bean: Pan Bean se vrací
  • 08:10Dobrý voják Švejk
  • 09:55Mezi námi zvířaty
  • 11:25Freonový duch
  • 13:05Všichni musí být v pyžamu
  • 14:30Pomáda
  • 16:25Madagaskar 2: Útěk do Afriky
  • 17:50Poslušně hlásím
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Čertova nevěsta
  • 22:10Těžký zločin
  • 00:05Všichni musí být v pyžamu
  • 01:25Novashopping
  • 01:55P. F.
  • 02:35Áčko: Byl jsem dětská filmová hvězda
  • 04:05Andílci
  • 04:50Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:20Teleshopping
  • 06:55Ben 10
  • 07:20Virus Attack
  • 07:50Tom a Jerry: Rychle a chlupatě
  • 09:00O rybáři a jeho ženě
  • 10:05Mr. Bean: Udělej si sám, pane Beane
  • 10:30Odložené případy IV
  • 11:15Teleshopping
  • 11:35Upíří deníky IV
  • 12:15Madagaskar
  • 13:45Záměna
  • 15:45Láska bláznivá
  • 17:30Mořský vlk
  • 19:10Upíří deníky IV
  • 20:00Frekvence
  • 22:00Těsně vedle
  • 00:00Pohřešovaní III
  • 00:45Teleshopping
  • 01:00Těsně vedle
  • 02:50Těžký zločin
  • 05:45Svět Nova Cinema
  • 06:00Teleshopping
  • 08:55Teleshop
  • 09:00Sport Expres
  • 09:10Spenglerův pohár
  • 11:00Sport Expres
  • 11:10Borec měsíce
  • 11:15Outdoor speciál
  • 11:55Teleshop
  • 12:00Hrdinové pěti kruhů
  • 12:30World of Freesports
  • 12:55Teleshop
  • 13:00Sport Expres
  • 13:10Bayern TV
  • 15:00Sport Expres
  • 15:10New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins
  • 17:00Sport Expres
  • 17:10Teleshop
  • 17:15Fight Explosion 3
  • 18:15Teleshop
  • 18:20Element
  • 18:45NHL News
  • 18:55Sport Expres
  • 19:05Detroit Red Wings-Toronto Maple Leafs
  • 22:00Poker After Dark
  • 23:00Sport Expres
  • 23:10NHL News
  • 23:20Barca TV
  • 01:10Videotext
  • 07:45Teleshopping
  • 08:00SAS: Výcvik speciálního komanda I
  • 09:00Třetí hlídka
  • 09:55Outdoor
  • 10:20World of Freesports
  • 10:50New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins
  • 12:50Teleshopping
  • 13:05Kobra 11 XVI
  • 13:50Kobra 11 XIII - pilot
  • 14:35Teleshopping
  • 14:45Kobra 11 XII
  • 15:35Hvězdná brána: Atlantida IV
  • 16:15SAS: Výcvik speciálního komanda I
  • 17:20Teleshopping
  • 17:25Mistři aukcí II
  • 17:50Třetí hlídka
  • 18:40Kobra 11 XII
  • 19:30Hvězdná brána: Atlantida IV
  • 20:20Kriminálka New York VI
  • 21:05Kriminálka New York VI
  • 21:50Strážce spravedlnosti II
  • 22:40Sexy amatérky Playboye
  • 23:15Městečko South Park XII
  • 23:40Milénium
  • 00:30K.O.Night
  • 01:20Mistři aukcí II
  • 01:40Sexy amatérky Playboye
  • 02:10Městečko South Park XII
  • 02:35Milénium
  • 03:15Strážce spravedlnosti II
  • 04:05New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 08:10Tučňáci z Madagaskaru II
  • 08:35Flintstoneovi
  • 09:00Spongebob v kalhotách
  • 09:20Scooby-Doo znovu na stopě
  • 09:45Správná Susan
  • 10:10Dharma a Greg
  • 10:55Jsem do tebe blázen II
  • 11:15Teleshopping
  • 11:30Aj múdry schybí - Silvestr
  • 13:10Scooby-Doo a virtuální honička
  • 14:25Teleshopping
  • 14:30Dharma a Greg
  • 15:15Plný dům III
  • 15:45Přátelé II
  • 16:10Zlatá sedmdesátá
  • 16:35Správná Susan
  • 17:00Na zdraví!
  • 17:50Plný dům III
  • 18:15Tučňáci z Madagaskaru II
  • 18:40Flintstoneovi
  • 19:05Spongebob v kalhotách
  • 19:30Scooby-Doo znovu na stopě
  • 20:00Přátelé II
  • 20:25Zlatá sedmdesátá
  • 20:50Svobodní se závazky
  • 22:40TELE TELE
  • 23:15Na zdraví!
  • 00:05TELE TELE
  • 00:35Aj múdry schybí
  • 01:40Jsem do tebe blázen II
  • 02:05Dharma a Greg
  • 02:50Svobodní se závazky
  • 04:35HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:20Správy RTVS
  • 07:05Góly - body - sekundy
  • 07:20Počasie
  • 07:25Animované biblické príbehy: Nebeské kráľovstvo
  • 07:50Pippi dlhá pančucha: Pippi na úteku
  • 09:30Arabela sa vracia: Arafon
  • 10:00Arabela sa vracia: Rumburak v jablkovom sade
  • 10:30Novoročná sv. omša
  • 12:05Zlatá panna a prekliaty brat
  • 13:00Novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky
  • 13:15Jana Eyrová
  • 14:10Slovácko sa nesúdi: Divadlo
  • 14:55Slovácko sa nesúdi: Medicína
  • 15:35BEDÁRI
  • 17:15Muž so železnou maskou
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:20Vrásky z lásky
  • 22:00Stoj, lebo netrafím
  • 23:30Muž so železnou maskou
  • 01:15Vrásky z lásky
  • 02:50Stoj, lebo netrafím
  • 04:20BEDÁRI
  • 07:25Novoročná rozprávka
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Chlapec a pes: Krutosť
  • 09:00Pesničky z Hviezdičky: Nový rok
  • 09:05Slnečný cirkus: Amaluna
  • 10:00Poklady.sk: Tri operné divy
  • 10:15Vysoké Tatry - divočina zamrznutá v čase
  • 11:15Novoročný koncert Viedenských filharmonikov
  • 14:00Putá osudu
  • 14:50Lúčnica - 60 rokov krásy
  • 16:15Tajomstvá múzeí II.: Americké prírodopisné múzeum
  • 17:00Červené víno
  • 18:10V ríši kamzíka tatranského
  • 18:45Štedrý deduško Večerníček: Mrazulík a Ľadúzik
  • 18:50Macko Uško: Kto to zavinil
  • 19:00Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Kempovanie
  • 19:05Tao Tao: Poplašná správa
  • 19:30Nikto nie je doma: Potopa
  • 19:40Jurošík a zlatá rybka
  • 19:50Sviatočné slovo
  • 20:00Príbehy tatranských štítov: Súboj velikánov
  • 20:30Čajka Jonathan Livingston
  • 22:10Lásky jednej plavovlásky
  • 23:25Správy RTVS "N"
  • 06:00Po stopách hvězd
  • 06:35Obušku, z pytle ven!
  • 07:45Kam slunce nechodí
  • 08:50Funebrák
  • 10:20Elixír a Halíbela
  • 11:20Lotrando a Zubejda
  • 13:00O pokladech
  • 14:30Jára Cimrman, ležící, spící
  • 15:55Kozí příběh se sýrem
  • 17:15Dešťová víla
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:45Branky, body, vteřiny
  • 19:57Losování Sportky a Šance
  • 20:00Vrásky z lásky
  • 21:40Pěnička a Paraplíčko
  • 23:13Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 23:15Operace Banzaj
  • 00:55Funebrák
  • 02:25Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů
  • 02:30Zajímavosti z regionů
  • 02:55Postřehy odjinud
  • 03:05Široká duše
  • 03:55Pytlákova schovanka
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Bonbónky světa
  • 06:20Sarvamangalam
  • 07:20Lední medvědi očima skrytých kamer
  • 09:05Na cestě po Jižním Tyrolsku
  • 09:30Legendární mořský had
  • 10:25Neobyčejné ženy: Coco Chanel
  • 11:15Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2014
  • 13:45Novoroční promluva synodního seniora Joela Rumla
  • 13:55Zlatý oříšek 2013
  • 14:50Galantní slavnosti
  • 16:20Společný výslech: Jiří Grygar a
  • 17:00Charles - osud prince
  • 18:00Novoroční ekumenická duchovní slavnost
  • 19:00Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění mateřství a výchovy
  • 20:00Věra 68
  • 21:35Francouzský polibek
  • 23:25Decentní večer
  • 00:15To byla Česká soda
  • 01:05Poslední šance pro severní bílé nosorožce
  • 01:55Pološero - Síla myšlenky
  • 02:20Etiketa
  • 02:30Zlatý oříšek 2013
  • 03:25Divnopis
  • 03:30Trénink na maminku
  • 03:55Hraje vám... Stříbrňanka
  • 04:25Starobrněnský klášter
  • 04:35Mosty Tomáše Halíka
  • 05:00MUDr. Josef Podmolík
  • 05:30Kanadská soda
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:10Motorismus: Johnny Haugland - automobilová legenda
  • 06:35Téma pro hosty Jiřího Zíty
  • 07:00Extrémní sport: Minuty dobrodružství
  • 08:00Panorama
  • 08:30Motorismus: MS freestyle motokros 2013 Liberec
  • 09:30Sportfilm: White line
  • 10:30Řádně dlouhý odpal
  • 10:55Tour mého života
  • 11:35Panorama
  • 11:50Chvíle okouzlení 2013
  • 13:25Motorismus: Češi na Dakaru
  • 13:30Deník NHL
  • 14:00Sport 2013
  • 20:00Sezona v sedle 2013 - Dostihy
  • 21:10Archiv Z: Československo - Kanada na ZOH 1968
  • 23:05Sportovní zprávy
  • 23:20Letectví: Memorial Air Show 2013
  • 00:00Deník NHL
  • 00:30Branky, body, vteřiny
  • 00:40Atletika: Diamond League 2013
  • 02:10Tanec: Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem II.
  • 03:40Tanec: Danceshock 2013
  • 04:25Branky, body, vteřiny
  • 04:40Fotbal: Manchester United TV
  • 06:00Fotbal: Manchester United - Norwich City
  • 06:14Retro
  • 06:40Retro
  • 07:06Retro
  • 07:32Retro
  • 08:00Zprávy
  • 08:05Abeceda ČT
  • 08:32Abeceda ČT
  • 09:00Zprávy
  • 09:05Tep 24
  • 09:31Archiv ČT24
  • 10:00Zprávy
  • 10:05DW - European journal
  • 10:31Pozor vysíláme
  • 11:00Zprávy
  • 11:05Wolfram - Robert Matula
  • 11:31168 hodin
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:30Zprávy
  • 12:32Pozor vysíláme
  • 13:00Zprávy
  • 13:15Vzkaz Diny Štěrbové
  • 13:30Zprávy
  • 13:32Politické spektrum
  • 14:00Zprávy
  • 14:31Pozor vysíláme
  • 15:00Kávová spravedlnost
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:32Pozor vysíláme
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Abeceda ČT
  • 17:30Abeceda ČT
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Zprávy
  • 18:10Zašlapané projekty
  • 18:28Retro
  • 18:56Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:44Sněhové zpravodajství
  • 19:46Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Historie.cs
  • 21:00Zprávy
  • 21:05Archiv ČT24
  • 21:31Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy
  • 22:00Zprávy
  • 22:05Galileo
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Útěky do Evropy
  • 01:08Kávová spravedlnost
  • 02:06Tep 24
  • 02:32Vzkaz Jiřího Rašky
  • 02:46Zašlapané projekty
  • 03:02Vzkaz Diny Štěrbové
  • 03:16Zašlapané projekty
  • 03:34Před půlnocí
  • 04:01Zajímavosti z regionů
  • 04:26Wolfram - Robert Matula
  • 04:49Tep 24
  • 05:15Vzkaz Diny Štěrbové
  • 05:29Před půlnocí
  • 05:59Studio 6
  • 07:00Správy
  • 07:30Správy
  • 08:00Správy
  • 08:30Správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Trochu inak v SND s Adelou Banášovou
  • 12:00Urbi et Orbi - priamy prenos z Vatikánu
  • 12:30Dokument Arirang
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 13:50Šport
  • 14:00Správy
  • 14:30Spektrum
  • 14:45Motoring
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Správy
  • 16:45Dokument
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Správy
  • 18:30Hlavné správy
  • 18:55Šport
  • 19:00Počasie
  • 19:05Správy
  • 19:30Správy
  • 20:00Portrét Alexandra Dubčeka
  • 21:0024 hodín vo svete
  • 21:30Týždeň v kultúre
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 23:30Správy
  • 00:0024 hodín vo svete
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 08:30Rallye
  • 08:45Skoky na lyžích
  • 09:45Lední hokej
  • 11:15Skoky na lyžích
  • 12:15Běžecké lyžování
  • 13:00Běžecké lyžování
  • 14:00Skoky na lyžích
  • 16:00Běžecké lyžování
  • 16:45Alpské lyžování
  • 19:00Tenis
  • 21:30Tenis
  • 23:00Skoky na lyžích
  • 00:30Rallye
  • 00:45Běžecké lyžování
  • 01:30Závěr vysílání
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Poker
  • 10:00Televizní nákupy
  • 11:00Darts
  • 15:00Lední hokej
  • 18:00KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 18:15Zlaté okamžiky
  • 18:30Goalissimo
  • 19:30NBA - v zákulisí
  • 20:00Poker
  • 21:00Darts
  • 00:00Box
  • 03:00Lední hokej
  • 05:30Lední hokej
  • 07:00Poker
  • 08:00Poker
  • 09:00Televizní nákupy
  • 10:00Fotbal
  • 12:00Televizní nákupy
  • 13:00Lední hokej
  • 15:30Lední hokej
  • 18:00Lední hokej
  • 20:30KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 20:45Zlaté okamžiky
  • 21:00Darts
  • 00:00Poker
  • 01:00Fotbal
  • 03:00Lední hokej
  • 05:30Lední hokej