• 07:20 Cena svobody
  • 09:05 Ztroskotaná láska
  • 10:30 Králova zahradnice
  • 12:25 Prázdná kolébka
  • 14:10 (Ne)šťastně až na věky
  • 15:35 Arthur a Minimojové
  • 17:20 Zlatokopka
  • 18:45 Jak chutná láska
  • 20:15 Möbius
  • 22:00 Sabotáž
  • 23:45 Anděl spravedlnosti
  • 01:10 Harry Brown
  • 02:50 Paintball

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Búrlivé víno
  • 09:50Bez servítky
  • 10:50Rodinné prípady
  • 11:50Kobra 11 XIV.
  • 12:55Monk III.
  • 13:55NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V.
  • 15:00Mentalista II.
  • 16:00Rodinné prípady
  • 16:56Hra o Niké
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25Reflex
  • 18:00Bez servítky
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:05ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:25POČASIE
  • 20:30Búrlivé víno
  • 21:40FARMA
  • 23:00Rodinné prípady
  • 00:00Mentalista II.
  • 00:50NCIS: Los Angeles IV.
  • 01:40Policajti z L. A. IV.
  • 02:20Monk III.
  • 03:00Partička
  • 03:40FARMA
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:30Sila
  • 07:35Tisíc a jedna noc
  • 09:15Veštiareň
  • 10:15Frasier
  • 11:20Kúsok zo mňa
  • 14:00Ordinácia v ružovej záhrade
  • 15:00Nezlomná Valentína
  • 16:55Indická nevesta
  • 17:45Krok za krokom
  • 18:45Kým nás smrť nerozdelí
  • 19:10Priatelia
  • 19:40Monk III.
  • 20:40Mentalista II.
  • 21:40Kúsok zo mňa
  • 23:40Stratená duša II.
  • 00:35Priatelia
  • 01:00Krok za krokom
  • 01:40Kým nás smrť nerozdelí
  • 02:05Frasier
  • 02:25Adela show
  • 02:50Smotánka
  • 03:45L.O.V.E.
  • 04:20Ordinácia v ružovej záhrade
  • 05:10Sila osudu
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 07:15Odpadlík I.
  • 08:00Star Trek - Nová generácia
  • 08:45Ninja Korytnačky
  • 10:00Akčná výhra
  • 11:00Aj múdry schybí
  • 11:50CRAZY TV
  • 12:50Parťáci II.
  • 13:15Doba prílivu I.
  • 14:05Komisár Rex VIII.
  • 15:10Odpadlík I.
  • 16:05Walker, texaský ranger I.
  • 17:05Komisár Rex VIII.
  • 18:10NCIS: Los Angeles IV.
  • 19:05Kobra 11 XIV.
  • 20:15FILM TÝŽDŇA: Tango a Cash
  • 22:25Dokonalý úkryt
  • 00:25DAJTO V POKRI: European Poker Tour
  • 01:20ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 01:30Komisár Rex VIII.
  • 02:15Tele Tele
  • 04:50CRAZY TV
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 06:05Wolverine: Koh
  • 06:35Ninjago: Koridor starších
  • 07:05M*A*S*H
  • 07:55M*A*S*H
  • 08:45M*A*S*H
  • 09:20Castle na zabití V: To je vražda, napsal
  • 10:15Místo činu: Mnichov: Smutný král
  • 12:20Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe
  • 13:20Komisař Rex VI: Spolehlivý tip
  • 14:30Castle na zabití V: Podezření
  • 15:30Loď snů: Bermudy
  • 17:30Odpolední zprávy
  • 17:50Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55TOP STAR
  • 20:15Nemocnice Motol
  • 21:30Ano, šéfe!
  • 22:40Gondíci s. r. o.
  • 23:45Prostřeno!
  • 00:45Místo činu: Mnichov: Smutný král
  • 02:35Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe
  • 03:20Komisař Rex VI: Spolehlivý tip
  • 06:30Ztraceni II: Jeden z nich
  • 07:20Teleshopping
  • 07:45Bylo, nebylo III: Temné doupě
  • 08:35Teleshopping
  • 08:55Vítejte doma IX
  • 09:55Futurama VII: Číslo pět nežije
  • 10:25Jmenuju se Earl III: Frankovo děvče
  • 10:55Hvězdná brána II: Správce
  • 11:55Letečtí stíhači v boji II
  • 12:55Jmenuju se Earl III: Zase jsme hráli v seriálu
  • 13:25Simpsonovi III: Líza na stopě zlořádu
  • 13:55Simpsonovi III: Zkáza domu Flandersů
  • 14:25Simpsonovi III: Bart vrahem
  • 14:55Simpsonovi III: Homerova definice
  • 15:25Teorie velkého třesku VI: Metafora o vaječném sendviči
  • 15:55Futurama VII: Lepší později než pozdě
  • 16:25Hvězdná brána II: Závislost
  • 17:20Bylo, nebylo III: Mysli na něco hezkýho
  • 18:20Simpsonovi III: Jaký otec, takový klaun
  • 18:50Simpsonovi III: Zvláštní čarodějnický díl
  • 19:20Simpsonovi III: Cena lásky
  • 19:50Simpsonovi III: Hromská sobota
  • 20:15Autosalon
  • 21:25Teorie velkého třesku VI: Expedice do Bakersfieldu
  • 22:00Čas pomsty
  • 00:10Nejsem do tebe blázen: Dopij to mléko
  • 00:40Vegas I: Spořádaní občané
  • 01:30Kravaťáci IV: Víc než hezká tvář
  • 02:20Vegas I: Spořádaní občané
  • 03:10American Horror Story: Asylum: Jsem Anna Franková
  • 03:50Kravaťáci IV: Víc než hezká tvář
  • 04:35American Horror Story: Asylum: Jsem Anna Franková
  • 06:05Famílie IV: Plány verzus spontánnost
  • 06:50Teleshopping
  • 07:10Cesty domů: Past
  • 08:30Teleshopping
  • 08:50Prostřeno!
  • 09:40Loď snů: Mexiko
  • 11:45Policie Hamburk II: Vezmi si mě
  • 12:45Po krk v odpadcích
  • 13:55Jak jsem poznal vaši matku V: Nevěsta
  • 14:25Jak jsem poznal vaši matku V: Dvojníci
  • 14:55Chůva k pohledání II
  • 15:25Sherlock Holmes: Jak prosté III: Bolehlav
  • 16:25Policie Hamburk II: Hořké pravdy
  • 17:25Ohnivý kuře: Pivo pivovárek
  • 18:45Jak jsem poznal vaši matku VII: Svědek
  • 19:15Jak jsem poznal vaši matku VII: Holá pravda
  • 19:45Chůva k pohledání III
  • 20:15Bez hranic II
  • 21:15Sběratelé kostí VI: Znamení v tichu
  • 22:15Na doživotí I: Dvojí život
  • 23:15Sběratelé kostí VI: Znamení v tichu
  • 00:10Volejte Věštce
  • 02:15Cesty domů: Past
  • 03:15Právo a pořádek XVI: Rodinná Tóra
  • 03:55Na doživotí I: Dvojí život
  • 04:40Prostřeno!
  • 09:00Novashopping
  • 09:20Ulice
  • 10:15Výměna manželek
  • 11:30Krok za krokem III
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:30Tescoma s chutí
  • 12:40Můj přítel Monk VII
  • 13:40Tělo jako důkaz
  • 14:35Dr. House: Nechat zemřít
  • 15:35Ordinace v růžové zahradě 2: Děvčátko se sirkami
  • 16:57Odpolední Počasí
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:25Mentalista V: Rudý lak na nehty
  • 18:25Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Ordinace v růžové zahradě 2: Azyl jenom pro tebe
  • 21:35Prásk
  • 22:20Krvavý sport
  • 00:10Dr. House: Nechat zemřít
  • 01:00Mentalista V: Rudý lak na nehty
  • 01:45Krok za krokem III
  • 02:10Áčko: Jsem král smolařů
  • 03:00DO-RE-MI
  • 03:55Ordinace v růžové zahradě 2: Děvčátko se sirkami
  • 04:55Novashopping
  • 05:55Snídaně s Novou
  • 07:1590210: Nová generace III
  • 08:05Gilmorova děvčata II
  • 09:00Můj přítel Monk VII
  • 09:50Tělo jako důkaz
  • 10:45Pohřešovaní
  • 11:35Teleshopping
  • 12:0590210: Nová generace III
  • 12:55Láska ke hvězdám
  • 13:45Gilmorova děvčata II
  • 14:40Teleshopping
  • 15:05Italské námluvy
  • 17:10Láska ke hvězdám
  • 18:00Pohřešovaní
  • 19:00Gilmorova děvčata II
  • 20:00Námořní vyšetřovací služba
  • 20:50Námořní vyšetřovací služba
  • 21:50Neklid
  • 23:40Stoupenci zla
  • 00:30Neklid
  • 02:00Krvavý sport
  • 03:30Kocouři
  • 05:35Milenky v akci
  • 09:00Ranní Sportovní noviny
  • 09:05St. Louise Blues-Chicago Blackhawks
  • 11:00Ranní Sportovní noviny
  • 11:05Teleshop
  • 11:25TBV Lemgo-Bergischer HC
  • 12:50Teleshop
  • 13:00Polední Sportovní noviny
  • 13:05Freeride World Tour 2016 -Vallnord-Arcalís
  • 13:35UK Open 2016
  • 16:10KOTV Weekly
  • 16:35NHL akce měsíce
  • 16:50Teleshop
  • 17:05Chelsea FC-Paris Saint-Germain FC Záznam vybraného utkání Chelsea TV
  • 18:55UEFA Europa League
  • 21:00UEFA Europa League
  • 23:00Večerní Sportovní noviny
  • 23:05Air+Style Innsbruck - Big Air Snowboard
  • 23:30Sestřih Evropské ligy UEFA
  • 00:00Večerní Sportovní noviny
  • 00:05K.O.Night Show
  • 01:00LAAX Open 2016 - Snowboard Freestyle
  • 01:35Montréal Canadiens-Buffalo Sabres
  • 04:00Závěr vysílání
  • 08:00Star Trek: Nová generace
  • 08:45Válka skladů Texas
  • 09:35Teleshopping
  • 09:45GOAL
  • 10:40Babe Ruth
  • 12:15Teleshopping
  • 12:35St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
  • 14:30Teleshopping
  • 14:50Kobra 11 II
  • 15:50Star Trek: Nová generace
  • 16:50Válka skladů Texas
  • 17:40Pod kupolí
  • 18:35Kobra 11 II
  • 19:25Star Trek: Nová generace
  • 20:20Kriminálka New York IV
  • 21:10Válka skladů Texas
  • 22:05Šipky - Premier League Darts 2016
  • 00:50Kriminálka New York IV
  • 01:35Kobra 11 II
  • 02:20Pod kupolí
  • 03:00K.O.Night
  • 03:50TBV Lemgo - Bergischer HC
  • 05:20Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:05Aj múdry schybí
  • 07:15Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III
  • 07:40Spongebob v kalhotách
  • 08:05Scooby-Doo na stopě
  • 08:25Scooby-Doo na stopě
  • 08:50Teleshopping
  • 09:10Zlatá sedmdesátá VII
  • 10:00Co mám na tobě ráda III
  • 10:25Ženatý se závazky
  • 11:20Joey
  • 11:40Teleshopping
  • 12:05Aj múdry schybí
  • 13:10Zlatá sedmdesátá VII
  • 14:05Mike a Molly I
  • 14:30Muži sobě
  • 14:55Dva a půl chlapa IX
  • 15:15Dva a půl chlapa IX
  • 15:452 $ocky
  • 16:10Mladí a hladoví II
  • 16:35Co mám na tobě ráda III
  • 17:00Ženatý se závazky
  • 17:50Mike a Molly I
  • 18:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III
  • 18:45Spongebob v kalhotách
  • 19:10Scooby-Doo na stopě
  • 19:35Scooby-Doo na stopě
  • 20:002 $ocky
  • 20:25Mladí a hladoví II
  • 20:50Dva a půl chlapa IX
  • 21:15Dva a půl chlapa IX
  • 21:40Muži sobě
  • 22:10TELE TELE
  • 22:40Ženatý se závazky
  • 23:40TELE TELE
  • 00:10Aj múdry schybí
  • 01:25Dva a půl chlapa IX
  • 01:45Dva a půl chlapa IX
  • 02:05Mladí a hladoví II
  • 02:25Joey
  • 02:50Mike a Molly I
  • 03:10HUDEBNÍ BLOK
  • 05:55Aj múdry schybí
  • 06:20TV ŠANCA
  • 06:50Duel
  • 07:20Postav dom, zasaď strom
  • 08:00Ranné správy RTVS
  • 08:3060 zabijakov divočiny II.
  • 09:05Správna Agáta III.
  • 10:00Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 1.
  • 10:45Duel
  • 11:205 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:25Dámsky klub
  • 14:00Jazdi Hlavou: Mikrospánok
  • 14:05Postav dom , zasaď strom
  • 14:45Recept na život
  • 15:30TV ŠANCA
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:2560 zabijakov divočiny II.
  • 16:55Správna Agáta III.
  • 17:45Duel
  • 18:10Krátke správy RTVS
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:15Počasie
  • 20:25Wagnerovci, príbeh rodiny
  • 22:10Julie Lescautová VIII.: Falošný vinník
  • 23:40Policajt: Deň vďakyvzdania
  • 00:25Recept na život
  • 01:10Wagnerovci, príbeh rodiny
  • 03:00Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Únos
  • 03:30Dámsky klub
  • 05:00Správy RTVS "N"
  • 05:50Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 1.
  • 06:20Správy - Hírek
  • 06:30Správy a komentáre
  • 07:00Veselá farma II
  • 07:05Dračie poviedky
  • 07:30Macko Uško
  • 07:40O vetre do vetra
  • 07:45Zázračný miniateliér
  • 07:55Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - STAMP
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Správy RTVS z regiónov
  • 08:45TELEREGINA
  • 09:30Kvarteto
  • 09:55Tradície v súčasnosti
  • 10:25Alergia
  • 12:00Živá panoráma
  • 12:35ArtSpektrum
  • 12:40Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Polostrov Kaikoura
  • 13:25Prečo sú ženy nižšie ako muži?
  • 14:30Spomíname na Igora Rumanského: Dobro ako princíp svetla a pravdy
  • 15:00Sila slova: Listy - Vincent Šikula
  • 15:25Biatlon - MS
  • 17:30Správy - Hírek
  • 17:35Národnostné správy
  • 17:45Správy RTVS z regiónov
  • 18:00TELEREGINA
  • 18:45Večerníček: O vetre do vetra
  • 18:50Macko Uško
  • 18:55Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - STAMP
  • 19:00Veselá farma II
  • 19:05Zázračný miniateliér
  • 19:15Dračie poviedky
  • 19:40Andyho dobrodružstvá v prírode I.
  • 20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:10Tradičná medicína vo svete I.: Keňa - ľudia a vulkány
  • 20:45Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga
  • 23:00VAT
  • 23:30Polícia
  • 23:40Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný
  • 23:45Profesionál
  • 00:00Správy RTVS "N"
  • 00:50ArtSpektrum
  • 09:00Okouzlení VI
  • 09:55Hubert a Staller III
  • 10:45Kojak II
  • 11:35Černé ovce
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Soudkyně Amy VI
  • 14:45Rozvod
  • 15:05Kojak II
  • 15:55Hubert a Staller III
  • 16:45Cestománie
  • 17:15AZ-kvíz
  • 17:40Černé ovce
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Kde domov můj?
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:003 plus 1 s Miroslavem Donutilem
  • 21:15Máte slovo s M. Jílkovou
  • 22:09Výsledky losování Šťastných 10
  • 22:10Gejzír
  • 22:45Taggart
  • 23:35Motiv
  • 00:20AZ-kvíz
  • 00:50Objektiv
  • 01:20Toulavá kamera
  • 01:50Banánové rybičky
  • 02:30Dobré ráno
  • 05:0013. komnata Radka Jaroše
  • 05:30Události v regionech
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem
  • 09:25Ulánbátar: Rudý bohatýr
  • 09:55Země stvořená lidmi: Jídlo, oheň a voda
  • 10:45Vesmír: UFO - Mýty a skutečnost
  • 11:30Na Floridě s Paulem Mertonem
  • 12:15Na pomoc životu - rakovina prostaty
  • 12:30Chcete je? ZJ
  • 12:40Příběhy domů: Mrakodrap na návsi
  • 12:55Nebezpečí z hlubin
  • 13:50Největší bomba na světě
  • 14:45Stroje - to je moje!
  • 14:50Věda na vlastní kůži
  • 15:40Dokonalé mrakodrapy: Šanghajská věž
  • 16:40Válka 1812
  • 17:35City Folk 2015: Záhřeb
  • 18:00S gurmánem na cestách I.: Macao
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Ochránce
  • 19:25Krajina pro život
  • 19:40Postřehy odjinud
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Šanghaj, město kontrastů
  • 21:00Cestománie
  • 21:30Skrytý potenciál: Ladislava
  • 22:00Intolerance
  • 22:25Hezké chvilky bez záruky
  • 00:20Californication VII: Večeře s přáteli
  • 00:50Folklorika
  • 01:15Babylon
  • 01:40Chcete mě? ZJ
  • 02:10Duchovní kuchyně
  • 02:35Tančící skály
  • 02:55Cesty víry: Infiorata di Spello
  • 03:15Počesku
  • 03:25Stroje - to je moje!
  • 03:30Dřevo a včely
  • 03:55Josef Sekyra, geolog
  • 04:10Notes
  • 04:55Okouzlení VI
  • 05:50Postřehy odjinud
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Volejbal: ČEZ Karlovarsko - VK Jihostroj České Budějovice
  • 08:10Panorama
  • 08:40S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 08:55Motorismus: WRC 2016 - Mexická rally
  • 10:00Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 11:55Český snowboarding
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50Sport v regionech
  • 13:05Sport v regionech: Palestra kbelská 10
  • 13:15BBV po 25 letech
  • 13:50Klasické lyžování: Krkonošská 70 Lawi
  • 14:10Magazín SP v alpském lyžování
  • 14:35Deník NHL
  • 15:00Biatlon: Studio MS
  • 15:25Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 17:25Hokej: TELH 2015/16
  • 20:15Studio fotbal - Extra
  • 20:40Fotbal: Evropská liga UEFA
  • 23:45Golf Minute Magazine
  • 00:10Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 02:10S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 02:20Branky, body, vteřiny
  • 02:30Fotbal: Evropská liga UEFA
  • 04:15Magazín SP v alpském lyžování
  • 04:45Letectví: Red Bull Air Race 2016
  • 05:45Branky, body, vteřiny
  • 06:00Hokej: TELH 2015/16
  • 09:00Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:30Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:33Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:03Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:33Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:03Studio ČT24
  • 14:30Interpelace poslanců na předsedu vlády
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:33Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:30Zprávy
  • 17:33Studio ČT24
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:28Interview ČT24
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Sněhové zpravodajství
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:0090' ČT24
  • 21:30Horizont ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:40Události v kultuře
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Záznam z jednání schůze PS PČR
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:10Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Biznis
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 14:00Správy
  • 14:30Motoring
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:45Labyrint
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Správy
  • 18:15Bago
  • 18:30Hlavné správy
  • 19:05Počasie
  • 19:1524 hodín vo svete
  • 19:50Téma dňa
  • 20:30Správy
  • 21:00Správy
  • 21:30Analýzy a trendy
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 22:45Bago
  • 23:00Správy
  • 23:3024 hodín vo svete
  • 00:00Správy
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 06:00Biatlon
  • 07:30Běžecké lyžování
  • 08:30Cyklistika
  • 09:30Cyklistika
  • 10:30Biatlon
  • 12:00Běžecké lyžování
  • 13:00Cyklistika
  • 13:45Fotbal
  • 15:15Biatlon
  • 17:15Cyklistika
  • 19:55Zprávy
  • 20:00Snooker
  • 22:55Zprávy
  • 23:00Biatlon
  • 00:30Cyklistika
  • 01:30Cyklistika
  • 02:45Watts
  • 03:00Biatlon
  • 03:00Závěr vysílání
  • 04:00Cyklistika
  • 05:00Cyklistika
  • 06:00Běžecké lyžování
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Fotbal
  • 11:00Televizní nákupy
  • 12:00Fotbal
  • 13:00Fotbal
  • 14:00Lední hokej
  • 16:30Největší silák na světě
  • 17:00Házená
  • 19:00Futsal
  • 21:00Zlaté okamžiky
  • 21:15Futsal
  • 23:15KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 23:30Lední hokej
  • 02:00Fotbal
  • 04:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Fotbal
  • 09:00Televizní nákupy
  • 10:00Fotbal
  • 12:00Televizní nákupy
  • 13:00Házená
  • 15:00Futsal
  • 17:00Futsal. Primera Division, 23. kolo, sestřih
  • 17:30Fotbal
  • 18:30Fotbal Serie A Show, 28. kolo
  • 19:00Lední hokej
  • 21:30Házená
  • 23:30Fotbal
  • 00:30Fotbal
  • 01:30Fotbal Serie A Show, 28. kolo
  • 02:00Házená
  • 04:00Házená
  • 06:00Fotbal