• 06:45 Když se zrodí láska
  • 08:10 Tristan a Isolda
  • 10:15 Vrtěti ženou
  • 11:55 Velká svatba
  • 13:20 Králova zahradnice
  • 15:15 Jak chutná láska
  • 16:45 Prázdná kolébka
  • 18:25 Žít po svém
  • 20:15 Láska na kari
  • 22:15 Angel-A
  • 23:45 Riddick
  • 01:45 Bitva o Hill 60
  • 03:50 Nebezpečný cíl

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 17:00HC Košice - MHC Martin
  • 17:00HK Nitra - MsHK Žilina
  • 18:00DAC Dunajská Streda - FK Senica
  • 06:00Teleráno
  • 08:30Búrlivé víno
  • 09:45Bez servítky
  • 10:45Rodinné prípady
  • 11:45Kobra 11 XIV.
  • 12:45Monk III.
  • 13:45FARMA
  • 15:00Mentalista II.
  • 16:00Rodinné prípady
  • 16:56Hra o Niké
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25Reflex
  • 18:00Bez servítky
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:05ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:25POČASIE
  • 20:30FARMA
  • 21:40FARMA - DUEL
  • 23:30Mentalista II.
  • 00:25NCIS: Los Angeles IV.
  • 01:20Policajti z L. A. IV.
  • 02:00Monk III.
  • 02:45FARMA
  • 03:45FARMA - DUEL
  • 05:10Rodinné prípady
  • 06:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:35Sila
  • 07:40Tisíc a jedna noc
  • 09:05Veštiareň
  • 10:05Frasier
  • 11:10Kúsok zo mňa
  • 13:50Ordinácia v ružovej záhrade
  • 14:50Nezlomná Valentína
  • 16:45Indická nevesta
  • 17:35Krok za krokom
  • 18:35Kým nás smrť nerozdelí
  • 19:05Priatelia
  • 19:40Monk III.
  • 20:30Smotánka
  • 21:10Líbáš jako ďábel
  • 23:40Prežila som peklo
  • 01:35Priatelia
  • 01:55Krok za krokom
  • 02:35Líbáš jako ďábel
  • 04:20Ordinácia v ružovej záhrade
  • 05:10Roseanne VII.
  • 05:55Naša írska farma: Mraky nad pobrežím
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 07:15Odpadlík I.
  • 08:00Star Trek - Nová generácia
  • 08:45Ninja Korytnačky
  • 10:00Akčná výhra
  • 11:00Aj múdry schybí
  • 11:50CRAZY TV
  • 12:50Parťáci II.
  • 13:15Doba prílivu I.
  • 14:05Komisár Rex VIII.
  • 15:10Odpadlík I.
  • 16:05Walker, texaský ranger I.
  • 17:05Komisár Rex VIII.
  • 18:10NCIS: Los Angeles IV.
  • 19:05Kobra 11 XIV.
  • 20:15Tajomstvo stratenej archy
  • 22:05Jadro
  • 00:45LALIGA: MAGAZÍN
  • 01:20Tango a Cash
  • 03:05Rodina na úteku
  • 04:20Dokonalý úkryt
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 06:05Wolverine: Cesta smrti
  • 06:35Ninjago: Změna větru
  • 07:05M*A*S*H
  • 07:55M*A*S*H
  • 08:45M*A*S*H
  • 09:20Castle na zabití V: Podezření
  • 10:15Místo činu: Mnichov: Nový život
  • 12:20Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji
  • 13:20Komisař Rex VI: Smrtonosný test
  • 14:30Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí
  • 15:30Loď snů: Chile
  • 17:30Odpolední zprávy
  • 17:50Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55TOP STAR
  • 20:15Přístav: Vezmeš si mě?
  • 21:35Trans
  • 23:40Prostřeno!
  • 00:40Místo činu: Mnichov: Nový život
  • 02:30Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji
  • 03:15Komisař Rex VI: Smrtonosný test
  • 06:25Ztraceni II: Mateřská dovolená
  • 07:10Teleshopping
  • 07:35Bylo, nebylo III: Mysli na něco hezkýho
  • 08:25Teleshopping
  • 08:45Vítejte doma VI
  • 09:45Futurama VII: Lepší později než pozdě
  • 10:15Jmenuju se Earl III: Zase jsme hráli v seriálu
  • 10:40Hvězdná brána II: Závislost
  • 11:35Autosalon
  • 12:55Jmenuju se Earl III: Zase jsme hráli v seriálu
  • 13:25Simpsonovi III: Jaký otec, takový klaun
  • 13:55Simpsonovi III: Zvláštní čarodějnický díl
  • 14:25Simpsonovi III: Cena lásky
  • 14:55Simpsonovi III: Hromská sobota
  • 15:25Teorie velkého třesku VI: Expedice do Bakersfieldu
  • 15:55Futurama VII: Černý Diblík, bílý kocour
  • 16:25Hvězdná brána II: Tórův vůz
  • 17:20Bylo, nebylo III: Záchrana Henryho
  • 18:20Simpsonovi III: U ohnivého Vočka
  • 18:50Simpsonovi III: Jak Burns prodával elektrárnu
  • 19:20Simpsonovi III: Jak jsem si bral Marge
  • 19:50Simpsonovi III: Rádio Bart
  • 20:15Legenda: Střípky pravdy
  • 21:15Legenda: Pravá identita
  • 22:15Tyranosarie
  • 00:05Vegas I: Falešné žetony
  • 01:05American Horror Story I
  • 02:00Vegas I: Falešné žetony
  • 02:50American Horror Story: Asylum: Kořeny zrůdnosti
  • 03:30American Horror Story I
  • 04:20American Horror Story: Asylum: Kořeny zrůdnosti
  • 06:05Famílie IV: Nic není v pořádku
  • 06:50Teleshopping
  • 07:10Cesty domů: Vrať se domů
  • 08:30Teleshopping
  • 08:50Prostřeno!
  • 09:40Loď snů: Bermudy
  • 11:50Policie Hamburk II: Hořké pravdy
  • 12:50Po krk v odpadcích
  • 14:10Jak jsem poznal vaši matku VII: Svědek
  • 14:40Jak jsem poznal vaši matku VII: Holá pravda
  • 15:10Chůva k pohledání III
  • 15:40Bez hranic II
  • 16:45Policie Hamburk II: Ztracený syn
  • 17:40Nemocnice Motol
  • 18:45Jak jsem poznal vaši matku VII: Kravata s kachničkami
  • 19:15Jak jsem poznal vaši matku VII: Stinsonovská raketová krize
  • 19:45Chůva k pohledání III
  • 20:15Láska s vůní sušenek
  • 22:15Sběratelé kostí VI: Díra v srdci
  • 23:10Gigolové III
  • 23:45Sběratelé kostí VI: Díra v srdci
  • 00:45Volejte Věštce
  • 02:45Cesty domů: Vrať se domů
  • 03:50Gigolové III
  • 04:15Právo a pořádek XVI: Rodinný přítel
  • 05:00Prostřeno!
  • 08:55Novashopping
  • 09:20Ulice
  • 10:10Ordinace v růžové zahradě 2: Azyl jenom pro tebe
  • 11:30Krok za krokem III
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:30Tescoma s chutí
  • 12:40Můj přítel Monk VII
  • 13:40Tělo jako důkaz
  • 14:35Dr. House: Anamnéza
  • 15:35Ordinace v růžové zahradě 2: Tak trochu podpásovka
  • 16:57Odpolední Počasí
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:25Mentalista V: Krveprolití
  • 18:25Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Cizinec
  • 22:25Kajínek
  • 00:40Atentát: Síla myšlenky
  • 01:50Dr. House: Anamnéza
  • 02:40Mentalista V: Krveprolití
  • 03:20Krok za krokem III
  • 04:05Ordinace v růžové zahradě 2: Tak trochu podpásovka
  • 05:05Novashopping
  • 07:1590210: Nová generace III
  • 08:05Gilmorova děvčata II
  • 09:00Můj přítel Monk VII
  • 09:50Tělo jako důkaz
  • 10:45Pohřešovaní
  • 11:35Teleshopping
  • 12:00Láska ke hvězdám
  • 12:50Gilmorova děvčata II
  • 13:45Teleshopping
  • 14:10Námořní vyšetřovací služba
  • 15:00Námořní vyšetřovací služba
  • 15:55Tecumseh
  • 18:00Pohřešovaní
  • 19:00Gilmorova děvčata II
  • 20:00Pán prstenů: Dvě věže
  • 23:30Invaze
  • 01:15Stoupenci zla
  • 02:05Invaze
  • 03:40Stoupenci zla
  • 04:50Gilmorova děvčata II
  • 05:35Tecumseh
  • 06:05ATP World Tour Masters 1000-Indian Wells
  • 08:00NBA akce měsíce
  • 08:05GOAL
  • 09:00Ranní Sportovní noviny
  • 09:05UEFA Europa League
  • 11:00Ranní Sportovní noviny
  • 11:05Teleshop
  • 11:25Sestřih Evropské ligy UEFA
  • 12:00Air+Style Innsbruck - Big Air Snowboard
  • 12:25LAAX Open 2016 - Slopestyle
  • 12:50Teleshop
  • 13:00Polední Sportovní noviny
  • 13:05UEFA Europa League
  • 15:00NBA akce měsíce
  • 15:10Montréal Canadiens-Buffalo Sabres
  • 17:00Teleshop
  • 17:05Zenit Petrohrad-ČEZ Basketball Nymburk
  • 18:35European Tour Weekly
  • 19:05GOAL
  • 20:05ATP World Tour Masters 1000-Indian Wells
  • 22:00Večerní Sportovní noviny
  • 22:05ATP World Tour Masters 1000-Indian Wells
  • 00:00Večerní Sportovní noviny
  • 00:05ATP World Tour Masters 1000-Indian Wells
  • 02:00Freeride World Tour 2016 -Vallnord-Arcalís
  • 02:35Dallas Stars-Chicago Blackhawks
  • 05:00Bílý svět
  • 05:30Air+Style Innsbruck - Big Air Snowboard
  • 08:00Star Trek: Nová generace
  • 08:45Válka skladů Texas
  • 09:30Bílý svět
  • 10:00Teleshopping
  • 10:05World of Freesports
  • 10:30Evropská Liga UEFA
  • 12:25Teleshopping
  • 12:45Montreal Canadiens - Buffalo Sabres
  • 14:30Teleshopping
  • 14:50Kobra 11 II
  • 15:50Star Trek: Nová generace
  • 16:45Válka skladů Texas
  • 17:40Pod kupolí
  • 18:35Kobra 11 II
  • 19:25Star Trek: Nová generace
  • 20:20Kriminálka New York IV
  • 21:10Válka skladů Texas
  • 22:00Kobra 11 II
  • 22:55Pod kupolí
  • 23:45K.O.Night
  • 00:40Kriminálka New York IV
  • 01:20Ripleyho věřte nevěřte III
  • 02:05UFC Ultimate Insider
  • 02:35Dallas Stars - Chicago Blackhawks
  • 05:00Přestávka ve vysílání
  • 07:05Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III
  • 07:30Spongebob v kalhotách
  • 07:55Scooby-Doo na stopě
  • 08:20Scooby-Doo na stopě
  • 08:45Teleshopping
  • 09:05Zlatá sedmdesátá VII
  • 09:55Co mám na tobě ráda III
  • 10:20Ženatý se závazky
  • 11:15Joey
  • 11:35Teleshopping
  • 12:00Aj múdry schybí
  • 13:15Zlatá sedmdesátá VII
  • 14:05Mike a Molly I
  • 14:30Muži sobě
  • 14:55Dva a půl chlapa IX
  • 15:15Dva a půl chlapa IX
  • 15:452 $ocky
  • 16:10Mladí a hladoví II
  • 16:35Co mám na tobě ráda III
  • 17:00Ženatý se závazky
  • 17:50Mike a Molly II
  • 18:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III
  • 18:45Spongebob v kalhotách
  • 19:10Scooby-Doo na stopě
  • 19:35Scooby-Doo na stopě
  • 20:002 $ocky
  • 20:25Mladí a hladoví II
  • 20:50Dva a půl chlapa IX
  • 21:15Dva a půl chlapa IX
  • 21:40Muži sobě
  • 22:10TELE TELE
  • 22:45Ženatý se závazky
  • 23:40TELE TELE
  • 00:10Aj múdry schybí
  • 01:20Dva a půl chlapa IX
  • 01:35Dva a půl chlapa IX
  • 02:00Mladí a hladoví II
  • 02:20Joey
  • 02:45Mike a Molly II
  • 03:05HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 06:35TV ŠANCA
  • 07:00Duel
  • 07:30Postav dom , zasaď strom
  • 08:00Ranné správy RTVS
  • 08:3060 zabijakov divočiny II.
  • 09:05Správna Agáta III.
  • 10:00Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2.
  • 10:50Duel
  • 11:205 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:25Dámsky klub
  • 14:00Postav dom, zasaď strom
  • 14:35Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia
  • 15:30TV ŠANCA
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:25Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný
  • 16:3060 zabijakov divočiny II.
  • 17:00Správna Agáta III.
  • 17:45Duel
  • 18:10Krátke správy RTVS
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:15Počasie
  • 20:25Čo ja viem
  • 21:55Mafiáni: Tuti a Papas Danišovci - pionieri organizovaného zločinu
  • 22:25Večerné správy RTVS
  • 22:35Ray Donovan II.: Poklady a pôžičky
  • 23:30Ray Donovan II.: Úskok
  • 00:25Nikto nie je dokonalý
  • 01:35Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina
  • 02:25Ray Donovan II.: Poklady a pôžičky
  • 03:20Ray Donovan II.: Úskok
  • 04:15Dámsky klub
  • 05:45Správy RTVS "N"
  • 06:50Správy - Hírek
  • 07:00Veselá farma II
  • 07:05Dračie poviedky
  • 07:30Macko Uško
  • 07:40O vetre do vetra
  • 07:45Zázračný miniateliér
  • 07:55Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŽABIATKO
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Správy RTVS z regiónov
  • 08:45TELEREGINA
  • 09:30Kvarteto
  • 10:00Desatinka citu
  • 11:30Jana Kirschner
  • 12:00Živá panoráma
  • 12:30ArtSpektrum
  • 12:35Orientácie
  • 13:10Tradičná medicína vo svete I.: Keňa - ľudia a vulkány
  • 13:40Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu
  • 14:05ROZHOVORY BEZ KONCA
  • 14:30Umenie
  • 15:00Sila slova: Disident bez kotolne
  • 15:25Biatlon - MS
  • 16:55Hokej - Tipsport liga
  • 20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:10Adam Šangala
  • 21:05Família: Família - 40+2
  • 21:40Futurologický kongres
  • 23:40BJD 2015: Luca Ciarla Quartet ( Taliansko)
  • 00:30Správy RTVS "N"
  • 01:20ArtSpektrum
  • 09:00Okouzlení VI
  • 09:50Hubert a Staller III
  • 10:45Kojak II
  • 11:30Černé ovce
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Soudkyně Amy VI
  • 14:45Pošta pro tebe
  • 15:40Reportéři ČT
  • 16:35Polopatě
  • 17:30AZ-kvíz
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Deník Dity P. II.
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 19:59Losování Mimořádné Sportky a Šance
  • 20:05Četnické humoresky: Pamlsek
  • 21:3513. komnata Věry Martinové
  • 22:04Výsledky losování Šťastných 10
  • 22:05Všechnopárty
  • 23:00Hitparáda televizní zábavy
  • 23:55Profesionálové
  • 00:45AZ-kvíz
  • 01:10DoktorKA
  • 02:05Na stopě
  • 02:30Dobré ráno
  • 05:00Hobby naší doby
  • 05:30Události v regionech
  • 06:00Kouzelné bylinky
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Království divočiny: Serval, skokan savany
  • 09:30Mejla
  • 10:20Cestománie
  • 10:50Postřehy odjinud
  • 10:55Šanghaj, město kontrastů
  • 11:50Štětcem a mačetou
  • 12:50Skrytý ráj Podyjí
  • 13:30Chcete mě? ZJ
  • 14:00Ochránce
  • 14:25Největší tankové bitvy III.: Michael Wittmann - Hitlerovo eso
  • 15:15Největší bomba na světě
  • 16:10Věda na vlastní kůži: Promění se člověk v chameleona?
  • 17:00Sága života: Lennart Nilsson - fotograf a filmař
  • 18:00Život na pobřeží: Dubaj, oáza luxusu
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Evropa dnes
  • 19:25Na pomoc životu - rakovina prostaty
  • 19:40Postřehy odjinud
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Zázračná planeta: Pravda o lvech
  • 20:55Život se sopkami: Erupce islandské sopky
  • 21:50Sbohem, baby
  • 23:45S gurmánem na cestách I.: Costa
  • 00:25Batesův motel: Pod vodou
  • 01:05Batesův motel: Půlnoc
  • 01:50City Folk 2015: Záhřeb
  • 02:15Ostrovy mezi oceány
  • 02:45Duchovní kuchyně
  • 03:10Poutní místa: Nová Paka
  • 03:25Na moll...
  • 04:05Petr Drda, archeolog
  • 04:20Notes
  • 05:00Okouzlení VI
  • 05:50Postřehy odjinud
  • 06:00Raníček
  • 06:00Hokej: TELH 2015/16
  • 08:00Panorama
  • 08:15Fotbal: Evropská liga UEFA
  • 10:05Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50Klasické lyžování: Krkonošská 70 Lawi
  • 13:05Studio fotbal - Extra
  • 13:30Magazín SP v alpském lyžování
  • 13:55Magazín SP ve snowboardingu
  • 14:25S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 14:35Deník NHL
  • 15:00Biatlon: Studio MS
  • 15:25Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 16:55Biatlon: Studio MS
  • 17:05Hokej: TELH 2015/16
  • 20:05Fotbal: SK Slavia Praha - FC Fastav Zlín
  • 22:20Sportovní zprávy
  • 22:35Basketbal: ZVVZ USK Praha - Beretta Famila Schio
  • 00:15Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 01:45Deník NHL
  • 02:05S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 02:15Branky, body, vteřiny
  • 02:25Fotbal: SK Slavia Praha - FC Fastav Zlín
  • 04:10Magazín SP ve snowboardingu
  • 04:35Téma pro hosty ČT sport
  • 05:00Vertikal
  • 05:15Divoké sporty
  • 05:45Branky, body, vteřiny
  • 06:00Hokej: TELH 2015/16
  • 09:00Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:30Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:33Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:03Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:33Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:03Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:33Studio ČT24
  • 15:00Zprávy
  • 15:03Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:33Studio ČT24
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:33Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:30Zprávy
  • 17:33Studio ČT24
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:28Interview ČT24
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Sněhové zpravodajství
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:0090' ČT24
  • 21:30Horizont ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:40Události v kultuře
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Záznam z jednání schůze PS PČR
  • 06:00Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 09:45Bago
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:10Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Spektrum
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 14:00Správy
  • 14:30Analýzy a trendy
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:45Biznis
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Portrét Rudolfa Gériho
  • 18:30Hlavné správy
  • 19:05Počasie
  • 19:1524 hodín vo svete
  • 19:50Dobré správy
  • 20:15Cesta do života
  • 20:30Správy
  • 21:00Správy
  • 21:30Bez dresu
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 23:15Rozhovory cez polnoc
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Běžecké lyžování
  • 07:00Biatlon
  • 08:30Cyklistika
  • 09:30Cyklistika
  • 10:30Biatlon
  • 12:00Snooker
  • 13:00Biatlon
  • 13:45Skoky na lyžích
  • 15:15Biatlon
  • 16:45Skoky na lyžích
  • 17:45Běžecké lyžování
  • 18:30Cyklistika
  • 19:25Zprávy
  • 19:30Cyklistika
  • 20:45Běžecké lyžování
  • 22:00Dřevorubecké sporty
  • 22:55Zprávy
  • 23:00Rally
  • 23:30Biatlon
  • 00:30Fotbal
  • 01:00Fotbal
  • 03:00Závěr vysílání
  • 03:00Biatlon
  • 04:00Cyklistika
  • 05:00Cyklistika
  • 06:00Skoky na lyžích
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Fotbal
  • 11:00Televizní nákupy
  • 12:00Největší silák na světě
  • 12:30Házená
  • 14:30Futsal. Primera Division, 23. kolo, sestřih
  • 15:00Futsal
  • 17:00Futsal
  • 19:00Futsal
  • 21:00KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 21:15Futsal
  • 23:15Fotbal, Ligue 1, předběžně, 30. kolo
  • 23:45Fotbal Total, italský fotbal
  • 00:15Box
  • 02:15Házená
  • 04:00Futsal
  • 06:00Futsal
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Futsal. Primera Division, 23. kolo, sestřih
  • 08:30Fotbal Serie A Show, 28. kolo
  • 09:00Televizní nákupy
  • 10:00Fotbal
  • 12:00Televizní nákupy
  • 13:00Futsal
  • 15:00KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 15:15Lední hokej
  • 17:45Házená
  • 19:45Fotbal, Ligue 1, předběžně, 30. kolo
  • 20:15Fotbal Total, italský fotbal
  • 20:45Fotbal
  • 22:45Fotbal, Ligue 1, předběžně, 30. kolo
  • 23:15Házená
  • 01:00Lední hokej
  • 03:30Lední hokej
  • 06:00Fotbal, Ligue 1, předběžně, 30. kolo