Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Búrlivé víno
  • 09:35Chlapi neplačú
  • 10:45Kobra 11 XI.
  • 11:45Bez stopy VII.
  • 12:45Dr. House VI.
  • 13:40Krok za krokom IV.
  • 14:10FARMA
  • 15:30Dva a pol chlapa IX.
  • 16:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX.
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25REFLEX
  • 17:50Chlapi neplačú
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15POČASIE
  • 20:30Búrlivé víno
  • 21:40FARMA
  • 23:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX.
  • 00:00Kobra 11 XI.
  • 00:55Bez stopy VII.
  • 01:35Dr. House VI.
  • 02:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX.
  • 03:00FARMA
  • 04:00Kobra 11 XI.
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:30Rebeli II.
  • 07:20Túžba tela
  • 08:35Sudkyňa Hatchettová
  • 09:00Veštiareň
  • 10:00Perla Orientu
  • 11:05Sila
  • 12:20V objatí hodvábu
  • 12:55Slzy Bosporu
  • 14:00V siedmom nebi IV.
  • 15:00Čaro lásky
  • 16:00Vojna Monteovcov
  • 18:00Priatelia
  • 19:00Frasier
  • 19:30Bez servítky
  • 20:30Sultán
  • 21:40SILA
  • 22:30Perla Orientu
  • 23:45Tudorovci: Sex, moc a intrigy II.
  • 00:50Sex v meste IV.
  • 01:25Priatelia
  • 02:05Adela show
  • 02:35Tudorovci: Sex, moc a intrigy II.
  • 03:25Smotánka
  • 04:05Na streche
  • 04:45Máša
  • 05:35Slzy Bosporu
  • 06:00Star Trek - Nová generácia
  • 06:45Akčná výhra
  • 08:15Walker, texaský ranger III.
  • 09:00112
  • 09:30Komisár Rex XI.
  • 10:35Zločiny na mori I.
  • 12:25Walker, texaský ranger III.
  • 13:15V mene zákona
  • 13:45112
  • 14:10Teória veľkého tresku
  • 15:05Star Trek - Nová generácia
  • 16:10Komisár Rex XI.
  • 17:05Kobra
  • 18:00Walker, texaský ranger III.
  • 19:00TEÓRIA VEĽKÉHO TRESKU
  • 19:50DVA A POL CHLAPA
  • 20:10ZÓNA ÚNIKU
  • 22:10LAS VEGAS: KASÍNO V.
  • 23:00DAJTO V POKRI: BIG GAME
  • 00:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 00:10Zóna úniku
  • 01:50Las Vegas: Kasíno V.
  • 02:30112
  • 03:15V mene zákona
  • 03:35Zločiny na mori I.
  • 05:10Komisár Rex XI.
  • 06:00Star Trek - Nová generácia
  • 06:10Policie Hamburk II: Není cesty zpátky
  • 07:10Kutil Tim VIII: Vstupenka do zákulisí
  • 07:55Alf III: Alfova šou
  • 08:40To je vražda, napsala V: Ohni hoř a kotli vař
  • 09:45Policie Hamburk II: Turecká nevěsta
  • 10:45Charlotte Sophie Bentincková I: Síla citů
  • 11:55Charlotte Sophie Bentincková I: Tvrdá pravda
  • 13:10Walker, Texas Ranger IV: El Coyote
  • 14:10Doktor z hor: Nové příběhy III: Zakázaná láska
  • 15:10Žena zákona: Mělo to jedinou vadu
  • 17:40Odpolední zprávy
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15VyVolení - Zúčtování
  • 21:35Drahá tchyně: Bonsaj
  • 22:10Partička
  • 22:50Myšlenky zločince VII
  • 23:50Spravedlnost v krvi: Podivný Valentýn
  • 00:50Nedokonalé zločiny III: Krev nelže
  • 01:55Doktor z hor: Nové příběhy III: Zakázaná láska
  • 02:40Walker, Texas Ranger IV: El Coyote
  • 03:25Anatomie lži III: Dvojí hra
  • 04:10Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995!
  • 06:00Takoví normální mimozemšťané IV: Dick a daně
  • 06:30Hvězdná brána VI: Kobka
  • 07:20Nová holka I: Pan božský
  • 07:40Teleshopping
  • 08:00Ztraceni II: Celá pravda
  • 08:50Takoví normální mimozemšťané IV: Sally, jdi do toho!
  • 09:20Těžká dřina
  • 09:55Kdo přežije: Panama: Lásky čas
  • 10:55Pekelná výzva
  • 11:50Akta X VI: Jeden syn
  • 12:50Špinavá práce II
  • 13:50Simpsonovi VII: Homerův tým
  • 14:20Simpsonovi VII: Dva zlí sousedé
  • 14:50Bořiči mýtů II
  • 15:55Hvězdná brána VI: Stínohra
  • 16:50Jmenuju se Earl III: Kurz tvůrčího psaní
  • 17:20Ztraceni II: Cela
  • 18:20Simpsonovi VII: Výjevy z třídního boje ve Springfieldu
  • 18:45Simpsonovi VII: Udavač Bart
  • 19:10Bořiči mýtů II
  • 20:15Top Gear XIX
  • 21:20Teorie velkého třesku II: Hypotéza dárkových předmětů do koupele
  • 21:50Lovci duchů VI: Trochu jiné stmívání
  • 22:50Smrtící lék
  • 00:45The Big Bang Theory II: The Bath Item Gift Hypothesis
  • 01:10Těžká dřina
  • 01:40Lovci duchů VI: Trochu jiné stmívání
  • 02:20Star Trek: Vesmírná loď Voyager IV: Živý svědek
  • 03:10Smrtící lék
  • 04:35Dexter IV: Dobrý den, Dextere Morgane
  • 06:00Takoví normální mimozemšťané IV: Sally, jdi do toho!
  • 07:00Regionální zpravodajství
  • 07:25Mňam aneb Prima vařečka
  • 07:45Teleshopping
  • 08:05Will & Grace II: Špatně utajený poměr
  • 08:30Teleshopping
  • 08:50Žena zákona: Zbloudilá kulka
  • 10:55Amerika hledá topmodelku VI: Dívka, která procházela starobylým městem
  • 11:55Sabrina - mladá čarodějnice VI
  • 12:25Will & Grace II: Dámy, dejte si pauzu
  • 12:55Deník zasloužilé matky II: Rodinný odkaz
  • 13:25Diagnóza vražda IV: Vražda v trojúhelníku
  • 14:25Ally McBealová II: Právníci a ruka
  • 15:25Odpadlík V: ONA hledá JEHO
  • 16:25Dallas
  • 17:30Regionální zpravodajství
  • 17:32Ricardovy recepty X
  • 17:55Vítejte doma VII
  • 18:55Máte doma uklizeno? II
  • 19:25Jak jsem poznal vaši matku VII: O fous
  • 19:50Deník zasloužilé matky II: Kolik budeme mít dětí?
  • 20:15Sběratelé kostí VIII: Hrdina bez domova
  • 21:20Božské dorty IV: Letadla a archy
  • 21:50VyVolení - Vila živě
  • 22:45Sex ve městě IV: Definující momenty
  • 23:20Sex ve městě IV: Co s tím má sex společného?
  • 23:55Chirurgové VIII: Systém podpory života
  • 00:50Volejte Věštce
  • 02:55Sex ve městě IV: Definující momenty
  • 03:25Sex ve městě IV: Co s tím má sex společného?
  • 03:50Pravá tvář vášně
  • 04:35Hříšná láska
  • 08:50Ulice
  • 09:45Gympl s (r)učením omezeným: Podraz
  • 11:00Dva a půl chlapa IX
  • 11:25Průměrňákovi III
  • 11:50Tescoma s chutí
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:30Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock
  • 13:30Odložené případy III: Rozjezd
  • 14:25Dr. House VII: V nadživotní velikosti
  • 15:20Ordinace v růžové zahradě: Letíme!
  • 16:30Dva a půl chlapa IX
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:35Mentalista III: Rudí koně
  • 18:30Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná noc ve dvou
  • 21:30Víkend: Zakázané uvolnění
  • 22:20Námořní vyšetřovací služba III
  • 23:10Muž s posláním
  • 00:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Propaganda
  • 00:50"V" II
  • 01:40Novashopping
  • 02:15Vrchní sestra III
  • 02:55Střepiny
  • 03:25Áčko: Jsem nezaměstnaný
  • 04:25Andílci
  • 05:15Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:15Svět Nova Cinema
  • 06:40Teleshopping
  • 07:15Ben 10
  • 07:40Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka.
  • 08:00Život na dluh
  • 08:35Amazing Race: O milion kolem světa VI
  • 09:25Nemocnice Chicago Hope
  • 10:15Návrat komisaře Rexe XI
  • 11:00Pohřešovaní II
  • 11:45Teleshopping
  • 12:05Film o filmu - Záblesky chladné neděle
  • 12:20Odložené případy III
  • 13:00Nemocnice Chicago Hope
  • 13:55Gilmorova děvčata VII
  • 14:50Upíří deníky II
  • 15:45Klokan Jack
  • 17:15Gilmorova děvčata VII
  • 18:10Amazing Race: O milion kolem světa VI
  • 19:05Upíří deníky II
  • 20:00Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba
  • 22:35Tanec draků
  • 00:25Pohřešovaní II
  • 01:10Muž s posláním
  • 01:50Teleshopping
  • 02:05Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV
  • 02:45Tanec draků
  • 08:50Teleshop
  • 09:00Sport Expres
  • 09:10Barclays ATP World Tour Finals 2013
  • 11:00Sport Expres
  • 11:10Magazín HBL
  • 11:40Borec měsíce
  • 11:55Teleshop
  • 12:00The Big Game
  • 12:55Teleshop
  • 13:00Sport Expres
  • 13:10Chelsea TV
  • 15:00Sport Expres
  • 15:10New York Knicks-San Antonio Spurs
  • 17:00Sport Expres
  • 17:10Teleshop
  • 17:20MotoGP- VC Valencie (tř. Moto2)
  • 18:30Outdoor speciál
  • 18:50NHL News
  • 19:00Sport Expres
  • 19:10FA Cup Highlights
  • 19:45MiniEuro ve fotbale
  • 20:00MotoGP- VC Valencie (tř. MotoGP)
  • 21:00Sport Expres
  • 21:10Boston Bruins-Tampa Bay Lightning
  • 23:00Sport Expres
  • 23:10NHL News
  • 23:20Bayern TV
  • 01:05New York Rangers-New Jersey Devils
  • 03:30Videotext
  • 07:30Teleshopping
  • 08:00Zpátky z divočiny: Aljaška
  • 08:45World of Freesports
  • 09:15Boston Bruins-Tampa Bay Lightning
  • 11:15World of Freesports
  • 11:40Peacemaker
  • 13:40Teleshopping
  • 13:50Kobra 11 IX
  • 14:35Teleshopping
  • 14:45European Poker Tour 12
  • 15:35Hvězdná brána: Atlantida II
  • 16:20Zpátky z divočiny: Aljaška
  • 17:05Teleshopping
  • 17:15Mistři aukcí III
  • 17:50Zničeno ve vteřině
  • 18:40Kobra 11 IX
  • 19:30Hvězdná brána: Atlantida II
  • 20:20Kobra 11 XVI
  • 21:10Kobra 11 XVI
  • 22:0024 hodin VIII
  • 22:50Red News
  • 22:55Městečko South Park VIII
  • 23:20Hranice nemožného V
  • 00:10K.O.Night
  • 01:00Big Game
  • 01:45Městečko South Park VIII
  • 02:05Mistři aukcí III
  • 02:4024 hodin VIII
  • 03:20Barclays ATP World Tour Finals 2013
  • 05:20Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 07:55Teleshopping
  • 08:15Tučňáci z Madagaskaru
  • 08:35Flintstoneovi
  • 09:00Spongebob v kalhotách
  • 09:25Scooby-Doo: Záhady s.r.o.
  • 09:50Hannah Montana navěky IV
  • 10:10Dharma a Greg III
  • 11:15Jsem do tebe blázen VII
  • 11:35Teleshopping
  • 11:50Aj múdry schybí II
  • 13:00Milenky v akci
  • 14:30Dharma a Greg III
  • 15:15Plný dům I
  • 15:45Přátelé
  • 16:102 $ocky II
  • 16:35Hannah Montana navěky IV
  • 17:00Ženatý se závazky
  • 17:50Plný dům I
  • 18:20Tučňáci z Madagaskaru
  • 18:40Flintstoneovi
  • 19:10Spongebob v kalhotách
  • 19:35Scooby-Doo: Záhady s.r.o.
  • 20:00Přátelé
  • 20:252 $ocky II
  • 20:50Pavoučí teror
  • 22:35TELE TELE
  • 23:05Ženatý se závazky
  • 23:55TELE TELE
  • 00:20Aj múdry schybí
  • 01:10Jsem do tebe blázen VII
  • 01:30Dharma a Greg III
  • 02:15Pavoučí teror
  • 03:50HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:35Podvodníci v akcii V
  • 07:05Medicopter 117: Únos
  • 07:50Správy RTVS "N"
  • 08:40Góly - body - sekundy
  • 08:55Počasie
  • 09:00Sila lásky V.
  • 09:50Asijina voľba
  • 10:50Duel
  • 11:155 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:20Dámsky klub
  • 14:00Postav dom, zasaď strom
  • 14:30Hurá do záhrady
  • 15:10Asijina voľba
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:20Destinácia svet: Maroko
  • 17:10Podvodníci v akcii V
  • 17:45Duel
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:20Nikto nie je dokonalý
  • 21:30Sanitka II.
  • 22:30Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vrah stopárok
  • 22:55Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Otec...?
  • 23:25Medicopter 117: Únos
  • 00:10O 5 minút 12
  • 01:20Dámsky klub
  • 02:50Sila lásky V.
  • 03:40Asijina voľba
  • 04:30Správy RTVS "N"
  • 05:15Góly - body - sekundy
  • 05:30Počasie
  • 05:35Destinácia svet: Maroko
  • 07:10Správy - Hírek
  • 07:20Správy RTVS z regiónov
  • 07:30Správy a komentáre
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Pre materské školy: Elá hop!
  • 08:55Pesničky z Hviezdičky: Bubeník Maťko
  • 09:00Výnimočné ženy: Amelia Earhart
  • 09:50Vašimi očami: Kanada
  • 10:20Národnostný magazín mix: Český
  • 10:50Fokus práca "N"
  • 11:35Športové ozveny
  • 12:00Živá panoráma
  • 12:30ArtSpektrum
  • 12:40Predstavujeme vám Darinu Laščiakovú
  • 13:05Eygletiérovci
  • 14:40VAT - Veda a technika
  • 15:05Família: Família - Daný čas
  • 15:30Orientácie
  • 16:00Ukrajinský magazín
  • 16:25Veda v Európe II: Choroby srdca
  • 16:45Fokus zdravie "N"
  • 17:30Správy RTVS z regiónov
  • 17:45Počasie
  • 17:50Správy - Hírek
  • 18:00Koniari sveta: Kirgizi
  • 18:25Obnovme si domov
  • 18:45Večerníček: Podaj mi ruku a poď
  • 18:50Macko Uško: Šarkan
  • 18:55Bolek a Lolek na prázdninách: Prvý deň prázdnin
  • 19:05Doma chutí najlepšie: Joe z Libanonu
  • 19:20Hádaj, kto nás pozval
  • 19:55Správy RTVS pre nepočujúcich "N"
  • 20:00Pekné, ale škodlivé
  • 20:55Ambulancia: Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí
  • 21:30Správy a komentáre
  • 21:55MFF Bratislava
  • 22:00Počasie
  • 22:05Góly - body - sekundy
  • 22:10Biela garda
  • 23:10Umenie 2013: Vizuálne umenie
  • 23:40Kinorama
  • 00:05Energetika
  • 00:25Správy RTVS "N"
  • 01:10Správy RTVS pre nepočujúcich "N"
  • 01:15ArtSpektrum
  • 08:44Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 08:45Vše o vaření
  • 09:00McLeodovy dcery III: Žrádlo pro psy
  • 09:45Pošta pro tebe
  • 10:45Toulavá kamera
  • 11:15Reportéři ČT
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy, Události v regionech plus
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Vše o vaření
  • 14:15StarDance VI ...kolem dokola
  • 14:20Podfukáři V
  • 15:15Na kus řeči
  • 16:00Cestománie
  • 16:25Postřehy odjinud
  • 16:30AZ-kvíz
  • 16:55Uvolněte se, prosím
  • 17:35Černé ovce
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Taxík
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00StarDance VI ...kolem dokola
  • 20:03Losování loterie Euromiliony
  • 20:05Nejlepší trapasy
  • 21:20Příběhy slavných - Zdeněk Řehoř
  • 22:14Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 22:15Jestli jednou odejdu
  • 23:50Pusu, pusu, pusu!
  • 00:45AZ-kvíz
  • 01:25Zajímavosti z regionů
  • 01:50Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula
  • 02:00Žiješ jenom 2x
  • 02:30Dobré ráno
  • 05:05Malá farma: Marmeláda pro královnu
  • 05:30Události v regionech
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Etiketa
  • 09:10Objevování planety Oceán: Domov plejtvákovce šedého
  • 10:00Chcete mě? ZJ
  • 10:25Království divočiny: Ze života medvědů
  • 11:00Křesťanský magazín
  • 11:25Nedej se: Pocta neznámé úřednici
  • 11:50Chcete je? ZJ
  • 12:00Generál Patton: Vždy v čele
  • 12:45Dobrodružství vědy a techniky
  • 13:30Letecké katastrofy III: Neviditelný zabiják
  • 14:20Koněspřežka
  • 14:35Cíl cesty: potápění: Indický oceán
  • 15:25Emoce a my: Emoce a sport
  • 15:50Letečtí stíhači v boji: Blízký východ
  • 16:40Neznámá Indonésie
  • 17:30Červený trpaslík: Pete - 2. část
  • 18:00Pán času IV: Ticho v knihovně
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Bratři a sestry II: Domácí fronta
  • 19:35Etiketa
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Generál Patton: U bran Německa
  • 20:50Přežít!
  • 21:45Ve jménu vlasti: Vesta
  • 22:40Impérium - Mafie v Atlantic City: Pařížská zeleň
  • 23:35Je to soda III
  • 00:05Californication VI: Bezva holka
  • 00:35Derren Brown: Magie a manipulace mysli
  • 01:00Putování naší planety: Oběžná dráha
  • 01:50Ochránce
  • 02:15Chcete je? ZJ
  • 02:20Ilustrované fejetony Ludvíka
  • 02:30Ztracené adresy
  • 02:50Přísně tajné vraždy
  • 03:05Hranice bez hranic
  • 03:30Zašlapané projekty
  • 03:45Kdyby...
  • 04:45Červený trpaslík: Pete - 2. část
  • 05:10Pán času IV: Ticho v knihovně
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Bojové sporty: Euro Grand Prix v karate Plzeň
  • 07:00Extrémní sport: Minuty dobrodružství
  • 08:00Panorama
  • 08:30Ozvěny Davisova poháru
  • 08:50Volejbalový magazín
  • 09:05Volejbal: VO Příbram - VK Ostrava
  • 11:00Sportovec Ministerstva vnitra 2013
  • 11:15Tanec: Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem II.
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50STUDIO FOTBAL: FK Teplice - FC
  • 14:35Cyklotoulky
  • 14:45Aerobik: Miss aerobik - III. soustředění
  • 15:05ATP týden tenisu
  • 15:30Sport ve světě
  • 16:25Sportovní zprávy
  • 16:50Finále Českého poháru ve streetballu
  • 17:00Praque International Streetball
  • 17:10BBV po 25 letech
  • 17:25Cyklokros: Toi Toi Cup 2013/14 Hlinsko
  • 17:55Triatlon: Slavnostní vyhlašování výsledků Českého poháru
  • 18:20Deník NHL
  • 18:25Time out
  • 19:00Florbal: 1. SC WOOW Vítkovice - Tatran Omlux Střešovice
  • 21:25Téma pro hosty ČT sport
  • 21:50Ozvěny Davisova poháru
  • 22:10Cesta do finále Davis Cupu II.
  • 23:10Sportovní zprávy
  • 23:25Svět motorů
  • 00:15Deník NHL
  • 00:20Česká pokerová tour
  • 01:00Branky, body, vteřiny
  • 01:10Cyklokros: Toi Toi Cup 2013/14 Hlinsko
  • 01:40Triatlon: Slavnostní vyhlašování výsledků Českého poháru
  • 02:00Time out
  • 02:30Téma pro hosty ČT sport
  • 02:55FIBA World Basketball
  • 03:20Basketbal: BasketManie
  • 03:35Fotbal: Magazín Ligy mistrů UEFA
  • 04:00Fotbal ve světě
  • 04:25Branky, body, vteřiny
  • 04:40Fotbal: Manchester United TV
  • 06:00Fotbal: Manchester United - Arsenal FC
  • 08:44Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 08:45Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:28Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:35Studio ČT24
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:35Studio ČT24
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:30Zprávy
  • 17:35Studio ČT24
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 18:28Počasí
  • 18:30Zprávy
  • 18:35Interview Daniely Drtinové
  • 18:59Počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Počasí v evropských metropolích
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde Park
  • 21:00Zprávy
  • 21:05Ekonomika ČT24
  • 21:31Horizont ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Události, komentáře
  • 01:56Předpověď počasí
  • 01:59Události v regionech
  • 02:24Události v regionech
  • 02:49Interview Daniely Drtinové
  • 03:13Události v regionech
  • 03:38Události v regionech
  • 04:03Před půlnocí
  • 04:29Události v regionech
  • 04:54Události v regionech
  • 05:19Před půlnocí
  • 05:45Události v regionech plus
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Ranné správy
  • 06:30Ranné správy
  • 07:00Ranné správy
  • 07:30Ranné správy
  • 08:00Ranné správy
  • 08:30Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:20Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Peňaženka
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 13:40Ekonomika a šport
  • 14:00Správy
  • 14:30Týždeň v kultúre
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 15:40Ekonomika a šport
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:40Zdravie
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Správy
  • 18:30Hlavné správy
  • 18:55Šport
  • 19:00Počasie
  • 19:05Ekonomika
  • 19:30Správy
  • 19:50Téma dňa
  • 20:30Správy
  • 20:45Labyrint
  • 21:0024 hodín vo svete
  • 21:30Portrét laureáta nobelovej ceny Michala Nováka
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 00:0024 hodín vo svete
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 08:30Fotbal
  • 09:30Bowling
  • 10:30Fotbal
  • 12:00Fotbal
  • 13:00Bowling
  • 14:00Bowling
  • 18:15Fotbal
  • 19:30Fotbal
  • 20:30Box
  • 22:30Vytrvalostní závody
  • 23:00Motorsport
  • 23:15Cestovní vozy
  • 23:45Závody GT
  • 00:20Bowling
  • 01:30Závěr vysílání
  • 06:00Býčí rodeo
  • 07:00Fotbal
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Fotbal
  • 10:00Televizní nákupy
  • 11:00Fotbal
  • 13:00Fotbal
  • 15:00Lední hokej
  • 17:30Lední hokej
  • 20:00NFL
  • 23:30Poker
  • 00:30Goalissimo
  • 01:30Fotbal
  • 03:30Fotbal
  • 04:30Fotbal
  • 05:30Lední hokej
  • 06:00Poker
  • 07:00Býčí rodeo
  • 08:00Lední hokej
  • 10:30Lední hokej
  • 13:00Poker
  • 14:00Býčí rodeo
  • 15:00NFL
  • 18:30Fotbal
  • 19:30Fotbal
  • 20:30Goalissimo
  • 21:30Poker
  • 22:30Box
  • 01:30Lední hokej
  • 04:00Poker
  • 05:00Poker
  • 06:00Fotbal