• 07:00 Muž na míru
  • 08:35 I pro lásku se zabíjí
  • 10:30 Ostrov pokladů
  • 12:10 Tristan a Isolda
  • 14:15 Jak chutná láska
  • 15:40 Skvělý plán
  • 17:25 Ztroskotaná láska
  • 18:50 Domácí mazlíček
  • 20:15 Láska a jiné pohromy
  • 21:40 Strážce spravedlnosti II.
  • 22:30 Strážce spravedlnosti II.
  • 23:20 Sabotáž
  • 01:05 Anděl spravedlnosti
  • 02:30 Hlas smrti 2: Světlo

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 17:00HC´05 iCLINIC B.Bystrica - Dukla Trenčín
  • 17:00HKM Zvolen - HK Poprad
  • 17:00HKM Zvolen - HK Poprad
  • 06:00Teleráno
  • 08:30Zámena manželiek
  • 09:55Bez servítky
  • 10:50Rodinné prípady
  • 11:50Kobra 11 XIV.
  • 12:50FARMA
  • 14:00FARMA - DUEL
  • 16:00Rodinné prípady
  • 16:56Hra o Niké
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25Reflex
  • 18:00Bez servítky
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:05ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:25POČASIE
  • 20:30Horná Dolná
  • 21:40FARMA
  • 22:50Kredenc
  • 23:55Rodinné prípady
  • 00:45NCIS: Los Angeles IV.
  • 01:30Policajti z L. A. V.
  • 02:15Kobra 11 XIV.
  • 03:00Kredenc
  • 03:40FARMA
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:40Sila
  • 07:40Tisíc a jedna noc
  • 09:05SUPER VÝHRA
  • 10:05Frasier
  • 11:15Inga Lindströmová: Vždy budeš milovaná
  • 13:55Ordinácia v ružovej záhrade
  • 14:50Nezlomná Valentína
  • 16:45Indická nevesta
  • 17:35Krok za krokom
  • 18:30Kým nás smrť nerozdelí
  • 19:00Priatelia
  • 19:30Monk III.
  • 20:25Varte s nami
  • 20:40Mentalista II.
  • 21:40Kúsok zo mňa
  • 23:40Stratená duša III.
  • 00:40Priatelia
  • 01:00Krok za krokom
  • 01:45Kým nás smrť nerozdelí
  • 02:05Frasier
  • 02:25Adela show
  • 02:55Smotánka
  • 03:50L.O.V.E.
  • 04:25Ordinácia v ružovej záhrade
  • 05:10Sila osudu
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 07:15Odpadlík I.
  • 08:00Star Trek - Nová generácia
  • 08:45Ninja Korytnačky
  • 10:00Akčná výhra
  • 11:00Aj múdry schybí
  • 11:50CRAZY TV
  • 12:50Kurz sebaovládania I.
  • 13:20Prázdniny v Európe
  • 15:20Zorro: Tajomná tvár
  • 18:10NCIS: Los Angeles IV.
  • 19:05Kobra 11 XIV.
  • 20:15Únos
  • 22:25World Trade Center
  • 01:00Bluf I.
  • 01:50LALIGA: HIGHLIGHTS
  • 02:35ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 02:45Tele Tele
  • 04:50CRAZY TV
  • 06:00Aj múdry schybí
  • 06:05Wolverine: Logan
  • 06:35Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu
  • 07:05M*A*S*H
  • 07:50M*A*S*H
  • 08:45M*A*S*H
  • 09:15Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí
  • 10:15Místo činu: Mnichov: Hluboký spánek
  • 12:15Policie Hamburk V: Ztracený ženich
  • 13:15Komisař Rex VI: Posedlost
  • 14:30Castle na zabití V: Poslední píseň
  • 15:30Loď snů: Thajsko
  • 17:30Odpolední zprávy
  • 17:50Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55TOP STAR
  • 20:15Ohnivý kuře: Divoká jízda
  • 21:35TOP STAR magazín
  • 22:50Jste to, co jíte
  • 23:55Prostřeno!
  • 00:55Místo činu: Mnichov: Hluboký spánek
  • 02:40Policie Hamburk V: Ztracený ženich
  • 03:25Komisař Rex VI: Posedlost
  • 06:30Ztraceni II: Dave
  • 07:20Teleshopping
  • 07:45Bylo, nebylo III: Záchrana Henryho
  • 08:35Teleshopping
  • 08:55Vítejte doma VI
  • 09:55Futurama VII: Černý Diblík, bílý kocour
  • 10:20Jmenuju se Earl III: Zase jsme hráli v seriálu
  • 10:50Hvězdná brána II: Tórův vůz
  • 11:50Top Gear XVII
  • 12:55Jmenuju se Earl III: Randy je kápo
  • 13:25Simpsonovi III: Lízina vzpoura
  • 13:55Simpsonovi III: Spasitel zabijákem
  • 14:25Simpsonovi III: Ctěný pan Homer
  • 14:55Simpsonovi III: Černý vdovec
  • 15:25Applikace
  • 15:55Futurama VII: Přírobověda
  • 16:25Hvězdná brána II: Zpráva v lahvi
  • 17:20Bylo, nebylo III: Nová Země Nezemě
  • 18:20Simpsonovi III: Otto v akci
  • 18:50Simpsonovi III: Milhouseův románek
  • 19:20Simpsonovi IV: Brácho, můžeš postrádat dva tácy?
  • 19:50Simpsonovi IV: Vzhůru na prázdniny
  • 20:15Poslední loď: El Toro
  • 21:25Teorie velkého třesku VI: Kripke-Cooperova inverze
  • 22:00Misfits: Zmetci V
  • 23:10Dům v růžích II
  • 01:05Poslední loď: El Toro
  • 01:55Misfits: Zmetci V
  • 02:45American Horror Story I: Vetřelci v domě
  • 03:35American Horror Story: Asylum: Temná sestřenka
  • 04:15American Horror Story I: Vetřelci v domě
  • 05:00American Horror Story: Asylum: Temná sestřenka
  • 06:10Famílie IV: Promluvíme si
  • 06:55Teleshopping
  • 07:15Cesty domů: Odcházím
  • 08:30Teleshopping
  • 08:55Prostřeno!
  • 09:45Loď snů: Chile
  • 11:50Policie Hamburk II: Ztracený syn
  • 12:50Máma po krk v odpadcích
  • 13:55Jak jsem poznal vaši matku VII: Noretta
  • 14:25Jak jsem poznal vaši matku VII: Návrat Nemravné dýně
  • 14:55Chůva k pohledání III
  • 15:25Chirurgové X: Chci tě při sobě
  • 16:25Policie Hamburk II: Toulavé boty
  • 17:25V.I.P. vraždy: Tvrdší než diamant
  • 18:45Jak jsem poznal vaši matku VII: O fous
  • 19:15Jak jsem poznal vaši matku VII: Tik, tik, tik...
  • 19:45Chůva k pohledání III
  • 20:15Myšlenky zločince X
  • 21:15Sběratelé kostí VI: Změna hry
  • 22:15Křižovatky života: Krach firmy zničí rodinu
  • 23:15Sběratelé kostí VI: Změna hry
  • 00:10Volejte Věštce
  • 02:20Cesty domů: Odcházím
  • 03:20Právo a pořádek XVI: Menší zlo
  • 04:00Myšlenky zločince X
  • 04:45Prostřeno!
  • 09:00Novashopping
  • 09:20Ulice
  • 10:15Na vodě: Utopená
  • 11:30Krok za krokem III
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:30Tescoma s chutí
  • 12:40Můj přítel Monk VII
  • 13:40Tělo jako důkaz
  • 14:35Dr. House: Absťák
  • 15:35Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem žádnej pařmen
  • 16:57Odpolední Počasí
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:25Mentalista V: Červenobílomodrá
  • 18:25Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Drazí sousedé: Dědictví
  • 21:25Atentát: Spravedlnost pro všechny
  • 22:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Konvertita
  • 23:35Dr. House: Absťák
  • 00:30Mentalista V: Červenobílomodrá
  • 01:15Střepiny
  • 01:45Áčko: Dovolili jsme si mít děti!
  • 03:00DO-RE-MI
  • 03:55Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem žádnej pařmen
  • 04:55Novashopping
  • 05:55Snídaně s Novou
  • 06:10Nová cestománie: Salvador: Dobře střežená zem
  • 06:45Mimzy
  • 08:25Italské prázdniny
  • 10:10Oko bere
  • 12:25Teleshopping
  • 12:55Tchán
  • 14:30Teleshopping
  • 14:55Konec básníků v Čechách
  • 17:05Táta na plný úvazek
  • 19:00Gilmorova děvčata II
  • 20:00Lidé jako my
  • 22:20Lhostejnost
  • 00:10Stoupenci zla
  • 00:55Vražedná práva
  • 01:35Vražedná práva
  • 02:20Lhostejnost
  • 03:45Rocker
  • 05:35Jake a piráti ze Země Nezemě
  • 06:00Catwoman
  • 09:00Ranní Sportovní noviny
  • 09:05Skotsko-Francie
  • 11:00Ranní Sportovní noviny
  • 11:05Teleshop
  • 11:25GOAL
  • 12:20European Tour Weekly
  • 12:50Teleshop
  • 13:00Polední Sportovní noviny
  • 13:05BC Astana-ČEZ Basketball Nymburk
  • 14:35FA Cup
  • 16:30Teleshop
  • 16:40Columbus Blue Jackets-Tampa Bay Lightning
  • 18:30Odpolední Sportovní noviny
  • 18:35Liverpool FC-Chelsea FC
  • 20:30Bílý svět
  • 21:00Večerní Sportovní noviny
  • 21:05ATP World Tour Masters 1000-Indian Wells
  • 23:00Večerní Sportovní noviny
  • 23:05K.O.Night Show
  • 00:05New York Islanders-Florida Panthers
  • 02:30Freeride World Tour Junior Championships-Grandvalira
  • 03:05ATP World Tour Masters 1000-Indian Wells
  • 05:00NHL akce měsíce
  • 05:05ATP World Tour Masters 1000-Indian Wells
  • 08:00Star Trek: Nová generace
  • 08:45Válka skladů Texas
  • 09:25World of Freesports
  • 09:55GOAL
  • 10:50Teleshopping
  • 10:55Ripleyho věřte nevěřte III
  • 11:45Arrow III
  • 12:30Teleshopping
  • 12:50Arrow III
  • 13:40Případ Thomase Crowna
  • 15:35Teleshopping
  • 15:55Star Trek: Nová generace
  • 16:50Válka skladů Texas
  • 17:45Pod kupolí
  • 18:35Kobra 11 II
  • 19:25Star Trek: Nová generace
  • 20:20Kriminálka New York IV
  • 21:05Válka skladů Texas
  • 22:00Kobra 11 II
  • 22:55Pod kupolí
  • 23:45K.O.Night
  • 00:35Policajt z New Yorku
  • 01:20Arrow I
  • 02:00Kriminálka New York IV
  • 02:40Ripleyho věřte nevěřte III
  • 03:25Policajt z New Yorku
  • 04:10Arrow I
  • 04:50GOAL
  • 05:45Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:20Aj múdry schybí
  • 07:25Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III
  • 07:50Spongebob v kalhotách
  • 08:15Scooby-Doo na stopě
  • 08:35Scooby-Doo na stopě
  • 09:00Teleshopping
  • 09:20Zlatá sedmdesátá VII
  • 10:10Co mám na tobě ráda III
  • 10:35Ženatý se závazky
  • 11:30Joey
  • 11:50Teleshopping
  • 12:15Aj múdry schybí
  • 13:20Zlatá sedmdesátá VIII
  • 14:10Mike a Molly II
  • 14:35Muži sobě II
  • 15:00Dva a půl chlapa IX
  • 15:20Dva a půl chlapa IX
  • 15:502 $ocky
  • 16:15Mladí a hladoví II
  • 16:40Co mám na tobě ráda IV
  • 17:05Ženatý se závazky
  • 17:55Mike a Molly II
  • 18:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III
  • 18:45Spongebob v kalhotách
  • 19:10Scooby-Doo na stopě
  • 19:35Scooby-Doo na stopě
  • 20:002 $ocky
  • 20:25Mladí a hladoví II
  • 20:50Dva a půl chlapa IX
  • 21:15Dva a půl chlapa X
  • 21:40Muži sobě II
  • 22:10TELE TELE
  • 22:45Ženatý se závazky
  • 23:35TELE TELE
  • 00:10Aj múdry schybí
  • 01:20Dva a půl chlapa IX
  • 01:40Dva a půl chlapa IX
  • 02:00Mike a Molly II
  • 02:20Joey
  • 02:45HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:35TV ŠANCA
  • 07:05Duel
  • 07:30Postav dom, zasaď strom
  • 08:00Ranné správy RTVS
  • 08:3060 zabijakov divočiny II.
  • 09:05Správna Agáta III.
  • 10:00Diagnóza: Vražda: Láska zabíja
  • 10:50Duel
  • 11:205 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:25Dámsky klub
  • 14:00Postav dom , zasaď strom
  • 14:30Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy
  • 14:45Recept na život
  • 15:30TV ŠANCA
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:2560 zabijakov divočiny II.
  • 16:55Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina
  • 17:45Duel
  • 18:10Krátke správy RTVS
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:15Počasie
  • 20:25Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek
  • 22:05Reportéri
  • 22:40Kriminálka Staré Mesto II.
  • 23:40Recept na život
  • 00:25Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek
  • 02:10Kriminálka Staré Mesto II.
  • 03:10Dámsky klub
  • 04:40Správy RTVS "N"
  • 05:30Góly - body - sekundy
  • 05:45Diagnóza: Vražda: Láska zabíja
  • 07:00Veselá farma II
  • 07:05Dračie poviedky
  • 07:30Andyho dobrodružstvá s dinosaurami
  • 07:45O vetre do vetra
  • 07:50Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SOLÁRIUM
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Tempo
  • 08:45Historická panoráma: Karol Sidor
  • 09:15Kvarteto
  • 09:40Polícia
  • 09:55Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver
  • 10:00Profesionál
  • 10:15Cesta životom
  • 11:15Kedz sebe zašpivam
  • 12:00Živá panoráma
  • 12:30ArtSpektrum
  • 12:35Generácia
  • 13:05Starý dobrý Dunaj
  • 13:30Večernica moja
  • 13:50Historická panoráma: JUDr. Jozef Lettrich
  • 14:30Autosalón
  • 15:20Národnostný magazín: Bulharský
  • 15:50Správy - Hírek
  • 16:00TELEREGINA
  • 16:45Hokej - Tipsport liga
  • 20:00Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:10Cousteau - Svet bez slnka
  • 21:40Gen.sk: Ján Mojto
  • 21:55HiSTORY
  • 22:00Správy a komentáre
  • 22:25GBS+
  • 22:40Veľký týždeň
  • 00:15Správy RTVS "N"
  • 01:00ArtSpektrum
  • 09:00Okouzlení VI
  • 09:50Otec Brown II
  • 10:30Na kus řeči
  • 11:20168 hodin
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Soudkyně Amy VI
  • 14:45Fotbalová odysea
  • 15:00Kojak II
  • 15:50Hubert a Staller III
  • 16:45Cestománie
  • 17:15AZ-kvíz
  • 17:40Černé ovce
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Kde domov můj?
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Případy 1. oddělení: Doživotní chyba
  • 21:05Rozsudek II.
  • 21:35Reportéři ČT
  • 22:14Výsledky losování Šťastných 10
  • 22:15Kriminalista
  • 23:15Na stopě
  • 23:40Profesionálové
  • 00:30AZ-kvíz
  • 00:55Kalendárium
  • 01:20Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
  • 01:45Buďte pozdraven, pane Jouda!
  • 02:40Dobré ráno
  • 05:30Události v regionech
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Rybí legendy Jakuba Vágnera
  • 09:50Dokonalé mrakodrapy: Šanghajská věž
  • 10:45S gurmánem na cestách I.: Costa
  • 11:30Babylon
  • 11:55Dokud nás víra nerozdělí
  • 12:25Televizní klub neslyšících - ZJ
  • 12:50Československý filmový týdeník 1966
  • 13:05Hana a Marta
  • 13:20Věda na vlastní kůži: Promění se člověk v chameleona?
  • 14:15Dobrodružství vědy a techniky
  • 14:45Letecké katastrofy: Osudná výška
  • 15:35Odkaz neandrtálců
  • 16:30Tajemství 2. sv. války: Poslední dny Adolfa Hitlera
  • 17:20Kamčatka - místo, kde se otřásá země
  • 18:15Na cestě po Savojských Alpách
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Vesmír: UFO - Mýty a skutečnost
  • 19:40Postřehy odjinud
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Druhá světová válka v barvě: Válka o ostrovy
  • 21:00Dokonalé mrakodrapy: One World
  • 21:55Philadelphia
  • 00:00Synové Katie Elderové
  • 01:55Queer: Volání rodu
  • 02:25Už tichnou bílé skály
  • 02:50Američan z Osťany
  • 03:05Abeceda komunistických zločinů
  • 03:20Zašlapané projekty
  • 03:40Stopy, fakta, tajemství
  • 04:10Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
  • 04:35Babylon
  • 05:00Okouzlení VI
  • 05:50Postřehy odjinud
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Hokej: TELH 2015/16
  • 08:00Panorama
  • 08:30S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 08:40Sport v regionech
  • 08:55Sport v regionech: Palestra kbelská 10
  • 09:05Olympijský magazín
  • 09:30Fotbal: FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905
  • 11:20Studio fotbal - Dohráno
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 14:20Biatlon: MS 2016 Norsko
  • 15:10Český snowboarding
  • 15:20Volejbalový magazín
  • 15:40Sport ve světě
  • 16:30S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 16:45Deník NHL
  • 17:00Hokej: Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji 2015/16
  • 20:05Florbal: Tipsport Superliga 2015/16
  • 22:35Sportovní zprávy
  • 22:50Fotbal: Arsenal FC - West Bromwich Albion
  • 00:35Fotbal: Tisková konference
  • 00:50Fotbal: Arsenal 360
  • 01:15Fotbal: Arsenal World
  • 01:40Deník NHL
  • 01:50Hokej: Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji 2015/16
  • 03:50S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 04:00Branky, body, vteřiny
  • 04:10Volejbalový magazín
  • 04:25Sport ve světě
  • 05:15Běžkotoulky
  • 05:25Branky, body, vteřiny
  • 05:40Čtyřka sport
  • 06:00Florbal: Tipsport Superliga 2015/16
  • 09:00Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:30Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:33Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:03Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:33Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:03Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:33Studio ČT24
  • 15:00Zprávy
  • 15:03Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:33Studio ČT24
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:33Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:30Zprávy
  • 17:33Studio ČT24
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:28Interview ČT24
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Sněhové zpravodajství
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:0090' ČT24
  • 21:30Horizont ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:40Události v kultuře
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Události, komentáře
  • 01:56Předpověď počasí
  • 01:59Události v regionech
  • 02:24Události v regionech
  • 02:49Interview ČT24
  • 03:16Události v regionech
  • 03:41Události v regionech
  • 04:06Zajímavosti z regionů
  • 04:31Události v regionech
  • 04:56Události v regionech
  • 05:21Události v regionech
  • 05:46Události v regionech plus
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:30Týždeň
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Svet technológií
  • 13:00V politike
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:45Spektrum
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 17:45Bago plus
  • 18:00Správy
  • 18:30Hlavné správy
  • 19:05Počasie
  • 19:1524 hodín vo svete
  • 19:50Téma dňa
  • 20:45Peňaženka
  • 21:00Správy
  • 21:30Showbiz
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 22:45Bago plus
  • 23:00Správy
  • 23:10Slovensko v pohybe
  • 23:3024 hodín vo svete
  • 00:00Správy
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 06:00Snooker
  • 07:30Zimní sporty
  • 08:30Střelba
  • 09:00Zápas
  • 10:30Motorky
  • 11:00Motorky
  • 11:45Fotbal
  • 12:45Jezdectví
  • 13:45Cyklistika
  • 14:00Cyklistika
  • 14:30Cyklistika
  • 16:15Zimní sporty
  • 17:15Jezdectví
  • 17:30Snooker
  • 18:55Zprávy
  • 19:00Cyklistika
  • 20:15Olympijské hry
  • 20:45Zimní sporty
  • 21:45Cyklistika
  • 22:45Watts
  • 22:55Zprávy
  • 23:00Fotbal
  • 00:15Snooker
  • 01:30Skoky na lyžích
  • 03:00Snooker
  • 03:00Závěr vysílání
  • 04:30Biatlon
  • 05:00Cyklistika
  • 06:00Zimní sporty
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Fotbal
  • 11:00Televizní nákupy
  • 12:00Fotbal
  • 14:00Fotbal
  • 16:00Fotbal
  • 17:00Fotbal
  • 18:00Fotbal
  • 19:00Futsal
  • 21:15Házená
  • 23:30Házená
  • 01:30Lední hokej
  • 04:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 06:00Lední hokej
  • 08:30Největší silák na světě
  • 09:00Televizní nákupy
  • 10:00Fotbal
  • 12:00Televizní nákupy
  • 13:00Házená
  • 15:00Házená
  • 17:00Házená
  • 19:00Fotbal
  • 20:00Fotbal
  • 21:00Fotbal
  • 22:00Futsal
  • 00:15Házená
  • 02:00Házená
  • 04:00Házená
  • 06:00Fotbal