Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Búrlivé víno
  • 09:35Chlapi neplačú
  • 10:45Kobra 11 XII.
  • 11:45Bez stopy VII.
  • 12:45Dr. House VI.
  • 13:45Krok za krokom IV.
  • 14:15FARMA
  • 15:30Dva a pol chlapa IX.
  • 16:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX.
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25REFLEX
  • 17:50Chlapi neplačú
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15POČASIE
  • 20:30Búrlivé víno
  • 21:40FARMA
  • 23:05NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX.
  • 00:00Kobra 11 XII.
  • 01:00Bez stopy VII.
  • 01:40Dr. House VI.
  • 02:20NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX.
  • 03:05FARMA
  • 04:00Kobra 11 XII.
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:25Rebeli II.
  • 07:15Túžba tela
  • 08:25Sudkyňa Hatchettová
  • 08:55Veštiareň
  • 09:55Perla Orientu
  • 10:55Sila
  • 12:10V objatí hodvábu
  • 13:00Slzy Bosporu
  • 14:05V siedmom nebi IV.
  • 15:00Nespútaný anjel
  • 16:00Vojna Monteovcov
  • 18:00Priatelia
  • 19:00Frasier
  • 19:30Bez servítky
  • 20:30BOSTONSKÉ VRAŽDY - NOVÝ SERIÁL
  • 21:40SILA
  • 22:30Perla Orientu
  • 23:45Tudorovci: Sex, moc a intrigy III.
  • 00:45Sex v meste V.
  • 01:20Priatelia
  • 02:00Adela show
  • 02:30Tudorovci: Sex, moc a intrigy III.
  • 03:20Smotánka
  • 03:55Na streche
  • 04:45Máša
  • 05:30Slzy Bosporu
  • 06:00Star Trek - Nová generácia
  • 06:45Akčná výhra
  • 08:15Walker, texaský ranger III.
  • 09:05112
  • 09:30Komisár Rex
  • 10:35Zločiny na mori II.
  • 12:30Walker, texaský ranger III.
  • 13:20V mene zákona
  • 13:45112
  • 14:10Teória veľkého tresku II.
  • 15:10Star Trek - Nová generácia
  • 16:10Kobra
  • 18:05Walker, texaský ranger III.
  • 19:00TEÓRIA VEĽKÉHO TRESKU II.
  • 19:50DVA A POL CHLAPA IX.
  • 20:10KRAJINA POLICAJTOV
  • 22:10LAS VEGAS: KASÍNO V.
  • 23:05DAJTO V POKRI: BIG GAME
  • 00:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 00:10Dva a pol chlapa IX.
  • 00:30Žralok v Benátkach
  • 02:05Ohnivé nebo
  • 03:35Las Vegas: Kasíno V.
  • 04:15Zločiny na mori II.
  • 06:00Star Trek - Nová generácia
  • 06:10Policie Hamburk II: Strach
  • 07:10Vraždy v Kitzbühelu VI: Vraždící ruce
  • 08:25Alf III: Volejte mimozemšťana
  • 09:10To je vražda, napsala VI: Schůzka v Athénách
  • 10:15Policie Hamburk II: Výpadek paměti
  • 11:15Soudce Bartoli I
  • 13:20Walker, Texas Ranger V: Vlastenec
  • 14:20Doktor z hor: Nové příběhy III: Tvrdé přistání
  • 15:20Žena zákona: Obchod s uprchlíky
  • 17:40Odpolední zprávy
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15VyVolení - Zúčtování
  • 21:35Drahá tchyně: Pomsta v Békéscsabě
  • 22:10Partička
  • 22:55Myšlenky zločince VII
  • 23:50Spravedlnost v krvi: Věk nevinnosti
  • 00:50Nedokonalé zločiny III: Zachraňte mi syna!
  • 02:00Doktor z hor: Nové příběhy III: Tvrdé přistání
  • 02:45Walker, Texas Ranger V: Vlastenec
  • 03:30Anatomie lži III: Ztracené dítě
  • 04:15Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995!
  • 06:00Takoví normální mimozemšťané IV: Každá zkušenost je k nezaplacení
  • 06:25Hvězdná brána VI: Proměna
  • 07:15Nová holka II: Předskokan
  • 07:40Teleshopping
  • 08:00Ztraceni III: Skleněná baletka
  • 08:50Takoví normální mimozemšťané IV: Dick má obří problém
  • 09:20Těžká dřina
  • 09:55Kdo přežije: Cookovy ostrovy: Plán Voodoo
  • 10:50Pekelná výzva
  • 11:55Akta X VI: Biogeneze
  • 12:50Star Trek: Vesmírná loď Voyager VI: Projekt Pathfinder
  • 13:50Simpsonovi VIII: Důvěrnosti v základní škole
  • 14:20Simpsonovi VIII: Psí pozdvižení
  • 14:50Bořiči mýtů II
  • 15:55Hvězdná brána VI: Prozrazené tajemství
  • 16:50Jmenuju se Earl III: Earle, neumírej
  • 17:20Ztraceni III: Další instrukce
  • 18:20Simpsonovi VIII: Stařec a Líza
  • 18:45Simpsonovi VIII: V tebe věříme, ó Marge
  • 19:10Bořiči mýtů II
  • 20:15Liga mistrů UEFA
  • 23:50V obležení nepřítele
  • 01:45Těžká dřina
  • 02:15Star Trek: Vesmírná loď Voyager V: Hlasy
  • 03:00V obležení nepřítele
  • 04:30Dexter V: Uzavřený kruh
  • 06:00Takoví normální mimozemšťané IV: Dick má obří problém
  • 07:00Regionální zpravodajství
  • 07:25Mňam aneb Prima vařečka
  • 07:45Teleshopping
  • 08:05Will & Grace III: Jackova show
  • 08:30Teleshopping
  • 08:55Žena zákona: Zrádný Albion
  • 10:55Prolhané krásky I: Drž se svých přátel
  • 11:55Sabrina - mladá čarodějnice VII
  • 12:25Will & Grace III: Dvě plus jeden
  • 12:55Deník zasloužilé matky III: Kyra odchází
  • 13:25Diagnóza vražda IV: Abeceda vraždy
  • 14:25Ally McBealová III: Ve víru vášní
  • 15:25Ošklivka Betty I: Královna Queensu
  • 16:25Dallas
  • 17:30Regionální zpravodajství
  • 17:32Ricardovy recepty X
  • 17:55Vítejte doma VII
  • 18:55Máte doma uklizeno? II
  • 19:25Jak jsem poznal vaši matku VII: Kouzelnický kodex
  • 19:50Deník zasloužilé matky III: Kyra odchází
  • 20:15Sběratelé kostí VIII: Smrt komika
  • 21:20Božské dorty IV
  • 21:50VyVolení - Vila živě
  • 22:45Sex ve městě V: Plus jeden je nejosamělejší číslo
  • 23:20Sex ve městě V: Kritický stav
  • 23:55Chirurgové VIII: Okamžik pravdy
  • 00:55Volejte Věštce
  • 03:00Sex ve městě V: Plus jeden je nejosamělejší číslo
  • 03:30Sex ve městě V: Kritický stav
  • 04:00Pravá tvář vášně
  • 04:45Hříšná láska
  • 08:55Ulice
  • 09:45Gympl s (r)učením omezeným: Škola zlomených srdcí
  • 11:00Dva a půl chlapa IX
  • 11:25Průměrňákovi III
  • 11:50Tescoma s chutí
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:30Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky
  • 13:30Odložené případy III: Superhvězda
  • 14:25Dr. House VII: Poslední pokušení
  • 15:20Ordinace v růžové zahradě: Instantní sex
  • 16:35Dva a půl chlapa IX
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:35Mentalista III: Rudé zlato
  • 18:30Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Ordinace v růžové zahradě 2: Holka nebo kluk
  • 21:30Víkend: Sex, prachy and rockandroll
  • 22:20Námořní vyšetřovací služba III
  • 23:10Muž s posláním
  • 00:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Přísně tajné
  • 00:50Nikita: Past
  • 01:35Novashopping
  • 02:10Městečko Eastwick
  • 02:50Střepiny
  • 03:20Áčko: Pomohla mi homeopatie
  • 04:25Andílci
  • 05:15Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:15Svět Nova Cinema
  • 06:40Teleshopping
  • 07:20Ben 10
  • 07:45Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka.
  • 08:05Život na dluh
  • 08:40Amazing Race: O milion kolem světa VI
  • 09:25Nemocnice Chicago Hope
  • 10:10Návrat komisaře Rexe XII
  • 10:55Pohřešovaní II
  • 11:40Teleshopping
  • 12:00Odložené případy III
  • 12:45Nemocnice Chicago Hope
  • 13:40Tajemství kruhu
  • 14:30Upíří deníky II
  • 15:30Mars útočí!
  • 17:20Tajemství kruhu
  • 18:15Amazing Race: O milion kolem světa VI
  • 19:05Upíří deníky II
  • 20:00Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
  • 22:35Dlouhé vítání a krátké sbohem
  • 00:15Pohřešovaní II
  • 01:00Muž s posláním
  • 01:45Teleshopping
  • 02:00Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV
  • 02:50Dlouhé vítání a krátké sbohem
  • 08:50Teleshop
  • 09:00Sport Expres
  • 09:10FC Zbrojovka Brno-FC Viktoria Plzeň
  • 11:00Sport Expres
  • 11:10Magazín HBL
  • 11:40Borec měsíce
  • 11:55Teleshop
  • 12:00The Big Game
  • 12:55Teleshop
  • 13:00Sport Expres
  • 13:10Chelsea TV
  • 15:00Sport Expres
  • 15:10Chelsea TV
  • 17:00Sport Expres
  • 17:10Teleshop
  • 17:20Formule 1 - VC Brazílie - závod
  • 18:50NHL News
  • 19:00Sport Expres
  • 19:10Tipujeme
  • 19:15Outdoor speciál
  • 19:45Evropské trucky
  • 20:00European Poker Tour - Season 8
  • 21:00Sport Expres
  • 21:10Boston Bruins-Pittsburgh Penguins
  • 23:00Sport Expres
  • 23:10NHL News
  • 23:20Bayern TV
  • 01:20The History of Competitive Snowboarding
  • 02:05Dallas Stars-Anaheim Ducks
  • 04:30Videotext
  • 07:30Teleshopping
  • 08:00Zpátky z divočiny: Venezuela
  • 08:45World of Freesports
  • 09:15Boston Bruins-Pittsburgh Penguins
  • 11:20FC Slovan Liberec-FK Dukla Praha
  • 13:20Teleshopping
  • 13:30World of Freesports
  • 14:00Kobra 11 X
  • 14:50Teleshopping
  • 14:55European Poker Tour 12
  • 15:45Hvězdná brána: Atlantida III
  • 16:30Teleshopping
  • 16:40Zpátky z divočiny: Venezuela
  • 17:25Mistři aukcí III
  • 17:50Poslední základna
  • 18:40Kobra 11 X
  • 19:30Hvězdná brána: Atlantida III
  • 20:20Kobra 11 XVI
  • 21:15Kobra 11 XVI
  • 22:05Poslední základna
  • 22:50Red News
  • 22:55Městečko South Park IX
  • 23:25Invaze
  • 00:10K.O.Night
  • 01:00Big Game
  • 01:45Městečko South Park IX
  • 02:05Mistři aukcí III
  • 02:30Invaze
  • 03:10Boston Bruins-Pittsburgh Penguins
  • 05:10Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 08:25Teleshopping
  • 08:45Tučňáci z Madagaskaru II
  • 09:05Flintstoneovi
  • 09:30Spongebob v kalhotách
  • 09:55Scooby-Doo: Záhady s.r.o.
  • 10:20Správná Susan
  • 10:45Dharma a Greg III, IV
  • 11:30Jsem do tebe blázen VII
  • 11:50Teleshopping
  • 12:05Aj múdry schybí
  • 12:50Taková rodinná romance
  • 14:30Dharma a Greg IV
  • 15:15Plný dům I
  • 15:45Přátelé
  • 16:10Zlatá sedmdesátá
  • 16:35Správná Susan
  • 17:00Ženatý se závazky
  • 17:50Plný dům I
  • 18:20Tučňáci z Madagaskaru II
  • 18:40Flintstoneovi
  • 19:10Spongebob v kalhotách
  • 19:35Scooby-Doo: Záhady s.r.o.
  • 20:00Přátelé
  • 20:25Zlatá sedmdesátá
  • 20:50Wyattovy párky
  • 22:30TELE TELE
  • 23:00Ženatý se závazky
  • 23:50TELE TELE
  • 00:15Aj múdry schybí
  • 01:05Jsem do tebe blázen VII
  • 01:25Dharma a Greg IV
  • 02:10Wyattovy párky
  • 03:40HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:30Podvodníci v akcii VI
  • 07:00Medicopter 117: Peniaze alebo život
  • 07:50Správy RTVS "N"
  • 08:40Góly - body - sekundy
  • 08:55Počasie
  • 09:00Sila lásky V.
  • 09:50Asijina voľba
  • 10:50Duel
  • 11:155 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:20Dámsky klub
  • 14:00Postav dom, zasaď strom
  • 14:35Reportéri
  • 15:15Asijina voľba
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:20Geo report: Vietnam - zamínovaný raj
  • 17:15Podvodníci v akcii VI
  • 17:50Duel
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:20Nikto nie je dokonalý
  • 21:30Sanitka II.
  • 22:30Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Smrť v plameňoch
  • 22:55Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Prípad Kaplná
  • 23:25Medicopter 117: Peniaze alebo život
  • 00:10O 5 minút 12
  • 01:15Dámsky klub
  • 02:50Sila lásky V.
  • 03:35Asijina voľba
  • 04:30Správy RTVS "N"
  • 05:15Góly - body - sekundy
  • 05:30Počasie
  • 05:35Geo report: Vietnam - zamínovaný raj
  • 07:10Správy - Hírek
  • 07:20Správy RTVS z regiónov
  • 07:30Správy a komentáre
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Pre materské školy: Elá hop!
  • 08:55Pesničky z Hviezdičky: Komiksový leňoch
  • 09:00Výnimočné ženy: Maria Montessori
  • 09:50Vašimi očami: Poľsko
  • 10:15Národnostný dokument: Komárno
  • 10:45Fokus práca "N"
  • 11:30Športové ozveny
  • 12:00Živá panoráma
  • 12:40ArtSpektrum
  • 12:50Jánošíkove dni 2000
  • 13:15Počúvaj tú melódiu
  • 14:40VAT - Veda a technika
  • 15:05Família: Família - Praskanie balónov
  • 15:35Orientácie
  • 16:00Ukrajinský magazín
  • 16:25Veda v Európe II: Starnutie
  • 16:45Fokus zdravie "N"
  • 17:30Správy RTVS z regiónov
  • 17:45Počasie
  • 17:50Správy - Hírek
  • 18:00Koniari sveta: Los čaros
  • 18:25Obnovme si domov
  • 18:45Večerníček: Príbehy figliara Kacabajku
  • 18:50Macko Uško: Strašidielka
  • 19:00Bolek a Lolek idú do sveta: V stepiach Austrálie
  • 19:10Čím cestovať: Mattia z Neapola
  • 19:20Hádaj, kto nás pozval?
  • 19:55Správy RTVS pre nepočujúcich "N"
  • 20:00100 názorov
  • 20:05Prežiť Kábul
  • 20:55Ambulancia: Zranenia ramena - s rukou nad hlavou
  • 21:30Správy a komentáre
  • 21:55Počasie
  • 22:00Góly - body - sekundy
  • 22:05Biela garda
  • 22:55Umenie 2013: Literatúra
  • 23:20V tieni kráľa Svätopluka
  • 00:15Kinorama
  • 00:45Tempo
  • 01:00Správy RTVS "N"
  • 01:45Správy RTVS pre nepočujúcich "N"
  • 01:55ArtSpektrum
  • 08:44Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 08:45Vše o vaření
  • 09:00McLeodovy dcery III: Chvilka oddechu
  • 09:45Pošta pro tebe
  • 10:45Toulavá kamera
  • 11:15Reportéři ČT
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Vše o vaření
  • 14:15StarDance VI ...kolem dokola
  • 14:20Podfukáři VI
  • 15:15Na kus řeči
  • 16:00Cestománie
  • 16:30AZ-kvíz
  • 16:55Uvolněte se, prosím
  • 17:35Černé ovce
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Taxík
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00StarDance VI ...kolem dokola
  • 20:03Losování loterie Euromiliony
  • 20:05Nejlepší trapasy
  • 21:25Příběhy slavných - Vlastimil
  • 22:15Utopím si ho sám
  • 23:44Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 23:45Přátelská výpomoc
  • 00:45AZ-kvíz
  • 01:25Zajímavosti z regionů
  • 01:50Sváteční slovo ředitele Arcidiecézní charity Olomouc Václava Keprta
  • 01:55Žiješ jenom 2x
  • 02:35Dobré ráno
  • 05:05Malá farma: Štěňata a tele
  • 05:30Události v regionech
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Etiketa
  • 09:10Objevování planety Oceán: 1500 km nad zemí zázraků
  • 10:00Chcete mě? ZJ
  • 10:30Království divočiny: Ze života medvědů
  • 11:00Křesťanský magazín
  • 11:30Nedej se: Biopaliva - ekologie naruby?
  • 11:55Chcete je? ZJ
  • 12:00Generál Patton: Obléhání
  • 12:45Dobrodružství vědy a techniky
  • 13:30Tykve, dýně aneb Víme, co jíme?
  • 13:55Až na kraj světa: Lidé ohně
  • 14:45Emoce a my: Emoce v rodině
  • 15:15Letečtí stíhači v boji: Slavná esa
  • 16:05Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas
  • 16:55Černá zmije: Čáryčichač a lovec čarodějnic
  • 17:30Pán času: Konec času
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Bratři a sestry II: Nebezpečné známosti
  • 19:35Etiketa
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Generál Patton: Ardeny
  • 20:50Přežít!
  • 21:45Ve jménu vlasti: Marine One - 2. část
  • 22:30Nindžové: Stínoví bojovníci
  • 23:20Je to soda III
  • 23:55Californication V: Z JFK na LAX
  • 00:20Derren Brown: Magie a manipulace mysli
  • 00:45Putování naší planety: Sklon osy
  • 01:35Ochránce
  • 02:00Chcete je? ZJ
  • 02:05Přísně tajné vraždy
  • 02:20Osudové okamžiky
  • 02:35Kde se lidé setkávají
  • 02:50Ztracené adresy
  • 03:10Sloužil jsem ve wehrmachtu
  • 04:10Černá zmije: Čáryčichač a lovec čarodějnic
  • 04:40Pán času: Konec času
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:05Motorismus: Britská rallye
  • 07:00Extrémní sport: Minuty dobrodružství
  • 08:00Panorama
  • 08:30Volejbal: AERO Odolena Voda - ČZU Praha
  • 10:25Sport ve světě
  • 11:15Vertikal
  • 11:45Jak se dělá Kunratická
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50Fotbal: FC Baník Ostrava - FK Teplice
  • 14:35Fotbal ve světě
  • 14:55Golf Minute Magazine
  • 15:25Armádní sportovec roku 2013
  • 15:35BBV po 25 letech
  • 15:50Gymnastika
  • 16:25Sportovní zprávy
  • 16:50Cyklotoulky
  • 17:00Time out
  • 17:30Deník NHL
  • 17:55Volejbal: VK Agel Prostějov - SSC Schwerin
  • 20:05Téma pro hosty ČT sport
  • 20:30FMX Gladiator Games
  • 21:30Miss aerobik - finále
  • 23:00Sportovní zprávy
  • 23:15Deník NHL
  • 23:35Svět motorů
  • 00:25Česká pokerová tour
  • 01:05Branky, body, vteřiny
  • 01:15FIBA World Basketball
  • 01:40Volejbal: VK Agel Prostějov - SSC Schwerin
  • 03:45Téma pro hosty ČT sport
  • 04:10Čtyřka sport
  • 04:25Branky, body, vteřiny
  • 04:40Fotbal: Manchester United
  • 06:00Fotbal: Cardiff City - Manchester United
  • 08:44Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 08:45Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:28Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:35Studio ČT24
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:35Studio ČT24
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:30Zprávy
  • 17:35Studio ČT24
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 18:28Počasí
  • 18:30Zprávy
  • 18:35Interview Daniely Drtinové
  • 18:59Počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Počasí v evropských metropolích
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde Park
  • 21:00Zprávy
  • 21:03Ekonomika ČT24
  • 21:31Horizont ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Události, komentáře
  • 01:56Předpověď počasí
  • 01:59Události v regionech
  • 02:24Události v regionech
  • 02:49Interview Daniely Drtinové
  • 03:13Události v regionech
  • 03:38Události v regionech
  • 04:03Před půlnocí
  • 04:29Události v regionech
  • 04:54Události v regionech
  • 05:19Před půlnocí
  • 05:45Události v regionech plus
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Ranné správy
  • 06:30Ranné správy
  • 07:00Ranné správy
  • 07:30Ranné správy
  • 08:00Ranné správy
  • 08:30Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:20Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Peňaženka
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 13:40Ekonomika a šport
  • 14:00Správy
  • 14:30Týždeň v kultúre
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 15:40Ekonomika a šport
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:40Zdravie
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Správy
  • 18:30Hlavné správy
  • 18:55Šport
  • 19:00Počasie
  • 19:05Ekonomika
  • 19:30Správy
  • 19:50Téma dňa
  • 20:30Správy
  • 20:45Labyrint
  • 21:0024 hodín vo svete
  • 21:30Portrét
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 00:0024 hodín vo svete
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 08:30Fotbal
  • 09:30Skoky na lyžích
  • 10:30Biatlon
  • 11:45Jezdectví
  • 12:00Biatlon
  • 13:00Curling
  • 15:00Skoky na lyžích
  • 15:45Fotbal
  • 18:15Skoky na lyžích
  • 19:00Biatlon
  • 20:00Box
  • 22:00Závody GT
  • 22:30Motorsport
  • 22:45Vytrvalostní závody
  • 23:45Rally
  • 00:45Biatlon
  • 01:30Závěr vysílání
  • 06:00Fotbal
  • 07:00Fotbal
  • 08:00Televizní nákupy
  • 10:00Lední hokej
  • 12:30KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 12:45Lední hokej
  • 15:30Goalissimo
  • 16:30Fotbal
  • 17:30Lední hokej
  • 20:00Lední hokej
  • 22:30NFL
  • 02:00Poker
  • 03:00Lední hokej
  • 05:30Lední hokej
  • 06:00Býčí rodeo
  • 07:00Býčí rodeo
  • 08:00Fotbal
  • 09:00Fotbal
  • 10:00Poker
  • 11:00Lední hokej
  • 13:30KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 13:45Lední hokej
  • 16:30NFL
  • 20:00NBA - v zákulisí
  • 20:30Box
  • 23:30KHL - nejskvělejší okamžiky
  • 23:45Lední hokej
  • 02:30Lední hokej
  • 05:00Fotbal
  • 06:00Fotbal