Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

  • 06:00 Air America
  • 07:40 V mene lásky
  • 09:15 V uliciach San Francisca
  • 11:15 Zorro
  • 12:00 Fenomén Y2K
  • 13:40 Air America
  • 15:20 V uliciach San Francisca
  • 17:00 Siska
  • 18:00 Chalupári
  • 19:00 KRIMI NOVINY
  • 19:00 KRIMI NOVINY
  • 19:00 KRIMI NOVINY
  • 19:30 NOVINY TV JOJ
  • 19:30 NOVINY TV JOJ
  • 19:30 NOVINY TV JOJ
  • 19:55 Julie Lescautová VII.
  • 21:35 Julie Lescautová I.
  • 23:15 Fenomén Y2K
  • 00:45 Julie Lescautová I.
  • 02:15 Lampa
  • 02:15 Lampa
  • 02:15 Lampa
  • 02:15 Lampa
  • 02:15 Lampa
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 04:50 Ovládač
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009
  • 05:55 Mrs. Globe SR 2009

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Príbehy z hasičskej stanice
  • 06:15Superpes Krypto I.
  • 06:30Uletení Loonatici II.
  • 06:55Flintstonovci I.
  • 07:30Náš priateľ Frank
  • 09:10Krok za krokom II.
  • 10:10Špionátor
  • 11:55Česko Slovenská SuperStar - finále
  • 14:35Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie
  • 15:25Jeho foter, to je lotor!
  • 17:30Rýchle Televízne noviny
  • 17:35Partička
  • 18:15Rýchle Televízne noviny
  • 18:20Skvelý deň
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 19:20DNES
  • 19:45Počasie
  • 19:50Športové noviny
  • 20:00Smotánka
  • 20:20Slávik 2009
  • 22:25Zem krvavého slnka
  • 00:15Strelci
  • 01:50Sám proti teroru
  • 03:20Postav dom, zasaď strom
  • 05:15Príbehy z hasičskej stanice
  • 05:30Pehavý Max a strašidlá
  • 06:05Párty s kuchařem
  • 06:35Samuraj Jack I
  • 07:00Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III
  • 07:20Bejbybum II
  • 07:45Fresh Prince IV
  • 08:15Chůva k pohledání IV
  • 08:45Autosalon
  • 09:40M*A*S*H
  • 10:15To je vražda, napsala I
  • 11:15Columbo
  • 13:20Řecký magnát
  • 15:30Podnikavá dívka
  • 17:55Super drbna
  • 18:55Zprávy TV Prima
  • 19:35Chůva k pohledání IV
  • 20:00Burani z Beverly Hills
  • 22:15Rudé horko
  • 00:25Gangsteři
  • 02:35Volejte Věštce
  • 04:15Inspektor Balko
  • 05:00Inspektor Balko
  • 06:20Batman vítězí
  • 06:45Tom a Jerry
  • 07:10Spongebob v kalhotách
  • 07:40Klid a pohoda
  • 09:25O zapomnětlivém černokněžníkovi
  • 11:20Stahovák
  • 12:00Volejte Novu
  • 12:30Pokus o vraždu
  • 14:30Odvážný Crusoe
  • 15:30Léto s kovbojem
  • 17:15Polepšovna mazlíčků
  • 17:55Babicovy dobroty
  • 18:30Koření
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:00Český slavík Mattoni 2009
  • 22:10Svědkem zločinu
  • 23:55Sniper 3
  • 01:25Novashopping
  • 01:45Volejte Novu
  • 02:15Horoskopičiny
  • 03:05Áčko
  • 03:55DO-RE-MI
  • 04:45Novashopping
  • 05:453-2-1 Tučňáci!
  • 06:15Svet v obrazoch
  • 06:40Pocoyo II.
  • 06:50Všetky psy idú do neba III.
  • 07:10Malí Einsteini
  • 07:35Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II
  • 08:00Fidlibum
  • 08:25Páni zo semafora
  • 08:40Lassie II
  • 09:05MINI TALENT SHOW
  • 10:40Hannah Montana II.
  • 11:10Čaro Vianoc
  • 12:35Motormagazín
  • 13:00Slečna Marpleová
  • 14:40Chatova zem
  • 16:20Vôňa kvetov a vetra
  • 17:10Postav dom, zasaď strom
  • 17:40Show Billa Cosbyho VII
  • 18:10Show Billa Cosbyho VII
  • 18:35Extra
  • 19:14Domáci majstri
  • 19:15Večerníček
  • 19:30Správy STV
  • 19:50Góly body sekundy
  • 20:05Počasie
  • 20:15Pošta pre teba
  • 21:20Kaviareň Slávia
  • 22:05Skutočný príbeh: Modriny
  • 23:50Druhá prirodzenosť
  • 02:55Skutočný príbeh: Modriny
  • 04:25Správy STV
  • 04:50Góly body sekundy
  • 05:00Vôňa kvetov a vetra
  • 05:50Postav dom, zasaď strom
  • 06:10Správy z regiónov
  • 06:30Správy - Hírek
  • 06:35Udalosti ČT
  • 07:10Správy a komentáre
  • 07:35Živá panoráma
  • 08:15Atentáty, ktoré otriasli svetom
  • 08:40Televíkend
  • 09:05Extr@français
  • 09:35Stratené mestá staroveku
  • 10:25Medicína
  • 11:25TKN
  • 11:55V hlbinách mora č.3
  • 12:055 minút po dvanástej - diskusia po...(nežnej)
  • 13:05Dedinský sen
  • 13:55Duchovia
  • 14:30Poltón
  • 14:55GEN.sk
  • 15:20Kapura
  • 16:05Farmárska revue
  • 16:20Študentské filmy
  • 16:45Drevený program
  • 17:35Jánošíkove dni 2009
  • 17:50Elixír
  • 18:20Večerníček
  • 18:25Profily
  • 18:55Profily
  • 19:20Národnostné správy
  • 19:30Správy STV
  • 19:50Keno 10
  • 20:00"Noc s Andělem"
  • 00:05BJD 2007
  • 01:05Motormagazín
  • 01:25Udalosti ČT
  • 02:00Správy STV
  • 02:29Záver vysielania
  • 05:20Správy STV
  • 05:40Národnostné správy
  • 05:50Test magazín
  • 06:00Udalosti ČT
  • 06:10Let 29
  • 06:35Co vyprávěl strom Kandalí
  • 06:45Kocour Vavřinec a jeho přátelé
  • 06:50Podivná přání telátka Kopejtka
  • 07:00Sezame, pojď si hrát
  • 07:25Garfield a přátelé II
  • 07:50Všechna rána světa: Ladak
  • 08:00Biblická pátrání
  • 08:20Louskáček a Myší král
  • 09:45Ovečka Shaun
  • 09:55Kuchařská pohotovost
  • 10:25Velký bazar
  • 11:50Krásy evropského pobřeží: V
  • 12:00Zprávy
  • 12:05Z metropole , Týden v regionech
  • 12:35Auto Moto Styl
  • 13:05Království divočiny: Předivo života
  • 13:35Chcete je?
  • 13:40Dobrá rada nad zlato
  • 14:10Evropský manuál
  • 14:35Jalna
  • 15:20Simon Birch
  • 17:15Taxík
  • 17:45Profesionálové
  • 18:35Zpívánky
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Šťastných deset a Šance milion
  • 19:00Události
  • 19:35Branky, body, vteřiny
  • 19:50Předpověď počasí
  • 20:00Duety... když hvězdy zpívají
  • 21:20Duety... když hvězdy zpívají
  • 21:35Rytíři ze Šanghaje
  • 23:30Losování Šťastných deset a Šance milion
  • 23:40Nic než trable
  • 01:10Polibkem to začíná
  • 02:3513. komnata Petry Černocké
  • 03:05Pošta pro tebe
  • 03:55Blues ze Staré Pekárny
  • 04:35Folklorní magazín
  • 05:00Zašlapané projekty
  • 05:20O češtině
  • 05:35Zajímavosti z regionů
  • 06:00Navštívenka
  • 06:10Diagnóza
  • 06:30Správy STV
  • 06:55GEN
  • 07:10Praha, město věží
  • 07:30Poutní místa
  • 07:50Panorama
  • 08:30Zázračná planeta: Pouštní lvi
  • 09:25Folklorní magazín
  • 09:50Náš venkov
  • 10:10...a tuhle znáte?
  • 10:40Hledání ztraceného času
  • 11:05Dobré ráno, Slovensko
  • 12:00Glastonbury 2008
  • 13:00Pětka v Pomeranči
  • 13:30Game Page
  • 13:55Sabotáž
  • 14:25Simpsonovi XIX
  • 14:50Boj o život: Dospívání
  • 15:45Kamera na cestách: Expedice Borneo
  • 16:35Cesty tuňáčích hejn
  • 17:35Poutní místa
  • 17:55Toulky za uměním
  • 18:10O češtině
  • 18:25Kultura.cz
  • 18:50Maurice Ravel: Bolero
  • 19:10Pocta Petru Ebenovi
  • 20:00Noc s Andělem
  • 20:01Speciální pětistý host
  • 21:00500 Nocí ve 120 minutách
  • 23:00Noc patří nám - návštěva hvězd přímo z oběžné dráhy
  • 00:00Popůlnoční Best Of
  • 01:00Classic Soul v BBC
  • 02:00Sešli se...
  • 03:00Kdo je kdo
  • 03:30ČT Live - Lucie Bílá
  • 04:25Grotesky
  • 04:35Ladí neladí
  • 05:25Banánové rybičky
  • 05:55Nedělní ráno s Michalem Pavlatou
  • 06:00Zprávy
  • 06:05Interview ČT24
  • 06:30Film 2009
  • 07:00Zprávy
  • 07:05Média a svět
  • 07:30Politické spektrum
  • 08:00Zprávy
  • 08:05Před půlnocí
  • 08:32Prizma
  • 09:00Zprávy
  • 09:05Archiv ČT24
  • 09:32Milénium
  • 10:00Zprávy
  • 10:05Fokus ČT24
  • 10:30Zprávy
  • 10:32Toulavá kamera
  • 11:00Zprávy
  • 11:05Film 2009
  • 11:32Z metropole
  • 12:00Zprávy
  • 12:30Zprávy
  • 12:32Retro
  • 13:00Zprávy
  • 13:30Zprávy
  • 13:33Objektiv
  • 14:00Zprávy
  • 14:30Zprávy
  • 14:34Média a svět
  • 15:00Zprávy
  • 15:30Zprávy
  • 15:33Evropské události
  • 16:00Zprávy
  • 16:30Zprávy
  • 16:31DW-European journal
  • 17:00Zprávy
  • 17:30Kultura v regionech
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:15Černé ovce
  • 18:30Zprávy
  • 18:31Prizma
  • 18:5320 let svobody - 20 let bez propagandy KSČ
  • 19:00Události
  • 19:35Branky, body, vteřiny
  • 19:50Předpověď počasí
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Fokus ČT24
  • 20:30Zprávy
  • 20:33Politické spektrum
  • 21:00Zprávy
  • 21:05Branky, body, vteřiny
  • 21:07Evropské události
  • 21:30Zprávy
  • 21:32DW - European journal
  • 22:00Zprávy
  • 22:30Zprávy
  • 22:32Archiv ČT24
  • 23:00Zprávy
  • 23:04Historie.cs
  • 00:00Zprávy
  • 00:15Fokus ČT24
  • 00:37Prizma
  • 00:59Z metropole
  • 01:25Týden v regionech
  • 01:50Týden v regionech
  • 02:17Evropské události
  • 02:39Reportéři ČT
  • 03:15Černé ovce
  • 03:29Toulavá kamera
  • 03:55Politické spektrum
  • 04:21Historie.cs
  • 05:11Prizma
  • 05:33Zajímavosti z regionů
  • 06:00Zprávy
  • 08:30Vzpírání
  • 10:00Sáně
  • 10:45Severská kombinace
  • 11:45Vzpírání
  • 13:00Běžecké lyžování
  • 13:45Sáně
  • 14:15Severská kombinace
  • 15:00Skoky na lyžích
  • 16:45Běžecké lyžování
  • 17:15Severská kombinace
  • 17:45Zimní sporty
  • 18:00Alpské lyžování
  • 19:00Skoky na lyžích
  • 21:00Alpské lyžování
  • 22:00Bojové sporty
  • 00:00Vzpírání
  • 01:00Skoky na lyžích
  • 02:00Závěr vysílání