Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Búrlivé víno
  • 09:35Chlapi neplačú
  • 10:45Kobra 11 XI.: Na život a na smrť
  • 12:45Dr. House V.
  • 13:45Krok za krokom IV.
  • 14:10FARMA
  • 15:30Dva a pol chlapa IX.
  • 16:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25REFLEX
  • 17:50Chlapi neplačú
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15POČASIE
  • 20:30Búrlivé víno
  • 21:40FARMA
  • 23:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
  • 00:00Kobra 11 XI.: Na život a na smrť
  • 01:40Dr. House V.
  • 02:20FARMA
  • 03:10Kobra 11 XI.: Na život a na smrť
  • 04:55TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:40Rebeli II.
  • 07:25Túžba tela
  • 08:40Sudkyňa Hatchettová
  • 09:05Veštiareň
  • 10:05Perla Orientu
  • 11:00Sila
  • 12:15V objatí hodvábu
  • 13:00Slzy Bosporu
  • 14:10V siedmom nebi III.
  • 15:05Čaro lásky
  • 16:00Vojna Monteovcov
  • 18:00Priatelia
  • 19:00Frasier
  • 19:30Bez servítky
  • 20:30Sultán
  • 21:40SILA
  • 22:30Perla Orientu
  • 23:35Tudorovci: Sex, moc a intrigy I.
  • 00:40Sex v meste IV.
  • 01:15Priatelia
  • 01:55Adela show
  • 02:20Tudorovci: Sex, moc a intrigy I.
  • 03:15Sex v meste IV.
  • 03:40Smotánka
  • 04:20Na streche
  • 05:05V objatí hodvábu
  • 05:45Slzy Bosporu
  • 06:00Star Trek - Nová generácia
  • 06:45Akčná výhra
  • 08:15Walker, texaský ranger II.
  • 09:00112
  • 09:30Komisár Rex XI.
  • 10:30Zločiny na mori I.
  • 12:20Walker, texaský ranger II.
  • 13:20V mene zákona
  • 13:50112
  • 14:15Teória veľkého tresku
  • 15:10Star Trek - Nová generácia
  • 16:10Kobra 11 XI.: Na život a na smrť
  • 18:00Walker, texaský ranger II.
  • 19:00TEÓRIA VEĽKÉHO TRESKU
  • 19:50DVA A POL CHLAPA
  • 20:10ÚNOS
  • 22:05LAS VEGAS: KASÍNO V.
  • 23:00DAJTO V POKRI: BIG GAME
  • 23:55ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 00:05Únos
  • 01:45Las Vegas: Kasíno V.
  • 02:30Star Trek - Nová generácia
  • 03:15Zločiny na mori I.
  • 06:00Star Trek - Nová generácia
  • 06:10Nedokonalé zločiny II: Vražda ze zoufalství
  • 07:20Kutil Tim VIII: Marná lásky snaha
  • 08:05Alf II: Pes v domě
  • 08:55To je vražda, napsala V: Prázdniny pana Penroye
  • 09:55Policie Hamburk I: Otřesy
  • 10:55Láska na druhém konci
  • 13:20Walker, Texas Ranger IV: Lynčování
  • 14:20Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům
  • 15:20Big Ben IV: Sladké pokušení
  • 17:40Odpolední zprávy
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15VyVolení - Zúčtování
  • 21:35Drahá tchyně: Katastrofa
  • 22:10Partička
  • 22:50Myšlenky zločince VII
  • 23:50Spravedlnost v krvi: Rodinná pouta
  • 00:50Nedokonalé zločiny II: Poslední zkouška
  • 02:00Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům
  • 02:45Walker, Texas Ranger IV: Lynčování
  • 03:30Firma: Kapitola osmnáctá
  • 04:15Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995!
  • 06:05Takoví normální mimozemšťané IV: Dick prahne po moci
  • 06:30Hvězdná brána V: Bojovník
  • 07:15Nová holka I: Všechno je moje
  • 07:40Teleshopping
  • 08:05Ztraceni II: Opuštěni
  • 08:55Takoví normální mimozemšťané IV: Sally už dospěla
  • 09:25Scrubs: Doktůrci IX: Naše pravdivé lži
  • 09:55Kdo přežije: Panama: Kmenová aliance
  • 10:55Pekelná výzva
  • 11:55Akta X VI: Jízda
  • 12:50Špinavá práce II
  • 13:50Simpsonovi VI: Návrat Leváka Boba
  • 14:20Simpsonovi VI: Pátý speciální čarodějnický díl
  • 14:50Bořiči mýtů I
  • 15:55Hvězdná brána V: Hrozba
  • 16:50Jmenuju se Earl II: Kdopak se to narodil Joy
  • 17:20Ztraceni II: Těch druhých 48 hodin
  • 18:20Simpsonovi VI: Bartovo děvče
  • 18:45Simpsonovi VI: Líza - posila mužstva
  • 19:10Bořiči mýtů I
  • 20:15Top Gear XIX
  • 21:20Teorie velkého třesku II: Euklidovská alternativa
  • 21:50Lovci duchů VI: Ten třetí
  • 22:45Ohnivý had
  • 00:35The Big Bang Theory II: The Euclid Alternative
  • 01:00Scrubs IX: Our True Lies
  • 01:20Lovci duchů VI: Ten třetí
  • 02:00Star Trek: Vesmírná loď Voyager IV: Chvíle bdění
  • 02:50Ohnivý had
  • 04:15Dexter IV: Oslepení
  • 07:00Regionální zpravodajství
  • 07:25Mňam aneb Prima vařečka
  • 07:45Teleshopping
  • 08:05Will & Grace II: Život není žádná olivová zahrada
  • 08:25Teleshopping
  • 08:45Asterix dobývá Ameriku
  • 10:25Sabrina - mladá čarodějnice VI
  • 10:55Amerika hledá topmodelku VI: Dívka, která vytváří pravidla
  • 11:55Sabrina - mladá čarodějnice VI
  • 12:25Will & Grace II: Zaměstnanec paní Walkerové
  • 12:55Deník zasloužilé matky I: Král a já
  • 13:25Diagnóza vražda III: Vražda jako východisko
  • 14:25Ally McBealová II: Co kdyby...
  • 15:25Odpadlík V: Boží omyl
  • 16:25Dallas
  • 17:30Regionální zpravodajství
  • 17:32Ricardovy recepty X
  • 17:55Vítejte doma VI
  • 18:55Máte doma uklizeno? VI
  • 19:25Jak jsem poznal vaši matku VI: Legentátní
  • 19:50Deník zasloužilé matky I: Velké nesnáze
  • 20:15Sběratelé kostí VIII: Ve spárech tygra
  • 21:20Božské dorty III: Premiéra muzikálu Hairspray
  • 21:50VyVolení - Vila živě
  • 22:45Sex ve městě III: Není kouře...
  • 23:20Sex ve městě III: Politicky korektní sex
  • 23:55Chirurgové VIII: O krok nejdál
  • 00:50Volejte Věštce
  • 03:00Sex ve městě III: Není kouře...
  • 03:30Sex ve městě III: Politicky korektní sex
  • 04:00Pravá tvář vášně
  • 04:40Eliso, vrať se!
  • 08:55Ulice
  • 10:35Gympl s (r)učením omezeným: Viróza
  • 11:50Tescoma s chutí
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:35Sue Thomas: Agentka FBI III
  • 13:30Odložené případy II: Kensington
  • 14:30Dr. House VI: Balast
  • 15:25Ordinace v růžové zahradě: Koktejl naděje
  • 16:30Dva a půl chlapa VIII
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:35Mentalista II: Rudá voda
  • 18:30Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo vypadá jinak
  • 21:30Víkend: Experti
  • 22:25Noční Televizní noviny
  • 22:50Vzpomínky
  • 23:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Rychlovka
  • 00:30"V" II
  • 01:15Novashopping
  • 01:55Vrchní sestra II
  • 02:35Tipy ptáka Loskutáka
  • 02:50Rady ptáka Loskutáka
  • 03:25Babicovy dobroty: Podzimní kouzla
  • 04:25Andílci
  • 05:15Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:30Svět Nova Cinema
  • 07:00Teleshopping
  • 07:45Ben 10
  • 08:10Monsuno
  • 08:30Amazing Race: O milion kolem světa V
  • 09:20Andílci
  • 10:00Gilmorova děvčata VII
  • 10:45Upíří deníky II
  • 11:25Teleshopping
  • 11:45Pohřešovaní
  • 12:30Erin Brockovich
  • 15:00O medvědu Ondřejovi
  • 15:55Divoké vlny
  • 17:20Gilmorova děvčata VII
  • 18:15Amazing Race: O milion kolem světa V
  • 19:05Upíří deníky II
  • 20:00Dračí doupě
  • 22:00Hedvábná cesta
  • 00:00Pohřešovaní
  • 00:45Vzpomínky
  • 01:30Patty Hewes: Nebezpečná advokátka IV
  • 02:15Hedvábná cesta
  • 08:50Teleshop
  • 09:00Sport Expres
  • 09:10SK Slavia Praha-Bohemians Praha 1905
  • 11:00Sport Expres
  • 11:10ATP World Tour Masters 1000-Paříž
  • 12:55Teleshop
  • 13:00ATP World Tour Masters 1000-Paříž
  • 14:50Sport Expres
  • 15:00ATP World Tour Masters 1000-Paříž
  • 17:00Sport Expres
  • 17:10Teleshop
  • 17:20Outdoor speciál
  • 17:45Formule 1 - VC Indie
  • 18:50NHL News
  • 19:00Sport Expres
  • 19:10Tipujeme
  • 19:15OffRoad Maraton Janovice
  • 19:35ATP World Tour Masters 1000-Paříž
  • 21:00Sport Expres
  • 21:10ATP World Tour Masters 1000-Paříž
  • 23:00Sport Expres
  • 23:10NHL News
  • 23:20Poker After Dark
  • 00:05New York Islanders-New York Rangers
  • 02:30Videotext
  • 07:30Teleshopping
  • 08:00Mečouni: Život na udici III
  • 08:55World of Freesports
  • 09:20ATP World Tour Masters 1000-Paříž
  • 11:25Vancouver Canucks-Washington Capitals
  • 13:25Teleshopping
  • 13:35World of Freesports
  • 14:00Kobra 11 IX
  • 14:50Teleshopping
  • 14:55European Poker Tour 2013: Season 8
  • 15:45Hvězdná brána: Atlantida
  • 16:30Mečouni: Život na udici III
  • 17:25Teleshopping
  • 17:30Mistři aukcí III
  • 18:05Hranice nemožného IV
  • 18:40Kobra 11 IX
  • 19:30Hvězdná brána: Atlantida
  • 20:20Kobra 11 XVI
  • 21:10Kobra 11 XVI
  • 22:0024 hodin VIII
  • 22:50Red News
  • 22:55Městečko South Park VIII
  • 23:20Hranice nemožného IV
  • 00:10K. O. Night Show
  • 01:00Big Game
  • 01:45Městečko South Park VIII
  • 02:10Mistři aukcí III
  • 02:4024 hodin VIII
  • 03:20ATP World Tour Masters 1000-Paříž
  • 05:25Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 08:20Teleshopping
  • 08:40Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
  • 09:00Flintstoneovi
  • 09:25Spongebob v kalhotách
  • 09:50Shaggy a Scooby-Doo na stopě II
  • 10:15Hannah Montana III
  • 10:35Dharma a Greg II
  • 11:25Jsem do tebe blázen VI
  • 11:45Teleshopping
  • 11:55Aj múdry schybí
  • 12:55Škola zlodějů
  • 14:35Dharma a Greg II
  • 15:20Krok za krokem VII
  • 15:45Přátelé
  • 16:102 $ocky II
  • 16:35Hannah Montana navěky IV
  • 17:00Ženatý se závazky
  • 17:50Krok za krokem VII
  • 18:15Tučňáci z Madagaskaru
  • 18:40Flintstoneovi
  • 19:05Spongebob v kalhotách
  • 19:35Shaggy a Scooby-Doo na stopě II
  • 20:00Přátelé
  • 20:252 $ocky II
  • 20:50Atentát na střední
  • 22:25TELE TELE - Speciál
  • 23:05Ženatý se závazky
  • 23:55TELE TELE - Speciál
  • 00:30Aj múdry schybí
  • 01:30Jsem do tebe blázen VI
  • 01:55Škola zlodějů
  • 03:30Dharma a Greg II
  • 04:15HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:35Podvodníci v akcii IV
  • 07:05Profesionáli IV: Vojna agentov
  • 07:55Správy RTVS "N"
  • 08:45Góly - body - sekundy
  • 09:00Sila lásky V.
  • 09:50Asijina voľba
  • 10:50Duel
  • 11:155 proti 5
  • 12:00Správy RTVS
  • 12:20Dámsky klub
  • 14:00Postav dom, zasaď strom
  • 14:30Hurá do záhrady
  • 15:10Asijina voľba
  • 16:00Správy RTVS
  • 16:20Počasie
  • 16:25Destinácia svet: Mongolsko- po stopách nomádov
  • 17:10Podvodníci v akcii IV
  • 17:45Duel
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:20Nikto nie je dokonalý
  • 21:30Sanitka II.
  • 22:30Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vraždiaci novinár
  • 22:55Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Unínska lúpež
  • 23:25Profesionáli IV: Vojna agentov
  • 00:15O 5 minút 12
  • 01:20Dámsky klub
  • 02:55Sila lásky V.
  • 03:45Asijina voľba
  • 04:30Správy RTVS "N"
  • 05:20Góly - body - sekundy
  • 05:30Počasie
  • 05:40Destinácia svet: Mongolsko- po stopách nomádov
  • 07:10Správy - Hírek
  • 07:20Správy RTVS z regiónov
  • 07:30Správy a komentáre
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Pre materské školy: Elá hop!
  • 08:55Pesničky z Hviezdičky: Prasiatko
  • 09:00Výnimočné ženy: Josephine Baker
  • 09:50Vašimi očami: USA: Louisiana
  • 10:15Národnostný magazín mix: Nemecký
  • 10:45Fokus práca "N"
  • 11:30Športové ozveny
  • 12:00Živá panoráma
  • 12:35ArtSpektrum
  • 12:40Tanečné miniatúry
  • 13:20Postup
  • 14:30VAT - Veda a technika
  • 15:05Família: Família - Makovienka
  • 15:35Orientácie
  • 16:00Ukrajinský magazín
  • 16:25Veda v Európe II: Antimalariká
  • 16:45Fokus zdravie "N"
  • 17:30Správy RTVS z regiónov
  • 17:40Počasie
  • 17:50Správy - Hírek
  • 18:00Koniari sveta: Zaianci
  • 18:30Obnovme si domov
  • 18:45Večerníček: Kapitán a jeho kuchár
  • 18:50Macko Uško: Starenka
  • 19:00Rozprávky Bolka a Lolka: Snehová kráľovná
  • 19:05Ja a moja rodina
  • 19:20Hádaj, kto nás pozval
  • 19:55Správy RTVS pre nepočujúcich "N"
  • 20:00Vojna ruží
  • 20:45Ambulancia: Liečba myómov
  • 21:10GEN.sk: Ladislav Košťál
  • 21:30Správy a komentáre
  • 21:55Počasie
  • 22:00Góly - body - sekundy
  • 22:05Biela garda
  • 23:05Umenie 2013: Literatúra
  • 23:35Kinorama
  • 00:00Tempo
  • 00:15Správy RTVS "N"
  • 01:05Správy RTVS pre nepočujúcich "N"
  • 01:10ArtSpektrum
  • 01:15Záznam zo zasadnutia NR SR
  • 08:44Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 08:45Vše o vaření
  • 09:00McLeodovy dcery II: Nejlepší nepřítel
  • 09:45O zakletém hadovi
  • 10:45Čertův švagr
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus
  • 12:30Sama doma -
  • 14:00Vše o vaření
  • 14:20O myrtové panně
  • 15:20Marie Růžička
  • 16:25AZ-kvíz
  • 16:50Uvolněte se, prosím
  • 17:35Černé ovce
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Taxík
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 19:59Losování loterie Euromiliony
  • 20:00Nejlepší trapasy
  • 21:20Příběhy slavných - Petr Haničinec
  • 22:10Mezičas
  • 23:54Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 23:55Hospoda U Druhé šance
  • 00:50AZ-kvíz
  • 01:15Postřehy odjinud
  • 01:20Zajímavosti z regionů
  • 02:0013. komnata Josefa Karase
  • 02:25Sváteční slovo faráře a ředitele křesťanské televize Noe Leoše Ryšky
  • 02:30Dobré ráno
  • 05:05Malá farma: Domácí zoo
  • 05:30Události v regionech
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Soukromá muzea
  • 09:10Objevování planety Oceán: Ráj lachtanů
  • 10:00Chcete mě? ZJ
  • 10:30Království divočiny: Ze života medvědů
  • 11:00Volynští
  • 11:55Krásný ztráty
  • 12:25Křesťanský magazín
  • 12:50Příběhy, které svět nevidí
  • 13:20Nedej se: Ztrácíme půdu pod nohama
  • 13:45Chcete je? ZJ
  • 13:55Cíl cesty: potápění: Rudé moře
  • 14:45Dobrodružství vědy a techniky
  • 15:30Emoce a my: Emoce a moc
  • 15:55Generál Patton: Nemilosrdný velitel
  • 16:40Letečtí stíhači v boji: Peklo nad
  • 17:25Červený trpaslík: Stesk
  • 17:55Pán času III: Poslední z Pánů času
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Everwood IV: Trocha prevence neuškodí
  • 19:35Soukromá muzea
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce -
  • 20:00Generál Patton: Americký blitzkrieg
  • 20:50Přežít!
  • 21:45Ve jménu vlasti: Křížová palba
  • 22:35Impérium - Mafie v Atlantic City: Belle Femme
  • 23:25Je to soda III
  • 23:55Californication VI: Šílení psi a Angličani
  • 00:25Derren Brown: Magie a manipulace mysli
  • 00:50Sbohem, planeto Pluto
  • 01:40Ochránce
  • 02:05Chcete je? ZJ
  • 02:10Všechno je to dar
  • 03:00Intolerance "Honiti je naše potěšení"
  • 03:30Žít a být
  • 03:50Zašlapané projekty
  • 04:10Hrady a zámky - bílá místa naší historie
  • 04:40Červený trpaslík: Stesk
  • 05:05Pán času III: Poslední z Pánů času
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Požární sport
  • 06:20Basketbal: FIBA World Basketball
  • 06:45Basketbal: BasketManie
  • 07:00Extrémní sport: Minuty dobrodružství
  • 08:00Panorama
  • 08:30Volejbal: VK Dukla Liberec - VSC Zlín
  • 10:25Motorismus: Desafio Inca 2013
  • 11:20Čtyřka sport
  • 11:35Olympijský magazín
  • 12:05Panorama
  • 12:25Sportovní zprávy
  • 12:50Fotbal: FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha
  • 14:35Fotbal: Fotbal ve světě
  • 14:55Běh: TEMPO - týdeník o běhání
  • 15:15Sport ve světě
  • 16:05BBV po 25 letech
  • 16:25Sportovní zprávy
  • 16:50Aerobik: Miss aerobik - medailonky finalistek
  • 16:55Cyklotoulky
  • 17:10Motorismus: MM ČR v motokrosu 2013 Vranov
  • 17:50Motorismus: Tahače 2013 - Mistrovství Evropy
  • 18:10Fotbal: FIFA magazín MS 2014
  • 18:35Evropská lakrosová liga 2013
  • 19:10Hokej: Deník NHL
  • 19:20Time out
  • 19:55Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice - Paříž Volley
  • 22:00Téma pro hosty ČT sport
  • 22:25Motorismus: Svět motorů
  • 23:15Sportovní zprávy
  • 23:30Hokej: Deník NHL
  • 23:40Česká pokerová tour
  • 00:20Branky, body, vteřiny
  • 00:30Fotbal: FIFA magazín MS 2014
  • 00:55Time out
  • 01:25Téma pro hosty ČT sport
  • 01:50Evropská lakrosová liga 2013
  • 02:20Volejbal: MS juniorek ve volejbalu 2013 Česko
  • 04:25Branky, body, vteřiny
  • 04:40Fotbal: Manchester United TV
  • 06:00Fotbal: Manchester United - Stoke City
  • 08:44Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 08:45Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:28Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:35Studio ČT24
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:35Studio ČT24
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:30Zprávy -
  • 17:35Studio ČT24
  • 17:55Události v regionech za okamžik a počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Kdy to bylo - soutěžní otázka
  • 18:28Počasí
  • 18:30Zprávy
  • 18:35Interview Daniely Drtinové -
  • 18:59Počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Počasí v evropských metropolích
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde Park
  • 21:00Zprávy
  • 21:05Horizont ČT24
  • 21:31Ekonomika ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:56Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Události, komentáře
  • 01:56Předpověď počasí
  • 01:59Události v regionech
  • 02:24Události v regionech
  • 02:49Interview Daniely Drtinové -
  • 03:13Události v regionech
  • 03:38Události v regionech
  • 04:03Před půlnocí
  • 04:29Události v regionech
  • 04:54Události v regionech
  • 05:19Před půlnocí
  • 05:45Události v regionech plus
  • 05:59Studio 6
  • 06:00Ranné správy
  • 06:30Ranné správy
  • 07:00Ranné správy
  • 07:30Ranné správy
  • 08:00Ranné správy
  • 08:30Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 11:00Správy
  • 11:20Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Peňaženka
  • 13:00Správy
  • 13:30Správy
  • 13:40Ekonomika a šport
  • 14:00Správy
  • 14:30Týždeň v kultúre
  • 15:00Správy
  • 15:30Správy
  • 15:40Ekonomika a šport
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:40Zdravie
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Správy
  • 18:30Hlavné správy
  • 18:55Počasie
  • 19:00Šport
  • 19:10Ekonomika
  • 19:30Správy
  • 19:50Téma dňa
  • 20:30Správy
  • 20:45Labyrint
  • 21:0024 hodín vo svete
  • 21:30Portrét Emmy Tekelyovej
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 00:0024 hodín vo svete
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 06:00Ranné správy
  • 08:30Snooker
  • 10:30Fotbal
  • 11:30Fotbal
  • 12:30Snooker
  • 16:00Fotbal
  • 16:45Fotbal
  • 19:00Fotbal
  • 20:00Box
  • 22:00Snooker
  • 23:00Motorsport
  • 23:15Formule
  • 00:15Fotbal
  • 01:15Motorsport
  • 01:30Závěr vysílání
  • 08:00Televizní nákupy
  • 09:00Fotbal
  • 10:00Televizní nákupy
  • 11:00Fotbal
  • 12:00Lední hokej
  • 14:30NFL
  • 18:00Goalissimo
  • 19:00Fotbal
  • 20:00Fotbal
  • 22:00Fotbal
  • 00:00NBA
  • 01:00NBA
  • 03:30KO TV
  • 04:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Fotbal
  • 09:00Tenis
  • 12:00Tenis
  • 14:30Fotbal
  • 16:30Fotbal
  • 17:30Lední hokej
  • 20:00KO TV
  • 20:30NBA
  • 21:30NFL
  • 01:00NBA
  • 03:30Házená
  • 05:30Tenis