Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Dva a pol chlapa IV.
  • 08:55Krok za krokom IV.
  • 09:15Kobra 11 IV.
  • 10:10Kobra 11 V.
  • 11:0590210: Nová generácia
  • 11:55PLÁŽ
  • 13:00Škaredá Betty III.
  • 13:45Rýchle Televízne noviny
  • 13:50Flashpoint: Smrtiaci výstrel I.
  • 14:40Rýchle Televízne noviny
  • 14:45Krok za krokom IV.
  • 15:10Priatelia IV.
  • 15:35Dva a pol chlapa IV.
  • 16:00Rýchle Televízne noviny
  • 16:05NCIS VIII.
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:20POČASIE
  • 17:25REFLEX
  • 18:00Bez servítky
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:10POČASIE
  • 20:20PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV
  • 21:30Expozitúra - NOVÝ SERIÁL
  • 23:15Nočné Televízne noviny
  • 23:40NCIS VIII.
  • 00:30Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II.
  • 01:20Hrdinovia III.
  • 02:00Crusoe
  • 02:40Kobra 11 IV.
  • 03:25Kobra 11 V.
  • 04:50TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 07:20Macocha
  • 08:05Sudkyňa Hatchettová III.
  • 08:45Dr. Oz I.
  • 09:30Veštiareň
  • 10:30Joan z Arkádie II.
  • 11:20Ezel
  • 12:2024 hodín strachu
  • 14:25O.C. California I.
  • 15:15Mladí, krásni, skazení
  • 16:05La Tormenta: Pokušenie lásky
  • 17:00Keď budeš moja
  • 18:00V siedmom nebi I.
  • 18:55Máš pravdu, miláčik I.
  • 19:20Frasier
  • 20:15Sultán
  • 21:30Larina voľba
  • 22:25Ezel
  • 23:35Ally McBealová I.
  • 00:20Sex v meste I.
  • 00:45Adela show
  • 01:15Frasier
  • 02:00Veštiareň
  • 03:00O.C. California I.
  • 03:40L.O.V.E.
  • 04:25Na streche
  • 05:25Júlia - Cesty za šťastím
  • 06:15Zpravodajství FTV Prima
  • 07:30Knight Rider II: Cesta za pokladem
  • 08:40Kutil Tim IV: V očích to není
  • 09:20M*A*S*H
  • 09:50Policejní bažanti I: Břímě uniformy
  • 10:45Prostřeno!
  • 11:35Diagnóza vražda I: Zemětřesení
  • 12:30Můj přítel Monk IV: Pan Monk a vysoká odměna
  • 13:25Specialisté na vraždy III: Upír
  • 14:25Vteřiny před vraždou: Milovník zbraní
  • 15:20Hawaii 5-0: Nevyřízené účty
  • 16:15Julie Lescautová V: Zrádné pátrání v minulosti
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:20Krimi zprávy
  • 19:35Krimi plus
  • 19:50VIP zprávy
  • 20:00VIP PROSTŘENO!
  • 21:20Nikdo není dokonalý
  • 22:35Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Podvodníci
  • 23:35Anatomie lži III: Hříšná loajalita
  • 00:30Zákon a pořádek: Los Angeles: Harbor City
  • 01:20Rozvedený se závazky: Let / Na Jihu
  • 01:45Volejte Věštce
  • 03:30Zákon a pořádek: Los Angeles: Harbor City
  • 04:15Receptář prima nápadů
  • 08:55Kšefty s tátou
  • 11:15Tescoma s chutí
  • 11:30Lidský terč
  • 12:25Gilmorova děvčata III
  • 13:25Nemocnice Chicago Hope II
  • 14:30Sue Thomas: Agentka FBI
  • 15:30Upíří deníky II
  • 16:30Přátelé III
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:50Kriminálka Miami VII: Vražda na pláži
  • 18:50Hospoda: Záškoláci
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Farma
  • 21:20Comeback: Lupiči
  • 21:55Kobra 11 XV: Turbo & Tacho
  • 23:00Noční Televizní noviny
  • 23:35Kickboxer 3: Umění války
  • 01:30Policejní odznak VI
  • 02:20Novashopping
  • 02:25Nemocnice Chicago Hope II
  • 03:10Rady ptáka Loskutáka
  • 03:55Pohotovost XV
  • 04:35V dobrém i zlém IV
  • 04:55Přátelé III
  • 05:20Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:30Sila lásky V.
  • 07:20Správy STV
  • 08:00Góly - body - sekundy
  • 08:05Willy Fog: Morská záhada
  • 08:30Safari: Sova
  • 09:05Tajomný ostrov
  • 09:35Obchod so šťastím: Návšteva
  • 10:05Doktor z hôr: Starosti s voľbami
  • 10:55S Talianom v kuchyni: Stracotto
  • 11:30Sila lásky IV.
  • 12:20Takí sme boli: Zdena Studenková
  • 13:25Divoký anjel
  • 14:10Zlomené srdcia
  • 15:05Doktor z hôr: Pokrvné príbuzenstvo
  • 15:55Počasie
  • 16:00Správy STV o 16.00
  • 16:10Góly - body - sekundy
  • 16:15Sila lásky V.
  • 17:05Vojna kuchárov
  • 17:30Helicops: Mŕtvy bod
  • 18:20S Talianom v kuchyni: Polpettone
  • 19:00Správy STV
  • 19:40Počasie
  • 19:45Góly - body - sekundy
  • 20:10Cirkus Humberto
  • 21:00Kaviareň Slávia
  • 21:45Dr.House VII.: Byt
  • 22:30Nočné správy
  • 22:40Počasie
  • 22:43Góly - body - sekundy
  • 22:45Helicops: Mŕtvy bod
  • 23:35Zlomené srdcia
  • 00:25Divoký anjel
  • 01:05Slovensko v obrazoch
  • 01:25Svet v obrazoch
  • 01:50Takí sme boli: Zdena Studenková
  • 02:55Cirkus, Cirkus Festival - 1.časť
  • 03:45Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť
  • 04:30Sila lásky IV.
  • 05:20Dámsky klub "N"
  • 07:25Správy - Hírek
  • 07:30Od východu na východ: Zo Sárospataku do Borše
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:35Dizajn: Sacco
  • 09:00Leto s telkou: Bola raz jedna záhrada
  • 09:10Poviem jej to sám
  • 10:20Fenomén Junior
  • 11:00Mojich sedem divov: Ivan Popovič
  • 11:30Živá panoráma
  • 12:00ArtSpektrum
  • 12:05Bartošova muzika z Čierneho Balogu
  • 12:35Siesta: Elixír
  • 13:05Pesničky z archívu
  • 13:30Dvojaký život doktora Šela
  • 14:10Tour de France
  • 17:40Namiesto pamätí: Moje Kysuce
  • 18:00Zelené raje III: Na majestátnom východnom pobreží - Austrália
  • 18:256 miliárd názorov
  • 18:30Večerníček: Oranžová schránka
  • 18:45Varím, varíš, varíme a pečieme: Mandľový chlebíček
  • 19:00Správy STV "N"
  • 19:40Správy - Hírek
  • 19:45Počasie
  • 19:53(Ne)celebrity: Oľga Lauková
  • 20:00Osloboditelia: Pechota
  • 20:50Z mesta do mesta: Dolný Kubín
  • 21:20Hudobné divadlo: Aký ste gavalier
  • 22:40Kaviareň u Filipa
  • 23:30Udalosti ČT
  • 00:20Správy STV "N"
  • 01:00Polnočný ateliér
  • 01:236 miliárd názorov
  • 01:25ArtSpektrum
  • 01:32Záver vysielania
  • 08:30Paddy: V očekávání návštěvy
  • 08:45Matýsek: Matýsku, nakresli mi slona
  • 09:00Letohrátky: Maminka si nechce hrát
  • 09:30McLeodovy dcery VII: Každý na své straně
  • 10:15Manéž Bolka Polívky
  • 11:25Na cestě po Beskydech
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus
  • 12:30Bláznivé lásky: Ahoj, miláčku, ahoj
  • 13:25Moje rodina II: Důvěřuj, ale prověřuj!
  • 13:55O ztracené lásce
  • 14:45Nevěsta z obrázku
  • 15:45Výprava za českými čerty
  • 16:05Cestománie
  • 16:35AZ-kvíz
  • 17:00Černé ovce
  • 17:15Uvolněte se, prosím
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Taxík
  • 18:56Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 19:59Šťastných deset a Šance milion
  • 20:00Hraběnky: Záchranáři
  • 20:55Příběhy slavných - Karel Zich
  • 21:50Pusinky
  • 23:30Profil zločinu II: V zajetí
  • 00:25Agentky v nesnázích
  • 01:55AZ-kvíz
  • 02:20Zajímavosti z regionů Brno
  • 02:45Zajímavosti z regionů Ostrava
  • 03:10Když se dva setkají
  • 04:25Banánové rybičky
  • 05:00McLeodovy dcery VII: Každý na své straně
  • 05:45Etiketa
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Panorama
  • 09:00Osobnost na Dvojce
  • 09:05Vesnicopis
  • 09:25Evoluce
  • 10:20Ushuaia
  • 10:50Mýty a fakta historie: Čarodějnice
  • 11:45Za vesnickými muzikanty
  • 12:15Historie.cs
  • 12:55Dobrou chuť
  • 13:25Léto
  • 15:05Televizní klub neslyšících - ZJ
  • 15:35Louis Armstrong: Živě v Austrálii
  • 16:30Rodinné příběhy: Třetí znamení
  • 17:00Dobrodružství tučňáků
  • 18:15O krtkovi
  • 18:40Knížka do batůžku
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Phineas a Ferb
  • 19:25Příběhy Alfreda Hitchcocka: Čirá škodolibost
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Kamera na cestách: Afrika z balónu
  • 20:50Postřehy odjinud
  • 21:00Brouk v hlavě
  • 22:50Bohemia Jazz Fest 2012
  • 23:00Útěk do Budína: Lenka Vlasáková, Ondřej Sokol a
  • 23:55Evropa jedna báseň: Bogdan Trojak
  • 00:05Evropa jedna báseň: Collete Mart
  • 00:15Thelonious Monk
  • 01:15Uchem jehly
  • 01:40Olympiáda
  • 02:10Neobyčejné ženy: Audrey Hepburnová
  • 03:00...téma Franz Kafka
  • 03:50Cesty víry: Šťastné stáří?
  • 04:15Babylon
  • 04:40Duchovní kuchyně
  • 05:05Poutní místa
  • 05:25Rodinné příběhy: Třetí znamení
  • 05:59Dobré ráno
  • 08:30Studio 6 II
  • 09:00Zprávy v 9
  • 09:15Studio ČT24
  • 11:48Ekonomika +
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Interpelace poslanců na předsedu vlády
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:30Zprávy
  • 17:35Studio ČT24
  • 17:46Před 25 lety
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:30Interview ČT24
  • 18:56Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Počasí v evropských letoviscích
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Velké politické retro
  • 21:00Zprávy
  • 21:10Ekonomika ČT24
  • 21:49Ekonomika +
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:50BBV, Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:35Události v regionech
  • 01:00Záznam z jednání schůze PS PČR
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Formule
  • 09:00Jezdectví
  • 09:15Cyklistika
  • 10:15Atletika
  • 11:30The Box
  • 11:45Cyklistika
  • 12:45Cyklistika
  • 17:45Fotbal
  • 20:00Box
  • 21:00Bojové sporty
  • 22:55Business Class
  • 23:00Cyklistika
  • 00:45Fotbal
  • 01:30Závěr vysílání