Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:10Bez servítky
  • 09:05Kobra 11 X.
  • 10:05Smrtiace zásnuby
  • 12:00Bez stopy IV.
  • 12:50Rýchle Televízne noviny
  • 12:55Odložený prípad VI.
  • 13:50Monk V.
  • 14:45Rýchle Televízne noviny
  • 14:50Teória veľkého tresku IV.
  • 15:15Susedia
  • 15:55Rýchle Televízne noviny
  • 16:00NCIS I.
  • 17:00Prvé Televízne noviny
  • 17:25Počasie
  • 17:30Reflex
  • 17:55Rýchle Televízne noviny
  • 18:00Bez servítky
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 19:45Počasie
  • 19:50Športové noviny
  • 20:00Tisíc a jedna noc
  • 21:15Zita na krku
  • 21:55Partička
  • 22:40Nočné Televízne noviny
  • 23:0048 hodín
  • 01:00Vražda v priamom prenose
  • 02:40Pravidlá násilia
  • 03:50Flash Gordon
  • 04:50TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:40Legenda o vášni
  • 09:15Správna Susan III.
  • 09:40Veštiareň
  • 10:40Skrytá vášeň
  • 11:30Šéfkuchár bez čapice I.
  • 12:25Gossip Girl II.
  • 13:15Sudkyňa Hatchettová III.
  • 13:55Rebeli I.
  • 14:50VILOmeniny
  • 15:50Cigánske srdce
  • 16:55Skrytá vášeň
  • 17:50Rodinná kliatba
  • 18:50Rebeli I.
  • 19:45Frasier XI.
  • 20:00Dr. House I.
  • 21:05Dôstojník a džentlmen
  • 23:35Poisťovňa šťastia IV.
  • 00:45Frasier XI.
  • 01:15Ženatý so záväzkami IV.
  • 02:10Rodinná kliatba
  • 02:55V tieni
  • 03:30112
  • 04:10Na streche
  • 05:00Smiechoty
  • 05:30Skrytá vášeň
  • 06:05Zpravodajství TV Prima
  • 06:55Minuty regionu
  • 07:05Fakta Barbory Tachecí
  • 07:20Párty s kuchařem
  • 07:50VIP zprávy
  • 08:25M*A*S*H
  • 09:10Prostřeno!
  • 10:05Ochránce II: Zažehni mi oheň
  • 11:05Diagnóza vražda II: Klauzule nepopiratelnosti
  • 12:05Policie Hamburk IV: Dvojí život
  • 13:05Odpadlík III: Rodeo zlodějů
  • 14:05Kutil Tim I: Jaké štěstí být Taylorem
  • 14:35Můj přítel Monk IV: Jak se pan Monk uhodil do hlavy
  • 15:35Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow
  • 17:40Regionální zpravodajství
  • 17:40Minuty regionu
  • 17:50Fakta Barbory Tachecí
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy TV Prima
  • 19:20Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství
  • 19:35Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy
  • 19:50VIP zprávy
  • 20:00Cesty domů: Nezvěstná
  • 21:20O mé rodině a jiných mrtvolách: Nic pro slabé žaludky
  • 21:55Partička
  • 22:30Anatomie lži III: Věřte, nevěřte
  • 23:30Sběratelé kostí IV: Vášeň na ledě
  • 00:30Nedokonalé zločiny V: Závod se smrtí
  • 01:35Volejte Věštce
  • 03:20Nedokonalé zločiny V: Závod se smrtí
  • 04:10Autosalon
  • 09:05Srážka s kometou
  • 11:20Ženatý se závazky
  • 11:50Tescoma s chutí
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:35Komisař Rex VIII: Doping
  • 13:35Gilmorova děvčata VII
  • 14:35Odložené případy: Dobrovolníci
  • 15:35Beze stopy II
  • 16:30Dva a půl chlapa III
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:30Mentalista: Tucet rudých růží
  • 18:25Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:00Comeback: Obraz paní Rybkové
  • 20:40Okresní přebor: Láska
  • 21:15Dr. House VII: Pamatuj si to
  • 22:15Noční Televizní noviny
  • 22:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Nezrození
  • 23:40Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II
  • 00:25Zátoka vášní
  • 00:55Novashopping
  • 01:30Bramborárna
  • 03:10Konec vysílání
  • 05:35Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:45Svet v obrazoch
  • 07:15Udalosti ČT
  • 07:45Správy STV "N"
  • 08:10Vojna kuchárov
  • 08:35Fenomén Junior
  • 09:05Duel
  • 09:40Tandemy
  • 10:10Profesionáli III: Mylný predpoklad
  • 11:05Sila lásky III.
  • 12:00Poludňajšie správy
  • 12:10Dámsky klub
  • 13:35Dedičstvo Guldenburgovcov: Červené šaty
  • 14:25Divoký anjel
  • 15:10JAG II: Slávnosť Neptúna
  • 16:00Správy STV o 16:00
  • 16:15Góly - body - sekundy
  • 16:25Počasie
  • 16:35Vojna kuchárov
  • 17:05Duel
  • 17:355 proti 5
  • 18:20Sila lásky V.
  • 19:15Slovensko dnes
  • 19:30Správy STV
  • 19:45Góly - body - sekundy
  • 19:55Počasie
  • 20:05Klub pozostalých
  • 21:50Reportéri
  • 22:15Nočné správy STV
  • 22:25Počasie
  • 22:30Góly - body - sekundy
  • 22:35Genesis: Zrodenie vraha: Bez dychu
  • 23:35JAG II: Slávnosť Neptúna
  • 00:20Profesionáli III: Mylný predpoklad
  • 01:15Divoký anjel
  • 01:50Klub pozostalých
  • 03:35Sila lásky III.
  • 04:25Sila lásky V.
  • 05:15Dámsky klub "N"
  • 06:40Dokumentárny klub: Prosím, daj mi hlas
  • 07:35Extr@ german
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Hádaj, kto nás pozval
  • 08:55Ovce.sk
  • 09:00Dámsky klub "N"
  • 10:20Televízny klub nepočujúcich
  • 10:45Potulky po Chorvátsku 2. časť
  • 11:20Fokus - rodina
  • 12:05Živá panoráma
  • 12:50Pod tým naším okienečkom
  • 13:20Umenie 2011: Literatúra
  • 13:45Kinorama
  • 14:20Autosalón
  • 14:40Odpískané
  • 15:35Magazín Ligy majstrov
  • 16:00Športové ozveny
  • 16:25Rómsky magazín
  • 17:00VAT
  • 17:30Regionálny denník
  • 18:00Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku
  • 18:286 miliárd názorov - Strach
  • 18:30Večerníček: Diviak Alojz
  • 18:40Fokus - práca
  • 19:30Správy STV "N"
  • 19:45Správy - Hírek
  • 19:50Keno 10
  • 20:00Diagnóza: Miniinvazívna operácia kĺbov
  • 20:20Medicína: Ťažké ochorenia väziva rúk - Dupuytrenová kontraktúra
  • 21:30Komentáre
  • 21:55Gosford park
  • 00:15Test magazín
  • 00:25Udalosti ČT
  • 00:55Správy - Hírek
  • 01:00Správy STV "N"
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Letohrátky: Všechno nebo nic
  • 09:30Ďábel ví hodně
  • 10:25Souboj seriálů... vy rozhodnete!
  • 11:45Souboj seriálů... rozhodnutí
  • 12:00Polední události
  • 12:20BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Postřehy odjinud
  • 14:10Deník doktorky: Jeptišky jsou také jen ženy
  • 14:55Postřehy odjinud
  • 15:05PLANETA YÓ
  • 16:00Kouzelná školka
  • 16:30Včelka Mája: Jak Mája pomohla termitům
  • 17:00AZ-kvíz
  • 17:30Kuchařská pohotovost
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Černé ovce
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Šťastných deset a Šance milion
  • 19:00Události
  • 19:35Branky, body, vteřiny
  • 19:50Předpověď počasí
  • 20:00Četnické humoresky: Pojistka
  • 21:30Reportéři ČT
  • 22:10Přežít!
  • 23:00Na stopě
  • 23:20Losování Šťastných deset a Šance milion
  • 23:25Wallander II: Pátá žena
  • 00:55POLOŠERO - SOJKY
  • 01:20Pod pokličkou
  • 01:45Dobré ráno s Jedničkou
  • 04:10AZ-kvíz
  • 04:35Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava)
  • 05:00Bolkoviny
  • 05:59Dobré ráno s Jedničkou
  • 06:00Pomníky - staronová tvář Evropy
  • 06:30Ochránce
  • 06:55Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka
  • 07:05Kamera na cestách: Japonsko, země zenu zaslíbená
  • 08:00Panorama
  • 08:55Osobnost na Dvojce
  • 09:00Československý filmový týdeník 1959
  • 09:15GEN
  • 09:30Průkopníci podnikání v českých zemích
  • 09:50Speciální jednotky v akci
  • 10:40Po stopách třetího odboje
  • 11:05Biblické příběhy
  • 12:30Brněnské kolo
  • 13:15Klíč
  • 13:40Vzduch je naše moře
  • 13:55Hledání ztraceného času: Jak se co dělá
  • 14:15Československý filmový týdeník 1961
  • 14:30Živě s Václavem Žmolíkem
  • 14:35Historické minipříběhy a kuriozity
  • 14:55Příběhy předmětů
  • 15:35Průkopníci podnikání v českých zemích
  • 16:00Egypt
  • 16:55Velká vlastenecká válka
  • 17:45Ženy Charty 77
  • 18:00Pomníky - staronová tvář Evropy
  • 18:30Příběhy Alfreda Hitchcocka: Zemřeš se smíchem
  • 18:50Kultura s Dvojkou
  • 19:10Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 19:20Osobnost na Dvojce
  • 19:25Obyvatelé českých vod
  • 19:30Počesku
  • 19:40Náš venkov
  • 20:00Velká vlastenecká válka
  • 20:55Po stopách třetího odboje
  • 21:20Osobnost na Dvojce
  • 21:25Historie.cs
  • 22:10Bazén
  • 23:50Abbey Road: Live II: Bryan Adams, Ben Harper a Justin
  • 00:40Čtvrtníček, Šteindler a Vávra na Hrad
  • 01:00Q
  • 01:25Krásný ztráty
  • 02:05Deset století architektury
  • 02:20Klub přátel dechovky
  • 03:00Údolím Kampu k Dunaji
  • 03:30Zbojnické chodníčky
  • 04:10Vesnická slavnost na Valašsku
  • 04:55Ztracené adresy
  • 05:15Znovu Na Vlachovce
  • 06:00Dobrodružství vědy a techniky
  • 09:00Dopolední události
  • 09:15Studio ČT24
  • 11:30Zprávy
  • 11:35Highlight
  • 12:00Polední události
  • 12:20BBV, Předpověď počasí
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 13:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:35Studio ČT24
  • 14:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:35Studio ČT24
  • 15:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 16:00Odpolední události
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 16:48Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:19Ekonomika +
  • 17:30Zprávy
  • 17:35Milénium
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:27Minuta z přírody
  • 18:30Interview ČT24
  • 18:50Před 25 lety
  • 19:00Události
  • 19:35Branky, body, vteřiny
  • 19:50Předpověď počasí
  • 20:00Zprávy
  • 20:10Hyde park
  • 21:00Zprávy
  • 21:10Ekonomika ČT24
  • 21:49Ekonomika +
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:50BBV, Předpověď počasí
  • 23:00Noční události
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Hyde park
  • 00:59Události, komentáře
  • 01:47Ekonomika ČT24
  • 02:26Ekonomika +
  • 02:35Interview ČT24
  • 02:55Události, komentáře
  • 03:43Události v regionech
  • 04:08Události v regionech
  • 04:33Před půlnocí
  • 04:59Milénium
  • 05:18Události v regionech
  • 05:43Černé ovce
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Běžecké lyžování
  • 09:15Běžecké lyžování
  • 10:00Motorismus
  • 11:00Motorismus
  • 11:15Krasobruslení
  • 12:15Krasobruslení
  • 13:15Krasobruslení
  • 14:15Krasobruslení
  • 15:30Běžecké lyžování
  • 16:30Běžecké lyžování
  • 17:30Fotbal
  • 18:30Běžecké lyžování
  • 19:45Běžecké lyžování
  • 20:45Watts
  • 20:55Wrestling
  • 21:00Wrestling
  • 21:30Wrestling
  • 22:25Wrestling
  • 22:30Fotbal
  • 23:30Běžecké lyžování
  • 00:30Běžecké lyžování
  • 01:30Závěr vysílání