Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:30Búrlivé víno
  • 09:30Zámena manželiek - NOVÉ ČASTI
  • 10:35Láska z nebies
  • 12:25Komisár Rex IV.
  • 13:20Odložený prípad II.
  • 14:15Monk III.
  • 15:10Alf II.
  • 16:00Dr. House V.
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:25REFLEX
  • 17:55Búrlivé víno
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15POČASIE
  • 20:20NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA - NOVÁ SHOW
  • 21:30HORÚCA KRV II. - PREMIÉROVÉ ČASTI
  • 22:40Nočné Televízne noviny
  • 23:10Dr. House V.
  • 00:05Monk III.
  • 01:00Odložený prípad II.
  • 01:45Unesená: Dcéra v ohrození
  • 03:10Alf II.
  • 03:35Komisár Rex IV.
  • 04:55TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00Teleráno
  • 06:00Viktória
  • 06:45La Tormenta: Pokušenie lásky
  • 08:05Zakázaná vášeň
  • 09:00Veštiareň
  • 10:00Unesená: Dcéra v ohrození
  • 12:05McBride: Tieň minulosti
  • 14:05O.C. California II.
  • 15:00Ženy z rodu Gilmorovcov II.
  • 15:55La Tormenta: Pokušenie lásky
  • 16:55Skrytá vášeň
  • 17:55Nate Berkus: Krajšie bývanie
  • 18:50Čarodejnice I.
  • 19:50Máš pravdu, miláčik I.
  • 20:20Tisíc a jedna noc
  • 21:50Láska a trest
  • 23:55Tudorovci: Sex, moc a intrigy III.
  • 00:55Ally McBealová I.
  • 01:40Adela show
  • 02:10Veronika II.
  • 02:50Ženy z rodu Gilmorovcov II.
  • 03:35L.O.V.E.
  • 04:20Na streche
  • 05:35Skrytá vášeň
  • 06:00SpongeBob v šortkách
  • 06:20Flintstonovci v akcii
  • 06:40Tom a Jerry
  • 06:50Zločiny na mori II.
  • 07:35Zločiny na mori I.
  • 08:30112
  • 09:00V mene zákona
  • 09:25Jake a Tlsťoch III.
  • 10:20Walker, texaský ranger VII.
  • 11:05Komisár Rex XI.
  • 11:55Zločiny na mori I.
  • 13:45Walker, texaský ranger VII.
  • 14:35Ľudský terč
  • 15:30Las Vegas: Kasíno IV.
  • 16:25Jake a Tlsťoch III.
  • 17:10Komisár Rex XI.
  • 18:05Walker, texaský ranger VII.
  • 19:00ONGEBOB V ŠORTKÁCH
  • 19:25FLINTSTONOVCI V AKCII
  • 19:50TOM A JERRY
  • 20:10FILM TÝŽDŇA: DO HLBINY
  • 21:55Agent bez minulosti - NOVÝ SERIÁL
  • 22:45Las Vegas: Kasíno IV.
  • 23:35ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 23:45Do hlbiny
  • 01:15112
  • 01:45Sexy výhra
  • 03:15ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 03:25Jake a Tlsťoch III.
  • 04:10Komisár Rex XI.
  • 04:55112
  • 05:20V mene zákona
  • 06:00SpongeBob v šortkách
  • 06:00Zpravodajství FTV Prima
  • 06:15Policie Hamburk II: Na ostří nože
  • 07:15Kutil Tim II: Bolest v tříslech
  • 08:05M*A*S*H
  • 08:50Prostřeno!
  • 09:45Diagnóza vražda VIII: Otcovy hříchy 2/2
  • 10:45Julie Lescautová I: Znásilnění
  • 12:50Policie Hamburk II: Strach
  • 13:50Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu
  • 14:50Walker, Texas Ranger V: Závod s ďáblem
  • 15:50Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:45Reportéři na vaší straně
  • 20:00VIP zprávy
  • 20:15Farmář hledá ženu: Dopisy
  • 21:45VIP PROSTŘENO!
  • 22:55Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Nepřestávej tančit
  • 23:50Firma: Kapitola dvanáctá
  • 00:50Živí mrtví II: Tajemství
  • 01:45Volejte Věštce
  • 03:30Reportéři na vaší straně
  • 04:10Receptář prima nápadů
  • 06:00Zpravodajství FTV Prima
  • 06:20Futurama V: Afryodisiakum
  • 06:45Star Trek: Nová generace VII: Všechno dobré... 2/2
  • 07:30Teleshopping
  • 07:55Buffy, přemožitelka upírů VII: Poslední dny
  • 08:45Star Trek Enterprise III: Zkušební oblast
  • 09:30Teleshopping
  • 09:55Hvězdná brána IX: Plášť krále Artuše
  • 10:50Futurama V: Benderové nepláčou
  • 11:20Jmenuju se Earl III: Zase jsme hráli v seriálu 2/2
  • 11:45Buffy, přemožitelka upírů VII: Vyvolená
  • 12:45Kdo přežije: Perlové ostrovy: Každý je hrdina
  • 13:45Takešiho hrad I
  • 14:15Simpsonovi XIII: Sladkosti a zahořklá Marge
  • 14:45Simpsonovi XIII: Sdrátovaná čelist
  • 15:15Star Trek Enterprise III: Válečná lest
  • 16:10Největší bitvy II. světové války: Poslední bašta
  • 16:40Největší bitvy II. světové války: Den D
  • 17:10Jmenuju se Earl III: Randy je kápo
  • 17:40Hvězdná brána IX: Křížová výprava
  • 18:30Simpsonovi XIII: Napůl slušný návrh
  • 18:55Simpsonovi XIII: Srdci neporučíš
  • 19:20Kdo přežije: Perlové ostrovy: Já a můj had
  • 20:15Pekelná výzva
  • 21:20Teorie velkého třesku IV: Rekombinace Ligy spravedlnosti
  • 21:50Scrubs: Doktůrci II: Moje překládání
  • 22:20Timecop
  • 00:15Za kačku svlíkačku
  • 01:20The Big Bang Theory IV: The Justice League Recombination
  • 01:45Scrubs II: My Interpretation
  • 02:05Fifth Gear XI
  • 02:35Star Trek: Nová generace VII: Všechno dobré... 2/2
  • 03:20Timecop
  • 04:50Lovci duchů V: Narušení
  • 07:10Regionální zpravodajství
  • 07:35Mňam aneb Prima vařečka
  • 08:00Teleshopping
  • 08:15Will & Grace VIII: Finále 2/2
  • 08:40Teleshopping
  • 09:00Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda
  • 10:45Čarodějky VI: Láska je mocná čarodějka
  • 11:40Sabrina - mladá čarodějnice V
  • 12:10Nouzové přistání III: Bůh a fotbal
  • 12:40Chůva k pohledání II
  • 13:10Alisa - Jdi za svým srdcem
  • 14:10Cesty domů: Všechno bude
  • 15:25Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha
  • 16:25Nespoutaný anděl
  • 17:30Regionální zpravodajství
  • 17:32Jamieho roztančená kuchyně I: Bollywoodské menu
  • 17:55Výměna manželek USA VI: Hamiltonovi a Loweovi
  • 18:55Paničky z Orange County III: Chlapec na léto
  • 19:50Chůva k pohledání II
  • 20:15Zlatý holky I: Setkání
  • 21:20Sběratelé kostí III: Závodník v bahně
  • 22:15Sex ve městě VI: Pryč z ruchu velkoměsta
  • 22:50Sex ve městě VI: Studená válka
  • 23:30Zoufalé manželky VIII: Sbohem, Wisteria Lane
  • 00:20Zlatý holky I: Setkání
  • 01:15Sex ve městě VI: Pryč z ruchu velkoměsta
  • 01:45Sex ve městě VI: Studená válka
  • 02:15Glee I: Cesta
  • 03:00Marina
  • 03:45Cesty domů: Všechno bude
  • 09:00Ulice
  • 09:50Gympl s (r)učením omezeným: Tak si mě poslechni!
  • 11:05Přátelé IX
  • 11:50Tescoma s chutí
  • 12:00Polední televizní noviny
  • 12:25Mike a Molly II
  • 12:50Námořní hlídka II
  • 13:45Vražedná čísla III: Původ
  • 14:40Odložené případy V: Thrill Kill
  • 15:30Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesvázaný
  • 16:30Přátelé IX
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:35Kriminálka Las Vegas X: Dívka v modrém
  • 18:30Ulice: AD
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Ordinace v růžové zahradě 2: Jednohubka k nakousnutí
  • 21:30Kriminálka Las Vegas XII
  • 22:25Noční televizní noviny
  • 22:55Anakonda: Honba za krvavou orchidejí
  • 00:40Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesvázaný
  • 01:30Novashopping
  • 02:05Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli.
  • 02:45Kolotoč
  • 03:30Áčko: Poznal jsem léčitele i šarlatány
  • 04:10DO-RE-MI
  • 05:00Novashopping
  • 05:59Snídaně s Novou
  • 06:00Svět Nova Cinema
  • 06:25Teleshopping
  • 07:25Andílci
  • 08:20LazyTown: Sportakus v pohybu
  • 08:45Monsuno
  • 09:10Susedia
  • 10:20Námořní hlídka II
  • 11:10Teleshopping
  • 11:25Vražedná čísla III: Vražedná série (část 2.)
  • 12:10Martial Law - Stav ohrožení I
  • 13:05Gilmorova děvčata VI
  • 13:55Andílci
  • 14:50Zápisník jedné lásky
  • 16:55Gilmorova děvčata VI
  • 17:45Susedia
  • 19:05Martial Law - Stav ohrožení I
  • 20:00Námořní vyšetřovací služba III
  • 20:50Námořní vyšetřovací služba III
  • 21:45Fontána
  • 23:35Odložené případy III
  • 00:15Teleshopping
  • 00:25Fontána
  • 02:00Teleshopping
  • 06:00Svět Nova Cinema
  • 08:30Teleshop
  • 09:00Sport Expres
  • 09:10THW Kiel-Füchse Berlin
  • 10:45Element
  • 11:00Sport Expres
  • 11:10World of Freesports
  • 11:55Teleshop
  • 12:00World of Freesports
  • 12:30Outdoor speciál
  • 13:00Sport Expres
  • 13:10Teleshop
  • 13:15Barca TV
  • 15:00Sport Expres
  • 15:10Middlesbrough FC-Brentford FC/Chelsea FC Záznam osmifinále FA Cupu - nejstarší klubové soutěže
  • 17:00Sport Expres
  • 17:10Teleshop
  • 17:30Poker After Dark
  • 18:20Auto-mag
  • 18:50NHL News
  • 19:00Sport Expres
  • 19:10America's Cup Magazine
  • 19:45Teleshop
  • 20:00The Big Game
  • 21:00Sport Expres
  • 21:10Toronto Maple Leafs-Montreal Canadiens
  • 23:00Sport Expres
  • 23:10NHL News
  • 23:20NHL
  • 01:10Teleshop
  • 01:30European Poker Tour - Season 8
  • 02:35Dallas Stars-Edmonton Oilers
  • 05:00Videotext
  • 07:30Teleshopping
  • 08:00Můj šokující příběh: Obři světa
  • 08:45Toronto Maple Leafs-Montreal Canadiens
  • 10:35FK Teplice - FK Dukla Praha
  • 12:30Hvězdná brána: Atlantida
  • 13:10Teleshopping
  • 13:15Kobra 11 X
  • 14:05Big Game
  • 14:50Teleshopping
  • 14:55Třetí hlídka III
  • 15:45Rudá planeta
  • 17:25Teleshopping
  • 17:35Kobra 11 X
  • 18:25Hvězdná brána: Atlantida
  • 19:15NHL News
  • 19:25Popravdě řečeno: Mám zahanbující zdravotní problém
  • 20:20Nebezpečný klient
  • 22:25Chladnokrevné zločiny III
  • 23:30Red News
  • 23:35Městečko South Park XII
  • 00:10Třetí hlídka III
  • 01:00K. O. Night Show
  • 02:05Big Game
  • 02:50Městečko South Park XII
  • 09:00Teleshopping
  • 09:55Pes Filipes
  • 10:10Flintstoneovi
  • 10:35Liga Špačků
  • 11:00Co nového Scooby-Doo? II
  • 11:20Ptákoviny
  • 12:05Teleshopping
  • 12:15Susedia
  • 12:45Ženatý se závazky
  • 13:35Moje modré nebe
  • 15:05Teleshopping
  • 15:15Krok za krokem III
  • 15:40Průměrňákovi
  • 16:00Zpátky do školy III
  • 16:20Susedia
  • 17:05Ženatý se závazky
  • 17:55Krok za krokem III
  • 18:20Pes Filipes
  • 18:40Flintstoneovi
  • 19:10Liga Špačků
  • 19:35Co nového Scooby-Doo? II
  • 20:00Průměrňákovi
  • 20:20Zpátky do školy III
  • 20:45Detektivové z Hollywoodu
  • 22:40TELE TELE
  • 23:15Ptákoviny
  • 00:00TELE TELE
  • 00:30Konec vysílání
  • 06:05Dámsky klub "N"
  • 07:25Správy RTVS
  • 08:10Góly - body - sekundy
  • 08:25Počasie
  • 08:30Galileo
  • 09:05Duel
  • 09:405 proti 5
  • 10:20District: Skutočný terorista
  • 11:05Sila lásky V.
  • 12:00Správy RTVS o 12.00
  • 12:10Dámsky klub
  • 13:40Občan za dverami
  • 14:10Žena na úteku
  • 15:05Doktorka Quinnová V.: Večierok zaľúbených
  • 16:00Správy RTVS o 16.00
  • 16:15Počasie
  • 16:20Góly - body - sekundy
  • 16:25Sila lásky VI.
  • 17:15Galileo
  • 17:50Duel
  • 18:155 proti 5
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:45Počasie
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Krajina rebelov - Nový svet
  • 21:55Reportéri
  • 22:25Borgiovci
  • 23:15District: Skutočný terorista
  • 00:00Doktorka Quinnová V.: Večierok zaľúbených
  • 00:45Žiť ako lev
  • 02:25Borgiovci
  • 03:20Sila lásky V.
  • 04:10Sila lásky VI.
  • 05:00Správy RTVS
  • 05:45Góly - body - sekundy
  • 06:00Počasie
  • 06:55Správy - Hírek
  • 07:05Regionálny denník
  • 07:30Správy a komentáre
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Pre materské školy: Maškrtníček
  • 08:55Sládkova abeceda: Písmeno "CH"
  • 09:055 minút po dvanástej: ZÁVISLOSTI - LEN MEDIÁLNA TÉMA?
  • 10:05Pred rokmi...
  • 10:35Maďarský magazín
  • 11:00Fokus - spotrebiteľ
  • 11:35Architektúra: Budova fakulty architektúry v Porto
  • 12:05Živá panoráma
  • 12:30ArtSpektrum
  • 12:40Diskotéka pre starších
  • 13:25Polícia
  • 13:40Profesionál
  • 13:55Televízia po slovensky: 1990-1999
  • 15:10Senior klub-magazín
  • 15:35Obete páchateľmi
  • 16:05Rómsky magazín
  • 16:30Sen tela
  • 16:55Fokus právo
  • 17:30Regionálny denník
  • 17:55Počasie
  • 18:00Príroda zblízka: Ako rozumieť mravcom
  • 18:25Ovce.sk
  • 18:30Večerníček: Čo rozprávala teta Srna
  • 18:40Halali
  • 19:00Správy RTVS "N"
  • 19:40Správy - Hírek
  • 19:50Počasie
  • 20:00Bábätká vo vode
  • 20:45Kým je čas
  • 21:30Správy a komentáre
  • 21:55Počasie
  • 22:00Góly - body - sekundy
  • 22:10Večer pod lampou
  • 00:10Správy RTVS "N"
  • 00:50ArtSpektrum
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Záhady starověkého Říma: Úkladní vrazi v Neronově paláci - 2. část
  • 09:30Pošta pro tebe
  • 10:25Kluci v akci
  • 10:50Panoptikum Města pražského "60" Hokynářská balada
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus
  • 12:30Sama doma -
  • 14:00Banánové rybičky
  • 14:30Jsou hvězdy, které nehasnou
  • 15:3013. komnata Dušana Kleina
  • 16:00Cestománie
  • 16:35AZ-kvíz
  • 17:00Všechnopárty
  • 17:45Černé ovce
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Taxík
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Policajti z centra: Jiné světy
  • 20:55Máte slovo s M. Jílkovou
  • 21:48Losování Šťastných 10 a Šance milion
  • 21:50Panství Downton II
  • 23:00Inspektor Rebus II: Jack na odstřel
  • 00:10MI5 VI
  • 01:00AZ-kvíz
  • 01:30Banánové rybičky
  • 02:00Bolkoviny
  • 02:55Požehnaný věk
  • 04:00Trpká chuť slávy
  • 05:05Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Společníci
  • 05:59Studio 6
  • 08:30Partnerské vztahy aneb Návod na přežití
  • 08:50Počesku
  • 09:00Zdravotní turistika: za operací a pro orgány do celého světa
  • 09:50Postřehy odjinud
  • 09:55Mýty a fakta historie: Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do
  • 10:35Vesmír: Nevysvětlené záhady
  • 11:20Moc má jméno šibenice
  • 12:15Babylon
  • 12:40Cesty víry: Bratr Ondrejko
  • 13:10Chcete je?
  • 13:15Národní klenoty
  • 13:45Putování za vínem: Maďarsko II.
  • 14:15Zázračná planeta: Putování dinosaurů
  • 15:00Sestry čarodějky
  • 16:25Klíč
  • 16:50Kde peníze pomáhají
  • 17:00Planeta YÓ
  • 18:15Kouzelná školka
  • 18:45Večerníček
  • 18:50Včelka Mája: Bleší cirkus
  • 19:15Doug
  • 19:35Cesta do vesmíru
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce -
  • 20:00Poušť Namib - boj o přežití: V údolí pouštních lvů
  • 20:50Svět zázraků
  • 21:15Interpol: Chybějící článek
  • 22:05Borgiové II: Kouzelný klam
  • 23:00Krásný ztráty
  • 23:25Jistě, pane ministře: Zasloužené pocty
  • 23:55The Pacific
  • 00:45Moje rodina VI: Dentálně labilní
  • 01:15Abbey Road: Live III.
  • 02:05Náš venkov
  • 02:20Uchem jehly
  • 02:45Křesťanský magazín
  • 03:15Kde peníze pomáhají
  • 03:20Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho
  • 03:45Všichni se ptají, komu to hrají
  • 04:25Jiří Mahen
  • 04:50Zpívá Věra Domincová
  • 05:10Akvabely
  • 05:25Chcete mě?
  • 05:40Zeměpis světa: Austrálie
  • 05:59Dobré ráno
  • 06:00Craft 1000 Miles Adventure 2012
  • 06:20Rallye magazín
  • 06:50Eric Cantona a Manchester
  • 07:35Běžkotoulky
  • 07:45S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 08:00Panorama
  • 08:30Olympijský magazín
  • 09:00Žijme sportem! aneb jak vybrat ten správný Snowboarding
  • 09:20MS v klasickém lyžování 2013 - denní zpravodajství
  • 09:55MS v klasickém lyžování 2013 Itálie
  • 11:00Na slovíčko...
  • 11:25BBV po 25 letech
  • 11:40Paralympijský magazín
  • 12:05Panorama
  • 12:40MS v klasickém lyžování 2013 Itálie
  • 14:00Světový pohár v biatlonu 2012/13 Norsko
  • 15:30MS v klasickém lyžování 2013 Itálie
  • 16:10Sport v regionech
  • 16:40Deník NHL
  • 16:55MS v klasickém lyžování 2013 Itálie
  • 18:45S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 19:00FbŠ pipni.cz Bohemians - FBC ČPP
  • 21:10MS v klasickém lyžování 2013 - denní zpravodajství
  • 21:40PGA Tour 2013
  • 00:00Deník NHL
  • 00:10S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
  • 00:25MS v klasickém lyžování 2013 Itálie
  • 01:05MS v klasickém lyžování 2013 Itálie
  • 02:55FbŠ pipni.cz Bohemians - FBC ČPP
  • 05:05Sport v regionech
  • 05:40BBV po 25 letech
  • 06:00Běžkotoulky
  • 08:30Studio 6 II
  • 10:00Zprávy v 10
  • 10:28Studio ČT24
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 13:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:35Studio ČT24
  • 14:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:35Studio ČT24
  • 15:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 16:48Ekonomika ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:30Zprávy -
  • 17:35Studio ČT24
  • 17:46Před 25 lety
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:27Počasí
  • 18:30Zprávy
  • 18:35Interview ČT24 -
  • 18:59Počasí
  • 19:00Události
  • 19:48Sněhové zpravodajství
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde park
  • 21:00Zprávy
  • 21:10Ekonomika ČT24
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:50BBV, Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Události v regionech
  • 00:36Události v regionech
  • 01:02Události, komentáře
  • 01:50Události v regionech
  • 02:16Události v regionech
  • 02:42Interview ČT24 -
  • 03:06Události v regionech
  • 03:32Události v regionech
  • 03:58Před půlnocí
  • 04:24Události v regionech
  • 04:50Události v regionech
  • 05:16Před půlnocí
  • 05:42Před 25 lety
  • 05:59Studio 6
  • 07:00Ranné správy
  • 07:30Ranné správy
  • 08:00Ranné správy
  • 08:30Ranné správy
  • 09:00Správy
  • 09:15Slovensko dnes
  • 09:30Šport +
  • 10:00Správy
  • 10:30Správy
  • 10:4024 hodín vo svete
  • 11:00Správy
  • 11:25Téma dňa
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Ekonomika
  • 12:45Biznis
  • 13:00Správy - Štúdio TA3
  • 13:30Správy
  • 13:40Ekonomika a šport
  • 14:00Správy- Štúdio TA3
  • 14:30Debata
  • 15:00Správy - Štúdio TA3
  • 15:30Správy
  • 15:40Ekonomika a šport
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Ekonomika
  • 16:45Labyrint
  • 17:00Správy
  • 17:10Záznam TB (Štúdio TA3)
  • 17:30Správy
  • 17:40Záznam TB (Štúdio TA3)
  • 18:00Správy
  • 18:10Záznam TB (Štúdio TA3)
  • 18:30Hlavné správy a Šport
  • 19:00Správy - Štúdio TA3
  • 19:30Ekonomika (záznam)
  • 19:50Téma dňa
  • 20:30Slovensko dnes
  • 20:45Motoring
  • 21:00Správy
  • 21:30Analýzy a trendy
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport +
  • 22:45Golf
  • 23:00Správy
  • 23:1024 hodín vo svete
  • 23:30Žurnál
  • 08:30Snooker
  • 10:00Severská kombinace
  • 11:00Skoky na lyžích
  • 12:00Běžecké lyžování
  • 12:30Běžecké lyžování
  • 13:45Biatlon
  • 15:15Severská kombinace
  • 16:15Skoky na lyžích
  • 16:45Skoky na lyžích
  • 18:45Běžecké lyžování
  • 19:45Snooker
  • 22:00Jezdectví
  • 23:00Poker
  • 23:55Business Class
  • 00:00Skoky na lyžích
  • 01:00Běžecké lyžování
  • 01:30Závěr vysílání
  • 06:00Fotbal
  • 08:00Televizní nákupy
  • 10:00Tenis
  • 12:00Tenis
  • 14:00Tenis
  • 16:00Tenis
  • 18:00Tenis
  • 20:00Tenis
  • 22:00Býčí rodeo
  • 23:00Lední hokej
  • 01:30KO TV
  • 02:00NBA
  • 04:30Býčí rodeo
  • 05:30Lední hokej
  • 07:00Tenis
  • 08:00Fotbal
  • 09:00Fotbal
  • 11:00Fotbal
  • 13:00Fiesta
  • 13:15Zlaté okamžiky
  • 13:30Lední hokej
  • 16:15Lední hokej
  • 19:00Tenis
  • 21:00Tenis
  • 23:00Tenis
  • 02:30Tenis
  • 06:00Tenis