Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Archív vaše najobľúbenejšie

  • 06:00Teleráno
  • 08:25Bez servítky
  • 09:20Komisár Rex V.
  • 10:15Dvojnásobná zrada
  • 12:00FARMA
  • 13:45FARMA - DUEL
  • 15:25Rýchle Televízne noviny
  • 15:30Dva a pol chlapa II.
  • 15:55Rýchle Televízne noviny
  • 16:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI.
  • 17:00PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
  • 17:20POČASIE
  • 17:25REFLEX
  • 17:55Rýchle Televízne noviny
  • 18:00Bez servítky
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 19:50POČASIE
  • 19:59ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:15FARMA
  • 21:20HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE
  • 22:25Partička
  • 23:10Nočné Televízne noviny
  • 23:35Svätý
  • 01:40Vražda v čínskej štvrti
  • 03:10Mestečko Heuréka III.
  • 03:55Komisár Rex X.
  • 05:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 05:50Bez servítky
  • 06:10Macocha
  • 07:25Sudkyňa Hatchettová III.
  • 07:45Dr. Oz I.
  • 08:55Veronika III.
  • 09:20Veštiareň
  • 10:20Opustená a oklamaná
  • 11:55Láska na inzerát
  • 14:05Rebeli I.
  • 15:05Mladí krásni skazení
  • 16:00Cigánske srdce
  • 17:00Keď budeš moja
  • 17:55Ženy z rodu Gilmorovcov IV.
  • 18:55Dharma a Greg III.
  • 19:25Frasier VII.
  • 20:15Sultán
  • 21:25Druhý dych
  • 22:25Ezel
  • 23:25Ako byť trendy
  • 00:35Adela show
  • 01:30Frasier VII.
  • 02:15Zajtrajšie noviny III.
  • 03:00Dr. Oz I.
  • 03:40Ulica III.
  • 04:25V tieni
  • 04:35Lampáreň
  • 05:15Júlia - Cesty za šťastím
  • 06:05Zpravodajství FTV Prima
  • 06:55Knight Rider IV: Únos
  • 08:10M*A*S*H
  • 09:00Prostřeno!
  • 09:50Diagnóza vražda VII: Pusa, která řvala
  • 10:50Můj přítel Monk I: Pan Monk a obr Dale
  • 11:45Schimanski: Výměna
  • 13:50Alf III: Už je to tady
  • 14:20Siska V: Nepřátelé musí zemřít
  • 15:40Julie Lescautová I: Špinavé obchody
  • 17:40Fakta Barbory Tachecí
  • 18:00Prostřeno!
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:20Krimi zprávy
  • 19:35Krimi plus
  • 19:50VIP zprávy
  • 20:00Cesty domů: Konečně šťastní
  • 21:20Farmář hledá ženu: Odjezdy
  • 22:35Partička
  • 23:15Slunečno, místy vraždy I: Prokletá kytara
  • 00:15Anatomie lži II: Zapomenutá válka
  • 01:10Nedokonalé zločiny III: Strach
  • 02:15Volejte Věštce
  • 04:00Autosalon
  • 06:00Zpravodajství FTV Prima
  • 08:55Ulice
  • 09:50Čarodějnice
  • 11:50Tescoma s chutí
  • 12:00Polední Televizní noviny
  • 12:40Gilmorova děvčata
  • 13:35Vrchní sestra II
  • 14:35Vražedná čísla II: Jednoduchý cíl
  • 15:35Námořní vyšetřovací služba VI: Země minulosti
  • 16:35Přátelé
  • 17:00Odpolední Televizní noviny
  • 17:30Kriminálka Las Vegas IX: Temná šichta
  • 18:30Ulice
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:00Kriminálka Anděl III: Klára
  • 21:20Hlas ČeskoSlovenska: Rozhodnutí
  • 22:20Lara Croft: Tomb Raider
  • 00:20Černá mše
  • 01:55Novashopping
  • 02:00Vrchní sestra II
  • 02:45Konec vysílání
  • 05:20Novashopping
  • 05:55Záhady přírody
  • 06:10Dámsky klub "N"
  • 07:35Góly - body - sekundy
  • 07:50Práca pre teba
  • 08:00Duel
  • 08:355 proti 5
  • 09:20Inšpektor Rocca: Z osobných dôvodov
  • 11:05Sila lásky IV.
  • 12:00Poludňajšie správy
  • 12:10Dámsky klub
  • 13:30Práca pre teba
  • 13:40Tajomstvo mojej kuchyne
  • 14:20Divoký anjel
  • 15:05Bláznivo zamilovaní: Zmarené šťastie
  • 16:00Správy STV o 16.00
  • 16:15Góly - body - sekundy
  • 16:20Počasie
  • 16:25Práca pre teba
  • 16:30Sila lásky V.
  • 17:20Vojna kuchárov
  • 17:50Duel
  • 18:205 proti 5
  • 19:00Správy STV
  • 19:45Počasie
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Tam, kde je raj koní
  • 21:40Reportéri
  • 22:05Nočné správy
  • 22:15Počasie
  • 22:20Góly - body - sekundy
  • 22:25Komisár Manara: Mŕtvola navyše
  • 23:15Bláznivo zamilovaní: Zmarené šťastie
  • 00:10Tam, kde je raj koní
  • 01:35Inšpektor Rocca: Z osobných dôvodov
  • 03:20Sila lásky IV.
  • 04:05Sila lásky V.
  • 04:55Dámsky klub "N"
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:35Hádaj, kto nás pozval?
  • 09:00Práca pre teba
  • 09:05Dámsky klub "N"
  • 10:25Tvárou v tvár
  • 10:55Národnostné správy
  • 11:00Fokus - rodina
  • 11:40Dedičstvo otcov: Kláštorisko
  • 12:10Živá panoráma
  • 12:35ArtSpektrum
  • 12:45Piesne domova: Zo Záhoria do Bratislavy
  • 13:20Autosalón
  • 13:50Odpískané
  • 14:30Športové ozveny
  • 15:10Magazín NHL
  • 15:30Magazín Ligy majstrov
  • 15:55Národnostný dokument
  • 16:30Fokus práca
  • 16:55VAT
  • 17:25Práca pre teba
  • 17:30Regionálny denník
  • 18:00Symboly krásy: Lakované predmety
  • 18:256 miliárd názorov
  • 18:30Večerníček: Muška Svetluška
  • 18:45GEN.sk: Eva Siracká
  • 19:00Správy STV "N"
  • 19:40Správy - Hírek
  • 19:50Počasie
  • 19:55Medicína: Medicína - Chyby zraku
  • 20:55Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Prvý krok, ako zmeniť svet
  • 21:30Komentáre
  • 21:55Práca pre teba
  • 22:00Cela 211
  • 23:50On Air
  • 00:10Udalosti ČT
  • 01:00Správy STV "N"
  • 01:406 miliárd názorov
  • 01:43ArtSpektrum
  • 01:59Záver vysielania
  • 08:30Kouzelná školka
  • 09:00Čaroděj ze země Oz: Upovídaná slepice
  • 09:30McLeodovy dcery VI: Potíže s Harrym
  • 10:15Všechnopárty
  • 11:0013. komnata Pavlíny Němcové
  • 11:30168 hodin
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus
  • 12:30Sama doma
  • 14:00Živě na Jedničce
  • 16:30AZ-kvíz
  • 16:55Everwood IV: Možnost volby
  • 17:45Černé ovce
  • 18:00Události v regionech
  • 18:25Taxík
  • 18:56Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 19:57Šťastných deset a Šance milion
  • 20:00Zdivočelá země
  • 20:55Na cestě po Merojském ostrově
  • 21:20Reportéři ČT
  • 22:00Národní klenoty
  • 22:30Na stopě
  • 22:55MI5
  • 23:45Profesionálové
  • 00:40Toulavá kamera
  • 01:05Kalendárium
  • 01:20Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava)
  • 01:45AZ-kvíz
  • 02:10Bydlení je hra
  • 02:35Minulost
  • 04:05Kdo má rád
  • 04:40Taxík
  • 05:10McLeodovy dcery VI: Potíže s Harrym
  • 06:00Babička je ráda
  • 06:00Babylon
  • 06:25Chcete mě? ZJ -
  • 06:40Planeta YÓ
  • 08:00Panorama
  • 08:30Osobnost na Dvojce
  • 08:35Na plovárně s Jaroslavem Hřebíkem
  • 09:00Klíč
  • 09:25Trochu lepší svět
  • 10:25Kamera na cestách: Divoká Čína: Šangri-la
  • 11:15Československo ve zvláštních službách: Sovětské namlouvání
  • 12:15Vesnicopis
  • 12:35Velký bratr se dívá
  • 13:35Hledání ztraceného času
  • 13:55Československý filmový týdeník 1962
  • 14:10Druhá světová válka: zapomenuté filmy
  • 15:00Středověk
  • 15:55Nepohodlní: Kristina I., švédská královna
  • 16:10Příběh kravaty
  • 16:25Na vlně první republiky
  • 16:40Bílá místa
  • 17:00Planeta YÓ
  • 18:20Kouzelná školka
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Kim Possible I: Ron mužem
  • 19:25Kancl III: Lovci gayů
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Druhá světová válka: zapomenuté filmy
  • 20:50Velikáni filmu: Sidney Lumet
  • 22:50Šupiny z AniFestu
  • 22:55Prach času
  • 01:00Abbey Road: Live III.: Gossip, The Mars Volta a Friendly
  • 01:50Sbohem soudruzi: Naděje
  • 02:40Krásný ztráty
  • 03:20Chcete je? ZJ -
  • 03:25Cesty víry: Římský azyl
  • 03:50Uchem jehly
  • 04:15Sabotáž
  • 04:40Příběhy železné opony
  • 04:55Můj otec generál
  • 06:00Dobrodružství vědy a techniky
  • 08:30Studio 6 II
  • 09:00Zprávy v 9
  • 09:15Studio ČT24
  • 11:48Ekonomika +
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:20BBV, Předpověď počasí
  • 12:30Zprávy
  • 12:35Studio ČT24
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Studio ČT24
  • 13:30Zprávy
  • 13:35Studio ČT24
  • 13:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 14:00Zprávy
  • 14:05Studio ČT24
  • 14:30Zprávy
  • 14:35Studio ČT24
  • 14:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 15:00Zprávy
  • 15:05Studio ČT24
  • 15:30Zprávy
  • 15:35Studio ČT24
  • 15:43Ekonomika ČT24, Sport, Předpověď počasí
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:35Studio ČT24
  • 16:48Ekonomika ČT24
  • 17:00Zprávy
  • 17:05Studio ČT24
  • 17:30Zprávy
  • 17:35Studio ČT24
  • 17:46Před 25 lety
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Události v regionech
  • 18:30Interview ČT24
  • 18:56Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:50Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde park
  • 21:00Zprávy
  • 21:10Ekonomika ČT24
  • 21:49Ekonomika +
  • 22:00Události, komentáře
  • 22:50BBV, Předpověď počasí
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:30Před půlnocí
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Hyde park
  • 01:04Události, komentáře
  • 01:52Ekonomika ČT24
  • 02:31Ekonomika +
  • 02:40Interview ČT24
  • 03:05Události, komentáře
  • 03:53Události v regionech
  • 04:18Události v regionech
  • 04:44Před půlnocí
  • 05:10Události v regionech
  • 05:35Černé ovce
  • 05:48Před 25 lety
  • 06:00Zprávy
  • 08:30Motorsport
  • 08:45Cestovní vozy
  • 09:45Tenis
  • 11:00Snooker
  • 12:15Cestovní vozy
  • 13:00Futsal
  • 14:00Snooker
  • 17:00Fotbal
  • 18:00Tenis
  • 19:00Snooker
  • 20:00Snooker
  • 23:00Fotbal
  • 00:00Snooker
  • 01:30Závěr vysílání