05:55 Krimi
07:35 Súdna sieň
08:45 Súdna sieň
10:50 DEDIČSTVO
12:35 TOP STAR
13:00 Stratené duše
19:00 Krimi
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:35 Obecná škola
23:00 Spackané plastické operácie
00:00 Agentka bez minulosti
01:00 Biele goliere
02:00 Krimi
02:55 TOP STAR
04:25 Súdna sieň
05:55 Štyri svadby IV.
06:40 Štyri svadby IV.
07:30 Klenot TV
08:50 Kosti
09:50 Agentka bez minulosti V.
11:30 Už dosť, šéfe! X.
15:20 Ninja Factor USA IV.
18:10 Kosti
19:15 TIPOS INFO
20:35 Spojenec
22:55 Fakty a fikcie
01:00 Hviezdna brána: Atlantída
01:55 Zákon gangu VII.
03:40 Fakty a fikcie
06:35 Panelák
12:10 KLENOT TV
13:35 Tru Calling
14:30 Kosti
15:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
16:25 Stratené duše
17:25 Súdna sieň
18:25 Súdna sieň
19:30 Klamári II.
20:30 Kosti
21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
22:30 TOP STAR
22:50 ŽREBOVANIE
23:00 Tru Calling
23:55 Môj neobyčajný príbeh V.
00:50 TIPOS INFO
01:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York IV.
02:30 Klamári II.
03:10 Môj neobyčajný príbeh V.
03:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York IV.
05:00 Robošváb II.
05:20 Hovoriaca Kniha kúziel
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
07:00 Kikirikí
07:05 Maxík
07:30 ZáchranáRik
07:35 Agi Bagi
07:45 Badanamu
08:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:20 Wilf - čarodejnícky pes
08:30 Príbehy vreckových dráčikov
09:00 Paci Pac
09:05 Oskar v balóne
09:15 ZáchranáRik
09:20 Sníček
09:30 Malý medvedík
10:00 Zabi nudu!
10:05 Kúzlovanie
10:15 Agi Bagi
10:30 Badanamu
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:00 Fix a Foxi
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert pozná prírodu najlepšie
12:25 Oskar v balóne
12:35 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
12:50 Timothy ide do školy II.
13:15 Mestečko Wackaville
13:40 Robošváb II.
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:00 Kúzelný svet elfov a víl
15:25 Sam a Max
15:45 Lovci drakov
16:10 Marvin, stepujúci koník I.
16:30 Hrdinovia z mesta
17:00 ZáchranáRik
17:05 Altair v Hviezdnom kráľovstve
17:15 Wilf - čarodejnícky pes
17:30 Kuchynské príbehy
17:50 Pat a Mat
18:00 Kikirikí
18:10 Zabi nudu!
18:15 Kúzlovanie
18:30 ZáchranáRik
18:35 Agi Bagi
18:45 Badanamu
18:50 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
19:00 Sníček
19:10 Myšiak Anatole
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:30 Robošváb II.
21:00 Sherm a jeho mikróby
21:15 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:30 Sam a Max
21:55 Zabi nudu!
22:00 Kúzlovanie
22:15 Agi Bagi
22:30 Badanamu
22:35 Sherm a jeho mikróby
22:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:10 Fix a Foxi
23:35 Príbehy dvoch myší II.
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
00:10 Wilf - čarodejnícky pes
00:30 Kuchynské príbehy
00:50 Kikirikí
00:55 Maxík
01:25 Zabi nudu!
01:30 Kúzlovanie
01:40 Agi Bagi
01:50 Badanamu
02:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
02:10 Sníček
02:20 Myšiak Anatole
02:40 Fix a Foxi
03:10 Albert pozná prírodu najlepšie
03:35 Oskar v balóne
04:00 Timothy ide do školy II.
04:30 Mestečko Wackaville
05:40 Paříži miluji tě
07:45 Angelika
09:40 Angele a Tony
11:05 WikiLeaks
13:10 Nesmrtelný
15:10 Prostě spolu
16:55 Strážce spravedlnosti
17:45 Strážce spravedlnosti I.
18:35 Arrietty ze světa půjčovníčků
20:15 FILM TÝDNE: Píseň mého srdce
21:55 Železná srdce
00:15 Novembrový muž
02:05 Hodný, zlý a mrtvý
03:25 REC

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.