06:00 Krimi
08:45 Súdna sieň
09:55 Súdna sieň
11:00 OCHRANCOVIA
12:25 TOP STAR
15:00 NAŠI I.
19:00 Krimi
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
23:00 Lavalantula 2: Druhá láva
00:40 SILNÉ REČI
03:05 OCHRANCOVIA
03:50 Súdna sieň
04:35 Súdna sieň
08:50 Najkrajšie bývanie II.
09:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami
14:30 Simpsonovci XXV.
15:00 Panelák
16:00 Ninja Factor II.
16:30 Ninja Factor II.
17:00 Simpsonovci XXV.
17:30 Kosti III.
18:30 Kosti III.
19:35 ŽREBOVANIE
20:35 Kuriér
01:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami
03:05 Lavalantula 2: Druhá láva
04:25 Hitlerov tajný útok na Ameriku
05:30 Súdna sieň
06:05 TIPOS INFO
06:10 OCHRANCOVIA
07:40 Panelák
10:20 KLENOT TV
11:35 Kosti III.
13:30 JAG III.
15:30 Vražedné Miami II.
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
21:00 Motív III.
22:00 Motív III.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Plastický chirurg z Beverly Hills
00:10 TOP STAR
00:30 JAG III.
01:35 Šokujúce rodinné tajomstvá
02:25 Súdna sieň
03:00 Súdna sieň
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Dážďovečky
06:50 Macko Uško
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:05 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Zubor Pompík
08:30 Mášine rozprávky
08:35 Oskar v balóne
08:50 Medzi nami zvieratkami
08:55 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 Zabi nudu!
09:55 Kúzlovanie
10:05 Agi Bagi
10:20 Malí chrobáčikovia
10:25 Tom a Keri
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
12:55 Rybičky Flip a Flap
13:00 Albert pozná prírodu najlepšie
13:35 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:45 Bratia Flubovci
14:10 Mestečko Wackaville
14:40 Robošváb II.
15:05 Sherm a jeho mikróby
15:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:35 Sam a Max
16:00 Lovci drakov
16:25 Hrdinovia z mesta
16:45 Príšerky zo skúmavky
17:00 Zabi nudu!
17:05 Wilf - čarodejnícky pes
17:20 Zubor Pompík
17:30 Pat a Mat
17:40 Zabi nudu! II.
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď II.
18:35 Macko Uško
18:45 Dážďovečky
18:55 Sníček
19:05 Myšiak Anatole
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 Zabi nudu!
21:55 Kúzlovanie
22:05 Agi Bagi
22:20 Malí chrobáčikovia
22:25 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
23:25 Príbehy dvoch myší II.
23:50 Zabi nudu!
00:00 Wilf - čarodejnícky pes
00:10 Zubor Pompík
00:20 Pat a Mat
00:30 Zabi nudu! II.
00:40 Ferdo Mravec
01:05 Rapotáčik
01:15 Máša a medveď II.
01:20 Dážďovečky
01:30 Sníček
01:45 Myšiak Anatole
02:05 Fix a Foxi
02:30 Albert spoznáva svet
03:00 Oskar v balóne
03:15 Kikirikí
03:20 Medzi nami zvieratkami
03:25 Rybičky Flip a Flap
03:30 Albert pozná prírodu najlepšie
04:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
04:10 Bratia Flubovci
04:35 Mestečko Wackaville
06:00 Kouzlo polibku
07:35 Vánoční srdce
09:15 Útěk ze Sibiře
11:40 Agentky v nesnázích
13:25 Kouzlo Vánoc
15:05 Hlas zlomeného srdce
16:55 Okruh
18:35 Když se zrodí láska
20:15 22 výstřelů
22:20 Matky na tahu
00:10 Mafiánovi
02:00 Zabiják Joe
03:35 Angele a Tony

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.