06:20 Krimi
07:50 Timon a Pumbaa II.
08:15 Timon a Pumbaa II.
08:40 Timon a Pumbaa II.
09:05 PRÁZDNINY
10:10 NAŠI III.
11:55 DVOJIČKY
15:15 Ja, robot
19:00 Krimi
20:10 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
20:25 ŠPORT
20:35 Pestúnka v akcii
22:35 Novembrový muž
01:00 Niečo ako láska
03:50 NAŠI III.
05:10 Po stopách UFO
07:00 Najkrajšie bývanie II.
09:15 NA CHALUPE
11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X.
12:55 Niečo ako láska
16:40 Strom snov
19:20 KINOSÁLA
19:40 ŽREBOVANIE
20:35 Abraham Lincoln: Lovec upírov
22:50 Tvrďas
02:10 KINOSÁLA
02:55 Strom snov
05:00 Plastický chirurg z Beverly Hills
05:40 TOP STAR
05:55 Môj neobyčajný príbeh V.
06:40 Vynosím vám dieťa
08:15 Hawaii 5.0 VII.
10:30 KLENOT TV
11:45 Extrémna premena III.
12:40 Extrémna premena III.
20:10 Kosti
21:00 INKOGNITO
22:20 INKOGNITO
23:30 TOP STAR
23:50 Motív III.
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Dážďovečky
06:50 Macko Uško
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:05 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Zubor Pompík
08:30 Mášine rozprávky
08:35 Oskar v balóne
08:50 Medzi nami zvieratkami
08:55 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 Zabi nudu!
09:55 Kúzlovanie
10:05 Agi Bagi
10:20 Malí chrobáčikovia
10:25 Tom a Keri
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi II.
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:50 Medzi nami zvieratkami
12:55 Rybičky Flip a Flap
13:00 Albert pozná prírodu najlepšie
13:35 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:45 Bratia Flubovci
14:10 Mestečko Wackaville
14:40 Robošváb II.
15:05 Sherm a jeho mikróby
15:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:35 Sam a Max
16:00 Lovci drakov
16:25 Hrdinovia z mesta
16:45 Príšerky zo skúmavky
17:00 Zabi nudu!
17:05 Wilf - čarodejnícky pes
17:20 Zubor Pompík
17:30 Pat a Mat
17:40 Zabi nudu! II.
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď II.
18:35 Macko Uško
18:45 Dážďovečky
18:55 Sníček
19:05 Myšiak Anatole
19:35 Fix a Foxi II.
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb III.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 Zabi nudu!
21:55 Kúzlovanie
22:05 Agi Bagi
22:20 Malí chrobáčikovia
22:25 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi II.
23:25 Príbehy dvoch myší II.
23:50 Zabi nudu!
00:00 Wilf - čarodejnícky pes
00:10 Zubor Pompík
00:20 Pat a Mat
00:30 Zabi nudu! II.
00:40 Ferdo Mravec
01:05 Rapotáčik
01:15 Máša a medveď II.
01:20 Dážďovečky
01:30 Sníček
01:45 Myšiak Anatole
02:05 Fix a Foxi II.
02:30 Albert spoznáva svet
03:00 Oskar v balóne
03:15 Kikirikí
03:20 Medzi nami zvieratkami
03:25 Rybičky Flip a Flap
03:30 Albert pozná prírodu najlepšie
04:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
04:10 Bratia Flubovci
04:35 Mestečko Wackaville
06:50 Družička v utajení
08:25 Maradona
10:10 Je prostě báječná
11:55 Nowhere Boy
13:40 Arrietty ze světa půjčovníčků
15:25 Hon na skřítky
17:05 Dvě svatby
18:40 O(d)puštění
20:15 Deepwater Horizon: Moře v plamenech
22:10 Warholka
23:55 Útěk ze Sibiře
02:05 Matky na tahu
03:40 Když se zrodí láska

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.