05:40 Krimi
09:25 Súdna sieň
10:35 Súdna sieň
12:20 TOP STAR
12:45 INKOGNITO
14:00 Dr. House V.
19:00 Krimi
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:35 INKOGNITO
21:40 SEDEM
22:40 SILNÉ REČI
23:10 Spravodlivosť v krvi VII.
00:10 Myšlienky vraha III.
01:05 Krimi
04:00 Súdna sieň
08:45 Ochranca II.
09:50 Prison Break: Útek z väzenia II.
11:05 MacGyver
14:35 Panelák
15:45 MacGyver
17:15 Komisár Rex XIII.
18:15 Komisár Rex XIII.
19:25 TIPOS INFO
19:30 ŽREBOVANIE
20:35 X-Men
22:45 Vikingovia IV.
23:45 Vikingovia IV.
00:45 MacGyver
01:50 Panelák
03:25 Karma je sviňa
03:50 Karma je sviňa II.
04:15 Gigantické presuny V.
06:55 Panelák
11:25 Komisár Rex XIII.
13:30 Bostonské zločiny V.
14:30 Ochranca II.
15:30 Spravodlivosť v krvi VII.
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
20:10 Dr. House V.
22:00 Myšlienky vraha III.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
23:05 Bostonské zločiny V.
00:05 TOP STAR
00:30 Prison Break: Útek z väzenia II.
02:45 Súdna sieň
04:45 Súdna sieň
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Krtko
06:50 Máša a medveď I.
07:00 Rapotáčik
07:05 Agi Bagi
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Zubor Pompík
08:30 Bob staviteľ
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
09:50 Kúzlovanie
10:05 Agi Bagi
10:20 Malí chrobáčikovia
10:25 Tom a Keri
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Medzi nami zvieratkami
12:50 Rybičky Flip a Flap
12:55 Albert pozná prírodu najlepšie
13:25 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:35 Bratia Flubovci
14:00 Mestečko Wackaville
14:30 Robošváb IV.
14:55 Sherm a jeho mikróby
15:10 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:30 Sam a Max
15:50 Lovci drakov
16:15 Malý Elvis a priatelia
16:45 Príšerky zo skúmavky
17:00 Zabi nudu! II.
17:05 Wilf - čarodejnícky pes
17:20 Zubor Pompík
17:30 Pat a Mat
17:40 ZáchranáRik II.
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď I.
18:35 Bob staviteľ
18:45 Myšiak Anatole
19:10 Krtko
19:20 Sníček
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb IV.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 ZáchranáRik II.
21:50 Kúzlovanie
22:00 Agi Bagi
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
23:20 Príbehy dvoch myší
23:45 Zabi nudu! II.
23:55 Wilf - čarodejnícky pes
00:05 Zubor Pompík
00:15 Pat a Mat
00:25 ZáchranáRik II.
00:35 Ferdo Mravec
01:00 Rapotáčik
01:05 Máša a medveď I.
01:15 Bob staviteľ
01:30 Myšiak Anatole
01:50 Krtko
02:00 Sníček
02:15 Fix a Foxi
02:35 Albert spoznáva svet
03:05 Oskar v balóne
03:25 Medzi nami zvieratkami
03:30 Rybičky Flip a Flap
03:35 Albert pozná prírodu najlepšie
04:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
04:15 Bratia Flubovci
04:40 Mestečko Wackaville
06:00 Neřízená střela
07:50 Mámy na nože
09:25 Jmenuji se Jerry
11:15 Za lepší život
13:05 Pozlátko Hollywoodu
14:35 Moje krásná učitelka
16:25 Město v ohrožení
18:05 Otcové a dcery
20:15 Spálené mosty
21:55 Něco na těch mužích je
23:25 Můj soused zabiják 2
01:00 Temná zakoutí
02:30 Jarní úklid s.r.o.

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.