06:20 Krimi
09:10 Gumkáči III.
09:35 Gumkáči III.
10:00 NAŠI III.
12:00 Vidiečania z Beverly Hills
14:00 Strážca
19:00 Krimi
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
20:25 ŠPORT
20:35 Pelé: Zrodenie legendy
23:05 Previnenie
01:30 Strašná haluz
09:15 NA CHALUPE
11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
12:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
13:55 Dr. Dolittle 4
15:50 Červený barón
18:35 KINOSÁLA
19:50 ŽREBOVANIE
20:05 OKTAGON MMA ZÁPASENIE - NAŽIVO
23:20 Stav ohrozenia
02:40 Červený barón
04:45 Karma je sviňa II.
05:15 Skutočné paničky z Atlanty VII.
06:40 Motív IV.
07:30 Hawaii 5.0 VII.
08:35 Homeland: V mene vlasti V.
10:00 Kardashianky a ich rodina
11:35 Nevesta pre milionára V.
20:10 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet
21:00 INKOGNITO
22:05 INKOGNITO
23:25 SILNÉ REČI
00:00 Kolabs
00:35 KUKÁTKO
04:50 Skutočné paničky z Atlanty VII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Krtko
06:50 Máša a medveď I.
07:00 Rapotáčik
07:05 Agi Bagi
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Zubor Pompík
08:30 Bob staviteľ
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
09:50 Cesta za pokladom
10:05 Agi Bagi
10:20 Malí chrobáčikovia
10:25 Tom a Keri
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Medzi nami zvieratkami
12:50 Rybičky Flip a Flap
12:55 Albert pozná prírodu najlepšie
13:25 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:35 Bratia Flubovci
14:00 Mestečko Wackaville
14:30 Robošváb IV.
14:55 Sherm a jeho mikróby
15:10 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:30 Sam a Max
15:50 Lovci drakov
16:15 Malý Elvis a priatelia
16:45 Príšerky zo skúmavky
17:00 Zabi nudu!
17:05 Wilf - čarodejnícky pes
17:20 Zubor Pompík
17:30 Pat a Mat
17:40 Zabi nudu! II.
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď I.
18:35 Bob staviteľ
18:45 ZáchranáRik II.
18:50 Cesta za pokladom
19:10 Krtko
19:20 Sníček
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 ZáchranáRik II.
21:50 Kúzlovanie
22:00 Agi Bagi
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
23:20 Príbehy dvoch myší
23:45 Zabi nudu!
23:55 Wilf - čarodejnícky pes
00:05 Zubor Pompík
00:15 Pat a Mat
00:25 Zabi nudu! II.
00:35 Ferdo Mravec
01:00 Rapotáčik
01:05 Máša a medveď I.
01:15 Bob staviteľ
01:30 ZáchranáRik II.
01:35 Cesta za pokladom
01:50 Krtko
02:00 Sníček
02:15 Fix a Foxi
02:35 Albert spoznáva svet
03:05 Oskar v balóne
03:25 Medzi nami zvieratkami
03:30 Rybičky Flip a Flap
03:35 Albert pozná prírodu najlepšie
04:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
04:15 Bratia Flubovci
04:40 Mestečko Wackaville
06:55 Pozlátko Hollywoodu
08:25 Něco na těch mužích je
10:00 Asterix: Sídliště bohů
11:35 Vztah pro psa
13:15 Sexy 40
15:00 Švihák ajťák
16:45 Žena z mých snů
18:30 Tvoje tvář má můj hlas
20:15 Unesená
22:00 Spálené mosty
23:40 Pád Bílého domu
01:35 Chaotická Ana
03:30 Arthur a Minimojové

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.