05:40 Krimi
09:25 Súdna sieň
10:45 Súdna sieň
12:20 TOP STAR
12:40 INKOGNITO
14:00 Dr. House V.
19:00 Krimi
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:35 INKOGNITO
21:40 INKOGNITO
23:55 Spravodlivosť v krvi VII.
00:55 Myšlienky vraha III.
01:55 Krimi
03:55 Súdna sieň
08:40 Ochranca II.
09:50 Prison Break: Útek z väzenia II.
11:05 MacGyver
14:30 Panelák
15:50 MacGyver
17:25 Komisár Rex XIV.
18:30 Komisár Rex XIV.
19:40 ŽREBOVANIE
20:35 Pelé: Zrodenie legendy
23:25 Démoni minulosti
01:25 Panelák
03:15 Mladé víno
04:50 Zbrane druhej svetovej vojny
06:55 Panelák
11:20 Komisár Rex XIII.
13:30 Bostonské zločiny V.
14:30 Ochranca II.
15:30 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
20:10 Dr. House V.
22:00 Myšlienky vraha III.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Bostonské zločiny V.
00:05 TOP STAR
00:30 Prison Break: Útek z väzenia II.
01:30 Súdna sieň
02:25 Súdna sieň
04:45 Súdna sieň
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Krtko
06:50 Máša a medveď I.
07:00 Rapotáčik
07:05 Agi Bagi II.
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Zubor Pompík
08:30 Bob staviteľ
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
09:45 ZáchranáRik II.
09:50 Kúzlovanie
10:05 Agi Bagi II.
10:20 Malí chrobáčikovia
10:25 Tom a Keri
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Medzi nami zvieratkami
12:50 Rybičky Flip a Flap
12:55 Albert pozná prírodu najlepšie
13:25 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:35 Bratia Flubovci
14:00 Mestečko Wackaville
14:30 Robošváb
14:55 Sherm a jeho mikróby
15:10 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:30 Sam a Max
15:50 Lovci drakov
16:15 Malý Elvis a priatelia
16:45 Príšerky zo skúmavky
17:00 Zabi nudu! II.
17:05 Wilf - čarodejnícky pes
17:20 Zubor Pompík
17:30 Pat a Mat
17:40 ZáchranáRik II.
17:50 Ferdo Mravec
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď I.
18:35 Bob staviteľ
18:45 Myšiak Anatole
19:10 Krtko
19:15 Sníček
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 ZáchranáRik II.
21:50 Kúzlovanie
22:00 Agi Bagi II.
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
23:20 Príbehy dvoch myší
23:45 Zabi nudu! II.
23:55 Wilf - čarodejnícky pes
00:05 Zubor Pompík
00:15 Pat a Mat
00:25 ZáchranáRik II.
00:35 Ferdo Mravec
01:00 Rapotáčik
01:05 Máša a medveď I.
01:15 Bob staviteľ
01:30 Myšiak Anatole
01:50 Krtko
02:00 Sníček
02:15 Fix a Foxi
02:35 Albert spoznáva svet
03:05 Oskar v balóne
03:25 Medzi nami zvieratkami
03:30 Rybičky Flip a Flap
03:35 Albert pozná prírodu najlepšie
04:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
04:15 Bratia Flubovci
04:40 Mestečko Wackaville
06:15 Asterix: Sídliště bohů
07:50 Švihák ajťák
09:35 Holka k sežrání
11:20 Iluze lásky
13:05 Město v ohrožení
14:50 Můj šálek kávy
16:25 Mámy na nože
18:05 Otcové a dcery
20:15 Bitva o Passchendaele
22:15 Unesená
23:50 Obyčejní hrdinové
01:40 Americký zločin
03:10 Útěk z polygamie

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.